سوالات متداول

۱- چه اصولی برای برنامه‌ریزی موفق در معامله گری وجود دارد و چگونه می‌توانم به فرایند آموزشی جهت رسیدن به سود دهی مستمر سرعت ببخشم؟

پاسخ : لطفا به ویدیو “اصول برنامه ریزی صحیح برای موفقیت در آموزش و کار حرفه ای” در زیر که به دانشجویان جدید آکادمی تری مارکتز آموزش داده می شود، مراجعه کنید.

۲- آیا دوره رایگان پرایس اکشن با دوره اختصاصی تفاوتی دارد؟

پاسخ : قطعاً بله، دوره پرایس اکشن رایگان مربوط به آموزش های لنس در سال های 2010 و 2011 هست که به صورت کاملاً تئوری بوده و از پشتیبانی استاد و مربی برخوردار نیست ( مانند آموزش شنای بیرون از آب ). اما دوره پرایس اکشن اختصاصی که بخشی از دوره جامع آکادمی تری مارکتز هست، روش شخصی سازی شده و ساده شده خود جناب دکتر اناری هست که خودشان هم با همین متد ترید می کنند. این دوره شامل کارگاه ها و تمرینات هوشمند متعدد بوده و از پشتیبانی و وبینارهای زنده استاد و مربیان برخوردار است.

۳- آیا دوره های اختصاصی پشتیبانی هم دارند و نحوه پشتیبانی به چه صورت هست؟

پاسخ : بله، یکی از امتیازهای ارزشمند دوره های ما پشتیبانی مداوم در طول گذراندن دوره است، به این صورت که بعد از ثبت نام و فعال سازی دسترسی شما به بخش مباحث سیستم LMS آکادمی تری مارکتز، شما خواهید توانست سوالات خود را در این بخش مطرح نمایید تا توسط استاد و مربیان به آن پاسخ داده شود. همچنین وبینارهای زنده جهت پشتیبانی دانشجویان به صورت هفتگی برگزار می شود که برنامه این وبینارها در قسمت تقویم درسی سیستم LMS و همچنین صفحه اصلی وبسایت تری مارکتز قابل مشاهده است.

۴- آیا دوره ها به صورت حضوری برگزار می شود یا غیر حضوری؟

پاسخ : دوره ها تماماً به صورت غیر حضوری برگزار میشود، چرا که جناب دکتر اناری خارج از کشور اقامت دارند و به همین دلیل امکان برگزاری دوره ها به صورت حضوری فراهم نیست. همه دانشجویان با کمک سیستم وبینار پیشرفته با استاد، مربیان و دانشجویان ارشد که در نقاط مختلف دنیا هستند به صورت زنده در ارتباط بوده و به تمرین و حل سوالات تریدینگ خود در وبینارهای هفتگی می پردازند.

۵- قصد شرکت در دوره شما را دارم، آیا زمان مشخصی برای شروع دوره وجود دارد؟

پاسخ : خیر، بعد از ثبت نام شما در دوره و تایید ثبت نام توسط ادمین آکادمی، دسترسی شما به محتوای دوره فعال می شود.

۶- آیا دوره آموزشی معامله گری شما برای بورس ایران هم قابل استفاده هست؟

پاسخ : بله، چون متد پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله گران موجود در بازار می باشد، لذا در تمام بازارهای مالی و در تمامی تایم فریم ها کاملاً کاربردی بوده و قابل استفاده می باشد. 

۷- آیا برای شرکت در دوره های شما نیاز به گذراندن پیشنیازی هست؟

پاسخ : به صورت کلی خیر، اما آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال از جمله حمایت و مقاومت، خط روند و همچنین آشنایی کلی با یک پلتفرم معاملاتی مانند متاتریدر کمک کننده خواهد بود. برای آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال، لطفا به بخش جدید “اصطلاحات رایج معامله‌گری” مراجعه نمایید. 

۸- با شرکت در دوره جامع، روزانه چند ساعت باید به تمرینات اختصاص بدهیم؟

پاسخ : این مورد کاملاً بستگی به زمان آزاد و میزان علاقه شما جهت تمرین و گذراندن آموزش ها دارد و باتوجه به آنلاین بودن محتوای آموزشی از لحاظ ساعت فعالیت شما در روز محدودیتی وجود ندارد. اما به صورت کلی اگر بتوانید روزانه حدود 1 تا 2 ساعت وقت برای این امر اختصاص بدید مناسب خواهد بود. لطفآ به بخش برنامه ریزی SMART در ویدیو بالا در همین صفحه مراجعه نمایید.

۹- آیا برای شرکت در دوره جامع امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

پاسخ :این امکان به این صورت فراهم هست که می توانید دوره ها را به جای اینکه با هم و بصورت یکجا (دوره جامع) تهیه کنید ، به صورت تک تک تهیه بفرمایید که همان حالت قسطی است و شامل تخفیف بعد از تست تمرینات پرایس اکشن هم می گردد.

۱۰- مدت زمان دسترسی من به دوره برای اتمام آن چقدر خواهد بود و آیا امکان سریع تر گذراندن دوره فراهم می باشد؟

پاسخ : مدت زمان گذراندن و پشتیبانی دوره یک سال خواهد بود که البته دانشجویانی که تمایل به سریع تر گذراندن دوره ها را داشته باشند، می توانند طی مدت ۴ ماه به محتوای کلیه کارگاه ها دسترسی پیدا کرده و آنها را به اتمام برسانند. 

۱۱- چه امکاناتی جهت استفاده از سیستم LMS آکادمی تری مارکتز مورد نیاز هست؟

پاسخ : ۱– حتماً نیازمند اینترنت پرسرعت هستید.
۲- سیستم کامپیوتری متوسط از لحاظ سخت افزاری و کارت گرافیک مناسب 
۳- آخرین نسخه های مرورگرهای کروم یا فایرفاکس

۱۲- آیا امکان دانلود محتوای دوره وجود دارد؟

پاسخ : خیر، دوره ها به صورت آنلاین و تحت سیستم تعاملی LMS ارائه میگردد، در نتیجه دانلود محتوای دوره امکان پذیر نیست.

۱۳- چه اطمینانی برای سودمند بودن دوره های آموزشی و روش معاملاتی شما وجود دارد؟

پاسخ : سوال بسیار خوبی است، پاسخ آن مراجعه به نظرات دانشجویان و کارنامه معاملاتی تریدرهایی است که قبل از ورود به دوره با وجود تجربه طولانی کار در بازار سودده نبوده اند و با گذراندن دوره ها زیر نظر مربی به سود دهی مستمر رسیده اند. و قطعاً هیچ مدرکی معتبرتر از کارنامه معاملاتی سود ده بلندمدت (حداقل یک ساله) و لینک حساب ریل متصل خود استاد دوره وجود ندارد؛ که حداقل ما در این حوزه فرد دیگری را جز دکتر اناری نمی شناسیم که دارای چنین کارنامه ای باشد. جهت مشاهده لینک حساب متصل ایشان و کارنامه سایر دانشجویان به کانال عمومی ما در تلگرام مراجعه نمایید.

۱۴- آیا بعد از پرداخت هزینه و ثبت نام در دوره های اختصاصی باید کاری انجام دهم؟

پاسخ : بله، به آیدی ادمین آکادمی تری مارکتز در تلگرام پیام دهید تا روند تکمیل ثبت نام شما توسط ایشان انجام شود.

۱5- آیا هر سه دوره پرایس اکشن، روانشناسی، مدیریت ریسک و سرمایه را با هم طی کنیم؟

پاسخ : بهترین حالت و پیشنهاد ما به این صورت هست که هر سه دوره را در کنار یکدیگر مطابق چارت دوره جامع آکادمی تری مارکتز بگذرانید.