سوالات متداول

faq banner2 - سوالات متداول
25714180 1 - سوالات متداول

سوالات متداول قبل از ثبت نام

 لطفا به ویدیو “اصول برنامه ریزی صحیح برای موفقیت در آموزش و کار حرفه ای” در زیر که به دانشجویان جدید آکادمی تری مارکتز آموزش داده می شود، مراجعه کنید.

قطعاً بله، دوره پرایس اکشن رایگان مربوط به آموزش های لنس در سال های 2010 و 2011 هست که به صورت کاملاً تئوری بوده و از پشتیبانی استاد و مربی برخوردار نیست ( مانند آموزش شنای بیرون از آب ). اما دوره پرایس اکشن اختصاصی که بخشی از دوره جامع آکادمی تری مارکتز هست، روش شخصی سازی شده و ساده شده خود جناب دکتر اناری هست که خودشان هم با همین متد ترید می کنند. این دوره شامل کارگاه ها و تمرینات هوشمند متعدد بوده و از پشتیبانی و وبینارهای زنده استاد و مربیان برخوردار است

بله، یکی از امتیازهای ارزشمند دوره های ما پشتیبانی مداوم در طول گذراندن دوره است، به این صورت که بعد از ثبت نام و فعال سازی دسترسی شما به بخش مباحث سیستم LMS آکادمی تری مارکتز، شما خواهید توانست سوالات خود را در این بخش مطرح نمایید تا توسط استاد و مربیان به آن پاسخ داده شود. همچنین وبینارهای زنده جهت پشتیبانی دانشجویان به صورت هفتگی برگزار می شود که برنامه این وبینارها در قسمت تقویم درسی سیستم LMS و همچنین صفحه اصلی وبسایت تری مارکتز قابل مشاهده است

دوره ها تماماً به صورت غیر حضوری برگزار میشود، چرا که جناب دکتر اناری خارج از کشور اقامت دارند و به همین دلیل امکان برگزاری دوره ها به صورت حضوری فراهم نیست. همه دانشجویان با کمک سیستم وبینار پیشرفته با استاد، مربیان و دانشجویان ارشد که در نقاط مختلف دنیا هستند به صورت زنده در ارتباط بوده و به تمرین و حل سوالات تریدینگ خود در وبینارهای هفتگی می پردازند

خیر، بعد از ثبت نام شما در دوره و تایید ثبت نام توسط ادمین آکادمی، دسترسی شما به محتوای دوره فعال می شود

بله، چون متد پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله گران موجود در بازار می باشد، لذا در تمام بازارهای مالی و در تمامی تایم فریم ها کاملاً کاربردی بوده و قابل استفاده می باشد

به صورت کلی خیر، اما آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال از جمله حمایت و مقاومت، خط روند و همچنین آشنایی کلی با یک پلتفرم معاملاتی مانند متاتریدر کمک کننده خواهد بود. برای آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال، لطفا به بخش جدید “اصطلاحات رایج معامله‌گری” مراجعه نمایید. 

این مورد کاملاً بستگی به زمان آزاد و میزان علاقه شما جهت تمرین و گذراندن آموزش ها دارد و باتوجه به آنلاین بودن محتوای آموزشی از لحاظ ساعت فعالیت شما در روز محدودیتی وجود ندارد. اما به صورت کلی اگر بتوانید روزانه حدود 1 تا 2 ساعت وقت برای این امر اختصاص بدید مناسب خواهد بود. لطفآ به بخش برنامه ریزی SMART در ویدیو زیر در همین صفحه مراجعه کنید.

این امکان به این صورت فراهم هست که می توانید دوره ها را به جای اینکه با هم و بصورت یکجا (دوره جامع) تهیه کنید ، به صورت تک تک تهیه بفرمایید که همان حالت قسطی است و شامل تخفیف بعد از تست تمرینات پرایس اکشن هم می گردد.

مدت زمان گذراندن و پشتیبانی دوره یک سال خواهد بود که البته دانشجویانی که تمایل به سریع تر گذراندن دوره ها را داشته باشند، می توانند طی مدت ۴ ماه به محتوای کلیه کارگاه ها دسترسی پیدا کرده و آنها را به اتمام برسانند.

 ۱- حتماً نیازمند اینترنت پرسرعت هستید.
۲- سیستم کامپیوتری متوسط از لحاظ سخت افزاری و کارت گرافیک مناسب 
۳- آخرین نسخه های مرورگرهای کروم یا فایرفاکس

خیر، دوره ها به صورت آنلاین و تحت سیستم تعاملی LMS ارائه میگردد، در نتیجه دانلود محتوای دوره امکان پذیر نیست.

 سوال مهمی است، پاسخ آن مراجعه به نظرات دانشجویان آکادمی و کارنامه معاملاتی دانشجویانی است که قبل از ورود به دوره با وجود تجربه طولانی کار در بازار سودده نبوده‌اند و با گذراندن دوره‌های اختصاصی آکادمی زیر نظر مربی، به همراه بهره‌گیری از تمرینات هوشمند ایجاد شده برای کارگاه‌ها در بستر سیستم آموزشی LMS، به سود دهی مستمر رسیده‌اند.

بله، به آیدی ادمین آکادمی تری مارکتز در تلگرام پیام دهید تا روند تکمیل ثبت نام شما توسط ایشان انجام شود.

بهترین حالت و پیشنهاد ما به این صورت هست که هر سه دوره را در کنار یکدیگر مطابق چارت دوره جامع آکادمی تری مارکتز بگذرانید.

بله این امکان فراهم هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با ادمین آکادمی تری مارکتز در ارتباط باشید.

 جهت مشاهده شرح حال سفر موفق تریدینگ و راهکارهای آن مطابق سیستم آموزشی آکادمی تری مارکتز کلیک کنید.

FAQ 2 - سوالات متداول

سوالات متداول بعد از ثبت نام

خیر؛ به علت مشکلات تجربه شده شبکه های اجتماعی جهت تمرکز و پشتیبانی دانشجویان، گروه های تلگرامی قدیمی آکادمی غیرفعال شده و سیستم مباحث LMS جایگزین آن شده است.

این بخش مربوط به تنظیمات مدیریتی جهت گروه‌بندی دانشجویان هست و لذا گروهی به صورت تعاملی در این بخش وجود ندارد؛ ارتباط دانشجویان با یکدیگر از طریق بستر مباحث می‌باشد.

این مورد به علت سرعت نامناسب و کم ارتباط اینترنتی دانشجو با سیستم آموزشی LMS هست که برای رفع آن می بایست نسبت به ارتقاء سرعت و کیفیت ارتباط اینترنت خود اقدام نمایید. حداقل سرعت ارتباطی پیشنهاد شده 4 مگابیت هست و قطعا هرچه این میزان بیشتر باشه، تجربه بهتری را در گذراندن آموزش های آنلاین خواهید داشت.

کارگاه های آموزشی آکادمی مطابق عددی که در کنارشان بر حسب میزان روز مشخص شده است، بعد از زمان ثبت نام دانشجو به صورت خودکار فعال خواهند شد. این تنظیمات مربوط به ساختار دوره هست و به صورت شخصی برای دانشجو قابل تغییر نیست. در این مدت می بایست دانشجو برای کارگاه های گذرانده شده فورواردتست انجام دهد تا مفاهیم را به صورت عمقی فرا بگیرید و دانش آموخته شده به مهارت تبدیل شود.

به علت برخی مشکلات به وجود آمده در بعضی از خدمات دهندگان اینترنت کشور می توانید با مرورگر فایرفاکس بدون مشکل وارد شوید.

البته راهنمای ورود به وبینار به صورت کامل در فایل راهنمای دانشجویان جدید که در زمان مراحل تکمیل ثبت نام توسط ادمین برای دانشجو ارسال می شود، درج و توضیح داده شده است. به طور خلاصه ابتدا وارد سیستم آموزشی LMS آکادمی تری مارکتز شده، سپس وارد بخش “بحث ها” شده، سپس وارد مبحث با نام “مشخصات و لینک ورود به وبینارهای آکادمی تری مارکتز” شده و توضحات کامل جهت ورود به همراه لینک دانلود اپلیکیشن های موبایل و همچنین جدیدترین لینک ورود به وبینارها را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که به طور مرتب مشخصات و رمز عبور ورود به وبینارهای آکادمی تغییر پیدا خواهد کرد.

این وبینارهای کمک آموزشی جهت پشتیبانی، رفع اشکال و پاسخ به سوالات دانشجویان توسط مربیان آکادمی و جناب آقای دکتر اناری برگزار می شود.

وبینارهای تمرینی دانشجویان در ترم های مختلف به صورت مرتب توسط خود دانشجویان برگزار می شود که نقش اتاق تمرین برای آموخته های ایشان را دارد.

وبینارهای آکادمی شامل وبینارهای استاد و مربیان همواره رکورد می شود و در سیستم آموزشی LMS قرار می گیرد. اما برای وبینارهای دانشجویی بدین صورت نیست و در صورت تمایل می بایست به صورت زنده دانشجو شرکت کند.

ارتباط مستقیم با ایشان مخصوص دانشجویان دوره BIT هست. دانشجویان دوره های اختصاصی تا قبل از ورود به دوره ذکر شده از بستر بحث های سیستم آموزشی LMS و همچنین وبینارهای برگزار شده توسط ایشان، با جناب دکتر اناری در ارتباط خواهند بود.

در صورتی که وبینار به صورت عمومی و برای تمامی کارگاه ها برگزار شود، جهت اینکه دانشجویان جدید ذهن و تمرکزشان درگیر به کارگاه های پیشرفته تر بعدی نشود و ترتیب صحیح آموزشی را دنبال نمایند، بدین صورت عمل می شود.

در این حالت اکانت دانشجو طبق قوانین، به دلیل عدم فعالیت بیش از یک ماه غير فعال شده است. به ادمین آکادمی جهت بررسی مجدد دسترسی پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند.

ملاک محاسبه شروع مدت یکسال، تاریخ ثبت نام و اولین فعالسازی و ایجاد اکانت دانشجو در سیستم آموزشی LMS می باشد که می تواند با تاریخی که در پنل سیستم آموزشی LMS دانشجویان تحت عنوان تاریخ انقضای دوره نمایش داده می شود متفاوت باشد.

هزینه تمدید یکساله دوره برای دانشجویان آکادمی معادل 50% مبلغ تعیین شده دوره آموزشی در فروشگاه سایت آکادمی تری مارکتز در زمان تمدید می باشد. البته دانشجویانی که به دوره BIT راه پیدا کنند، مادامی که در این دوره فعال باشند (به صورت فعالانه در حال انجام معامله و ارسال کارنامه به جناب دکتر اناری باشند)، به سیستم آموزشی LMS و همه خدمات آموزشی بدون پرداخت هزینه دسترسی خواهند داشت.