پیشنیاز دوره ترید برای درآمد (BIT)

BIT 1024x373 - پیشنیاز دوره ترید برای درآمد (BIT)

پیشنیاز دوره ترید برای درآمد (BIT)

 

دوره BIT برای شرکت کنندگان دوره “جامع تریدینگ آکادمی تری مارکتز” یا کسانی که ۳ دوره تری مارکتز را به طور مجزا تکمیل کرده اند رایگان است. پیش شرط ورود به دوره تکمیل همه تمرینات و امتحانات هوشمند سیستم LMS و ارائه کارنامه معاملاتی حداقل یک ماهه با حداقل ۴۰ معامله در حساب اصلی می باشد، که بعد از بررسی اجازه دسترسی رایگان به دوره BIT به تریدر داده خواهد شد.

 

این کارنامه لازم نیست که از نظر تریدینگ موفقیت آمیز باشد و تنها نشان دهنده این است که فرد علاقه خود به یادگیری تریدینگ در بازار اصلی در سطح حرفه ای را به طور جدی دنبال نموده و وقت و انرژی کافی برای انجام  این هدف سرمایه گذاری مهم با مربی معامله گر را دارا میباشد.  لذا همه افرادی که ترمهای تحصیلی و کارگاه های تمرینات آنرا با موفقیت سپری نموده اند و با مفاهیم پرایس اکشن و روانشناسی و مدیریت سرمایه معاملآتی تری مارکتز آشنایی کامل دارند، باید بتوانند با ایجاد کارنامه نشان دهند که دارای علاقه و پشتکار و وقت کافی جهت حضور در بازار و ایجاد کارنامه معاملاتی هستند.

 

بعد از ورود و در حین شرکت در دورهای بی ای تی، فرد معامله گر بایستی بتواند برای حضور مستمر در بازار و تهیه کارنامه با جزئیات کامل وقت با تمرکز بالا بگذارد . فرد معامله گر باید بتواند با ایرادات خود به راحتی و شفافیت برخورد نموده و قابلیت تصحیح اشتباهات با کمک مربی (Coachable) را در حد حر فه ای بالا ببرد.  

 

Pishnyaz BIT 3 1024x1015 - پیشنیاز دوره ترید برای درآمد (BIT)