Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/pcir/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 261

دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز (M1)

1,999,000 تومان هر منقضی شده

شرکت در منقضی شده
دسته:

توضیحات

دوره پرایس اکشن اختصاصی تری مارکتز از ۳ خصیصه منحصر به فرد تشکیل شده که آن را  از همه دوره های مشابه آموزش 

پرایس اکشن جهانی متمایز میسازد: 

 

           ۱- تحلیل و اجرای یکسان و مستمر  بر اساس یک پروسه صحیح

          ۲- انجام تمرینات هوشمند  و هم کنشی در قالب  کارگاه های عملی 

       ۳- یادگیری و رفع اشکال در گروه پشتیبانی و شخصی سازی و ساده سازی سیستم معاملاتی  زیر نظر مربی

 

این سه خصیصه با هم باعث کارایی بالای دوره پرایس اکشن آکادمی تری مارکتز شده و ما را از بقیه دوره های مشابه در سطح  جهانی

متمایز مینمایدو باعث گردیده تا بتوانیم تریدر های موفقی تربیت کرده که در همه بازارهای جهانی سود ده باشند.

 

 

پروسه پرایس اکشن اختصاصی تری مارکتز و اجرای تمرینات هوشمند متعدد زیر نظر مربی،

ضامن ایجاد مهارت تشخیص ستاپهای سود ده و موفقیت مستمر در همه بازارهای مالی است!

 

دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز (M1) با تمرینات فوروارد تست و مهارت در اجرای خودکار پروسه تصمیم گیری شرطی ستآپهای پرایس اکشن، در همه بازارهای مالی موفق شوید!!

 

 ۱- تحلیل و اجرای یکسان و مستمر  بر اساس یک پروسه صحیح 

دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز بر اساس یک پروسه تهیه شده است، و نه یک سری تمرینات پراکنده تریدینگ! این پروسه برگرفته از عملکرد موفق تریدرهای حرفه ای دنیاست که ما آنها را مشاهده و موشکافی کرده  و با ساده سازی و ترتیب خاص  طراحی و در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.  

تریدینگ نظیر سایر مهارت ها نظیر خلبانی و رانندگی از یک پروسه تشکیل شده که یادگیری آن نیاز به درک و اجرای صحیح و به موقع جزئیات پروسه با ترتیب خاصی را دارد. در این صورت دانشجو میتواند این مراحل را در اثر تکرار به مهارت تبدیل نموده و در زمان تریدینگ به صورت صحیح و مستمر و اتوماتیک اجرا کند که ضامن موفقیتش خواهد شد.

پروسه پرایس اکشن ما شامل 3 فرایند 14 مرحله ای هست که با  ترتیب و شروط خاصی در قالب  کارگاه های عملی  طراحی شده است. دانشجو به این ترتیب یاد می گیرد که مطابق یک سیستم موفق و فرایند خاص شبیه تریدرهای حرفه ای فکر، تحلیل، و عمل کند و به موفقیت برسد.

 

هدف :  معامله گران تحلیل سریعی از روند آینده بازار ارائه داده و ستاپ های با درصد احتمال برد بالا و نسبت سود دهی به ریسک بالا را به خوبی شناسایی و ترید نموده و مدیریت می نمایند.

 ۲- انجام تمرینات هوشمند و هم کنشی  در قالب  کارگاه های عملی

دومین خصیصه منحصر به فرد وجود تمرینات متعدد هوشمند و دو طرفه ای هست که در قالب کارگاه های عملی طراحی شده و باعث ایجاد مهارت عملی در تریدینگ میگردد. دانشجو ابتدا نحوه انجام تمرینات را فراگرفته و با کمک تمرینات هوشمند به ایرادات و اشکالات خود واقف گردیده و به حل آنها می پردازد. این تمرینات متعدد کارگاهی که به تدریج سخت تر و پیچیده تر میشوند، شبیهه یادگیری شنا در آب هست که هج فاندهای حرفه ای برای تربیت تریدرها استفاده میکنند و بعد از انتخاب دانشجویان مستعد، آنها در معرض این تمرینات متعدد قرار می دهند. 

سایر آموزش های تریدینگ که فقط از ویدیو و وبینار و کتاب استفاده شده شبیه آموزش شنا در بیرون از آب هست، و فرد در عمل نمی تواند آن پروسه را به خوبی به طور یکسان اجرا کند، حتی اگه اطلاعات زیادی داشته باشد. تمرینات متعدد عملی هوشمند در کارگاه های پرایس اکشن این مهارت را در فرد ایجاد می نماید  که یک جزء از کل پروسه را با تمرکز و تمرین زیاد در حد حرفه ای با موفقیت فرا گرفته و در زمان تردیدینگ آنرا به طور خودکار به درستی اجرا نماید. دانشجو بعد از گذراندن تمرینات هر کارگاه و امتحانات نهایی به کارگاه بعدی وارد شده و شاهد موفقیت و پیشرفت روزافزون خود خواهد گردید.

 

           تمرینات متعدد کارگاهی و تبدیل دانش به مهارت و عادات صحیح، رمز موفقیت متد پرایس اکشن تریدرهای آکادمی تری مارکتز  هست!

 

ترم های تحصیلی و محتوای کارگاه های عملی:  ۴ ترم تحصیلی – ۲۰ کارگاه عملی

 
اهداف ترم تحصیلی ۱:  به دانشجو این دید و مهارت را میدهد که بتواند خیلی سریع و با دقت بالا تجزیه و تحلیل سودمندی از ساختار و روندهای آینده بازار ارائه دهد. لذا وقتی که تریدر بتواند پروسه ۵ کارگاه اول را پشت سر هم درست انجام دهد، می تواند جهت قالب ساختار بازار را درست تشخیص دهد. اگر ساختار بازار جهت و رنج مناسبی نداشت، تریدر وارد معامله نمی شود و به تحلیل خود ادامه می دهد. 

کارگاه ۱: در این کارگاه، معامله گر ازابتدا با دیدگاه تفسیر چارت بر اساس احساس فشار روانی معامله گران شرکت کننده آشنا میشود.
کارگاه ۲: در این کارگاه، معامله گر دید صحیحی از تعریف ساختار اصلی مارکت و چگونگی تشخیص سریع آن به دست میاورد.
کارگاه ۳: با کمک این کارگاه و تمرینات هوشمند و فوروارد تست، معامله گر الگوهای در حال تشکیل و تبدیل به یکدیگر را در ساختار اصلی مارکت لایو تشخیص میدهد.
کارگاه ۴: در این کارگاه، معامله گر با روش اختصاصی تشخیص مومنتوم به سبک تری مارکتز آشنا گردیده و نحوه استفاده صحیح از آنرا فرا میگیرد.
کارگاه ۵:  این کارگاه به تریدر یک دید حرفه ای می دهد تا با احتمالات آشنا شود و در حین در نظر گرفتن ماهیت احتمالی مارکت، فرصتهای ساختاری مناسب برای ورود به ترید را تشخیص بدهد. تریدر با تمرینات متعدد با نواحی ساختاری آشنا میگردد که می تواند فرصتهای خوب را برای ورود فراهم نماید. تریدر یاد میگیرد که این نقاط را شناسایی کرده و با اطمینان ترید کند.

کل ترم تحصیلی ۲:  به دانشجو این دید و مهارت را میدهد که بتواند با بررسی فرآیند جامع تحلیل اولیه مارکت و تحلیل همزمان الگوهای شمعی، بهترین ستاپ های با احتمال برنده بالا را به سرعت شناسایی کند و آماده ورود در معامله بشود. تریدر با تحلیل صحیح، اعمال فیلترهای قوی، و ایجاد عادات صحیح می تواند در هنگام مشاهده الگوها و رنج های در حال تغییر ساختار مارکت، بهترین ستاپ های در حال شکل گیری را شناسایی نماید. 

۶: در کارگاه ۶ که تمرین تعیین جهت آینده است، تریدر یاد میگیرد که وقتی که با ۸۰ درصد احتمالات قالب یک مسیر را  تعیین کرد، اجازه دهد که الگوهای کندلی جدید مارکت یکی از دو جهت را انتخاب کند و دیگری را حذف کند. لذا آشنایی با صبر برای اینکه جهت غالب را مارکت انتخاب کند اهمیت دارد.
کارگاه ۷: در این کارگاه، تریدر با اصول کار مارکت که باعث می شود ستاپ های غالب ما از آن استخراج شوند آشنا میشود.
کارگاه ۸: تمام کارگاه های ۱ تا ۷ در این کارگاه مرور می شود تا تریدر بتواند به ترتیب و سرعت این مراحل را پشت سر هم درست انجام بدهد. تریدر بایستی قبل از اینکه وارد ستاپ ها بشود، بتواند همه مراحل تشخیص ساختار و الگوها و جهت غالب را درست تشخیص داده و انجام دهد.
کارگاه ۹: در این کارگاه که تمرین شناسایی ستاپ های معامله گری حرکات قیمت است، تریدر یاد می گیرد که بهترین ستاپ ها را در بهترین ساختار و الگو تشخیص دهد و آن هایی که مربوط به همان ستاپ و ساختار است را که از قبل منتظرش بوده درست اجرا کند. لذا بایستی تریدر ضعف را در پولبک ها ببیند و به اندازه کافی صبر کند تا چرخش ضعف تکمیل بشود ودر جهت ضد ضعف قدم بردارد که ستاپ های ما است.
کارگاه ۱۰:  در این کارگاه تریدر بعد از تکمیل فرآیند ۱ که از کارگاه ۱ تا ۹ بدست آمده بود، وارد فرآیند ۲ یا تجزیه و تحلیل همزمان بازار می شود . به کمک الگوهای شمعی، تریدر می تواند در زمان حال ببیند که مارکت در کجای فرآیند ۱۴ گانه هست و آیا باید به همراه تحلیل جدید صبر کرد و یا پوزیتیون خاصی را گرفت.

کل ترم تحصیلی ۳:  به دانشجو این دید و مهارت را میدهد که بتواند پس از سپری کردن همه تمرینات و امتحان نهایی، ستاپهای معاملاتی با احتمالات ریسک به سود دهی مناسب را به سرعت انتخاب کرده و به موقع وارد شده و به خوب مدیریت نمایند. تریدر با مهارت بالا و در زمان حال ترید های باز را مدیریت کرده و همیشه کارنامه ای از ترید های با سود کم تا زیاد و یا سر به سر دارد ولی هیچ ترید با ضرر بالا در معاملاتش دیده نمیشود.

کارگاه ۱۱: در این کارگاه تریدر با مفاهیم تشخیص بهترین ستاپ ها در هر مناسب آشنا می شود و اینکه هر ستاپی از نظر درصد احتمالات و میزان سود به ضرر چه خصوصیاتی دارد.
کارگاه ۱۲: در این کارگاه تریدر با مفاهیم تعیین نقاط حد ضرر به صورت مفصل و با جزئیات کامل آشنا می شود و اهمیت حد ضرر را از نظر مدیریت ریسک به ریوارد که به عنوان یک فیلتر از آن استفاده میکند درک می کند.
کارگاه ۱۳: در کارگاه تریدر  یاد می گیرد تا به طور صحیح از دید پرایس اکشن و هنری و نه از دید  مهندسی و حسابی نقاط هدف را که درصد احتمال برخوردش بالا است و خیلی دور از دسترس نیست تعیین نماید.
کارگاه ۱۴: در این کارگاه تریدر با نحوه ورود به طور مفصل آشنا می شود و انواع ورود ها از لحاظ Limit Order   و Stop Order و مزایا و معایب هر کدام در هر ساختار را به تفصیل یاد می گیرد و با فوروارد تست آنها را تمرین می کند.
کارگاه ۱۵: در این کارگاه تریدر با مدیریت معاملات باز به طور مفصل آشنا می شود. تریدر باید بتواند با تمرینات زیاد خروج های ۵ گانه را طوری مدیریت کند که در صورتی که به راحتی به تارگت ها نخورد و یا فرضیه ی اولیه اش نقض شد، بلافاصله از معامله خارج شود.

کل ترم تحصیلی ۴:  به دانشجو این دید و مهارت را میدهد که بتواند پس از سپری کردن همه تمرینات دوره، ستاپهای معاملاتی با احتمالات ریسک به سود دهی مناسب را که با ساختار روانی او مناسب است به سرعت انتخاب کرده و به موقع وارد شده و به خوب مدیریت نماید. تریدر در این مرحله میداند که چه ستاپ های معاملاتی از لحاظ و روانی  تحمل ریسک برای آن فرد مناسب است و بازده بالاتری دارد. در پایان ترم تحصیلی ۴، تریدر بعد از اتمام ۲۰ کارگاه عملی باید بتواند اتمام موفق دوره را با ایجاد یک کارنامه معاملاتی در حساب ریل یک ماهه با دراودان قابل قبول به اثبات برساند.

کارگاه های ۱۶ الی ۲۰ : در هر یک از کارگاه های ترم تحصیلی ۴، تریدربه طور اساسی با یک ستاپ در حد تخصصی آشنا کردیده و تمام جزئیات آن را از دید روانشناسی، میزان درصد برنده، و میزان ریسک به ریوارد فرا میگیرد. تریدر در پایان کارگاه ها میداند که کدام ستاپ در چه ساختاری شکل میگیرد و در کجا به اتمام رسیده و به ستاپ های ضد آن در ساختار جدید تبدیل می شود.

۱۰ ماه تمرین و کار با مربی

  • تشخیص مشکلات و رفع آن ها
  • طرح معاملاتی
  • تشخیص ستاپ مناسب
  • کارنامه یک ماهه
  • ارزیابی کارنامه
  • مدرک پایان دوره

۳ – یادگیری و رفع اشکال در گروه پشتیبانی و شخصی سازی و ساده سازی سیستم معاملاتی شخصی زیر نظر مربی

سومین خصیصه ای که آموزش های آکادمی تری مارکتز را متمایز میسازد، مجموعه گروه ساپرت قوی ماست.

در آموزش های حرفه ای بایستی دانشجو در جمعی قرار بگیرد که هم مسیر و هم فکر او هستند. این گروه ساپرت به فرد انگیزه داده تا خودش را جزوی از گروه حرفه ای موفق  دیده و از سایر اعضای گروه کمک و انرژی بگیرد. همچنین جناب دکتر اناری و کمک مربی آکادمی جهت پاسخ دهی به سوالات و رفع اشکال هر هفته با دانشجویان در تماسند و همچنین ادمین ها و تیم آکادمی پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

لذا دانشجو بعد از ورود به دوره به حال خودش رها نشده و وارد گروهای ساپرتی شده که از نظر روانشناسی و پرایس اکشن  میتواند با دانشجویان هم مسیر خودش و استاد مربوطه در تماس باشد و از آنها کمک گرفته و به سمت حرفه ای شدن با تلاش مضاعف پیش برود.

بخش ساپرت ما در نهایت به دوره بی ای تی  یا دوره  ترید برای ایجاد درامد وصل شده و در این دوره تریدر برای ایجاد درامد بایستی تمام دوره های پرایس اکشن رو سپری کرده  و در آنجا باز هم دانشجو به گروه ساپرت هم سطح خود منتقل میشود تا بتواند ساده سازی و شخصی سازی  سیستم تریدینگ را در حضور استاد  انجام داده و مراحل  تکامل حرفه ای شدن خودش را به عنوان یک تریدر مستقل  سپری کند. 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، لطفاً صفحه پاسخ به سوالات مکرر را به دقت و کامل مطالعه کنید.

تاکنون آموزش پرایس اکشن به همراه کارگاه های عملی هوشمند در هیچ جای دیگری ارائه نشده تا آموخته های تئوری دانش آموزان به مهارت های عملی تبدیل گردد.
همچنین ترتیب شناسایی ساختار بازار و تصمیم گیری های ورود به ستاپ ها و خروج به صورت یک پروسه موثر مرتبط ارائه نگردیده است. لذا ارزش این  دوره که تاکنون با این پروسه ساختاری و کارگاه ها در هیچ جای دنیا ارائه نشده غیره قابل قیمت گذاری است و بالای ۱۵ هزار دلار در بازار جهانی خواهد بود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز (M1)”

سبد خرید

ارتباط با پشتیبانی