• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود

جزییات دوره های BIT

جزئیات دوره های ترید برای درآمد (BIT)

دوره های BIT در سه سطح  طبقه بندی شده اند که با افزایش تدریجی حجم معاملات و فاند حساب ریل همراه هستند تا پاسخگوی پیشرفت دانشجو در امتداد افزایش سود دهی مستمر و مناسبت با سطح انتظارات روانی او باشند.

 

دوره ترید برای درآ مد – سطح  ۱                                               1  BIT -Level 

در ابتدای ورود به دوره BIT -Level 1، تریدر ها اصول پرایس اکشن تری مارکتز را از دید ساختاری به همراه چک لیست مراحل آماده سازی قبل، همزمان، و بعد از مارکت با تمرکز بر ستآپ های ساده ترندی فرا میگیرند. همچنین اصول مایندست متمرکز بر اجرای صحیح و ثبت نمره دیسیپلین روانی در کارنامه، همراه با مدیریت ریسک و شرط بقا که در همه لول های بی ای تی مشترک هستند آموزش داده میشود. در این سطح، همه متغیر های اساسی نظیر تایم فریم معاملاتی، زمان تریدینگ، بازار و ابزار معاملاتی، و ستآپ های مناسب به کمک مربی شناسایی و ثابت میگردد. 

با ایجاد کارنامه منظم و شفاف و فیدبک مکرر از مربی در دوره های بی ای تی، فرد معامله گر همه متغیرهای اساسی مناسب با سبک زندگی و روانشناسی خود را شخصی سازی و ساده سازی  مینماید. این امر بایستی منجر به کاهش خطاهای عمدی و افزایش نمره دیسیپلین عملی و ایجاد کارنامه با سود دهی مستمر در حساب  زنده BIT -Level 1 گردد.

 

 

 

 

 

 

دوره ترید برای درآ مد – سطح  ۲ و ۳                                        3, 2  BIT -Level

بعد از رسیدن به سود دهی منظم در سطح BIT -Level 1، به تریدر اجازه ورود به لول های BIT بعدی و افزایش حجم معاملات همزمان با افزایش حجم حساب معاملاتی داده میشود. در سطوح بعدی، مربی بسته به آمادگی تریدر و شخصیت روانی او، ستاپ ها و مدیریت ریسک های پیچیده تر را به تریدر آموزش داده و به او کمک میکند تا همه متغیرهای مهم دیگر نظیر نحوه خروج و مدیریت معاملات باز، افزایش حجم، و کنترل ریسک معاملات را به دقت انتخاب و تثبیت نماید. از نظر روانشناسی، مربی در سطح پیشرفته و خصوصی با تریدر کار میکند تا همه مشکلات ریشه ای قدیمی به تدریج رفع گردیده و مشکلات جدید ناشی از اعتماد به نفس بیش از حد و غرور حاصل از پیشرفت سریع تداخلی در مسیر تکامل حرفه ای فرد ایجاد ننماید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2018 | All Rights Reserved For ThreeMarkets
قسمت اول از چهار قسمت را هم اکنون می توانید دریافت کنید و قسمت های بعدی را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنیم.
مهم: لینک ورود به وبینار، صبح روز جمعه 24 شهریور برای علاقمندان ارسال می گردد. ( از طریق ایمیل )
ثبت نام در وبینار بزرگ طلا
آتی سکه | آب شده | آپشن
دانلود ویدیوی وبینار طلا
لینک ورود به وبینار در روز برگزاری برای دوستان ایمیل می گردد
ثبت نام وبینار"پرورش ماهی در کنار دریا!!"
ویدیوی وبینارها صرفا برای شرکت کنندگان ارسال می شود.
اطلاع از وبینارهای "سوال ویژه، وبینار ویژه"
توجه: لینک دانلود ویدیوی وبینار به ایمیل تون ارسال می گردد.
وبینار"پرورش ماهی در کنار دریا!!"
توجه: لینک دانلود ویدیوی وبینار به ایمیل تون ارسال می گردد.
وبینار طلا ( آتی سکه | آب شده | آپشن )
توجه: جهت دریافت جزئیات وبینار، ایمیل معتبر وارد نمایید.
ثبت نام رایگان وبینار آتی سکه
خبر خوش یلدایی!!
خبر خوش را به ایمیل تان ارسال کردیم! همین الان ایمیل خود را چک کنید... ( یک فرصت فوق العاده )
خبر خوش!!
آفر 50 درصدی دوره جامع معامله گری تری مارکتز!!
شما عزیزانی که در دوره رایگان پرایس اکشن ثبت نام نموده اید، می توانید با استفاده از کد تخفیف : Jan2018-PAT در هنگام خرید دوره های آکادمی تری مارکتز، از تخفیف ویژه 50% استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این تخفیف ویژه فقط تا ساعت 24 چهارشنبه، چهارم بهمن ماه قابل استفاده است.
توجه: لینک دانلود ویدیوی وبینار به ایمیل تون ارسال می گردد.
دانلود وبینار رایگان تری مارکتز
تخفیف ویژه به مناسبت عید نوروز و تایید حساب پرتفولیو مارجین!!!
آفر 55 درصدی دوره های معامله گری تری مارکتز!!
شما کاربران گرامی می توانید با استفاده از کد تخفیف : 3M-PM97 در هنگام خرید دوره های آکادمی تری مارکتز، از تخفیف ویژه 55% استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این تخفیف ویژه فقط تا ساعت 24 جمعه، 25 اسفند ماه قابل استفاده است.
تخفیف ویژه دوره های آموزشی معامله گری در بازارهای مالی!!!
تخفیف 50 درصدی دوره های معامله گری تری مارکتز!!
شما کاربران گرامی می توانید با استفاده از کد تخفیف : 3M-MAY18 در هنگام خرید دوره های آکادمی تری مارکتز، از تخفیف ویژه 50% استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این تخفیف ویژه فقط تا ساعت 24 سه شنبه ، یکم خرداد ماه قابل استفاده است.
فرصت محدود تخفیف ویژه دوره های آموزشی معامله گری
تخفیف 40 درصدی دوره جامع معامله گری تری مارکتز!!
شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به صفحه توضیحات آفر از این فرصت بی نظیر جهت سرمایه گذاری در پیشرفت حرفه ای خود در معامله گری استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این تخفیف ویژه فقط تا ساعت 24 دوشنبه ، 29 مرداد ماه قابل استفاده است.
فرصت محدود جهت ثبت نام با تخفیف ویژه در دوره های آموزشی معامله گری آکادمی تری مارکتز!!
شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به لینک زیر از این فرصت بی نظیر جهت سرمایه گذاری در پیشرفت حرفه ای خود در معامله گری استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این تخفیف ویژه فقط برای 7 نفر و تنها تا ساعت 24 یکشنبه ، 22 مهرماه قابل استفاده است.