دوره ترید برای درآمد (Become Income Trader = BIT)

BIT 1024x373 - دوره ترید برای درآمد (Become Income Trader = BIT)

دوره ترید برای درآمد (Become Income Trader = BIT)

در دوره  ترید برای درآ مد  (Become Income Trader = BIT) ،  تریدر از ابتدا با حساب ریل کوچک کار میکند و آنرا به تدریج زیر نظر مربی تریدر رشد میدهد.  هدف نهایی رسیدن به درآمد ثابت با حسابهای شخصی (تا سطح موجودی حساب زیر ۳۰،۰۰۰ دلار ) با استفاده از  بروکرهایی هست که امکان معامله با ارز ها ، کالاها ، و ایندکس های سهام را در همه جای دنیا فراهم میکنند.

در این دوره آموزشی و کار با مربی به طور خصوصی و یک به یک، معامله گرانی که ترمهای تحصیلی معامله گری ۱ تا ۴ و کارگاه های تمرینات آنرا با موفقیت سپری نموده اند و با مفاهیم پرایس اکشن و ستآپ های معاملآت آشنایی کامل دارند، زیر نظر مربی اقدام به تهیه کارنامه عملی از معاملات خود مینمایند. این به دانشجویان کمک میکند تا به شخصی سازی، ادغام سازی، و ساده سازی سیستم معاملاتی خود مطابق دروس تئوری داده شده زیر نظر مربی بپردازند و به تدریج ایرادات خود را در هر سه بعد روانشناسی، مدیریت ریسک، و سیستم معاملاتی رفع نمایند.


مربی بر اساس نتایج کارنامه عملی  و شخصیت روانی و سبک زندگی معامله گر، در انتخاب ابزار و بازار معاملاتی، تایم فریم ها، ستآپ ها، نحوه خروج، مدیریت معاملات باز، مدیریت ریسک معاملات، و تثبیت سایر متغیرات روانی که بایستی به دقت انتخاب شوند به تریدر کمک مینماید.

  

About BIT - دوره ترید برای درآمد (Become Income Trader = BIT)