• آموزش پرایس اکشن
  4.9( 35 بررسی )
  45054 دانشجو

  آموزش پرایس اکشن | بهترین و کامل ترین دوره رایگان با بیش از ۴۵۰۰۰ دانشجو!!

  آموزش پرایس اکشن و معامله گری حرفه ای توسط آقای دکتر رضا اناری

  به همراه آموزش روانشناسی و مدیریت ریسک و سرمایه

  (محتوای این دوره در سال ۱۴۰۰ به صورت کامل بروزرسانی شده است)

  آموزش پرایس اکشن

  آموزش پرایس اکشن Price Action به زبان ساده

  احتمالاً در ابتدا این سوال برای شما پیش آمده است که آموزش Price Action به چه معناست و اصولا چه تعریفی برای آن وجود دارد.

  این اصطلاح از دو کلمه پرایس (Price) به معنی قیمت و اکشن (Action) به معنی عمل یا واکنش تشکیل شده است. در حالت کلی آموزش پرایس اکشن به روش معامله گری گفته می شود که در آن معامله گران بر اساس حرکات قیمت اقدام به تحلیل و ترید بازارهای معاملاتی می کنند. این تعریف می تواند طیف وسیعی از مشتقات حرکات قیمت نظیر الگوها، کندل خوانی و اندیکاتورهای رایج را در بر بگیرد.

  البته باید یادآور شد که برخی از معامله گران فکر می کنند که پرایس اکشن همان کندل خوانی است!! این مورد می تواند سرچشمه از آموزش های اشتباه افرادی داشته باشد که خود معنای پرایس اکشن و معامله گری پرایس اکشن را به صورت صحیح درک نکرده اند. در پروسه معامله گری با سبک پرایس اکشن، کندل خوانی تنها بخش کوچکی از کل پروسه می باشد.

  اگر بخواهیم این متد معامله گری را بطور ساده از دیدگاه خودمان تشریح بکنیم، می توان گفت که پرایس اکشن هنر تفسیر و آنالیز تکنیکال حرکات قیمت بر مبنای روانشناسی توده عام معامله گران است. لذا معامله گری پرایس اکشن از دید ما مهارت تشخیص مناطقی از حرکات قیمت است که در آن معامله گران در اثر استرس ناشی از ترس یا طمع رفتارهای مشابه و قابل پیش بینی از خود نشان می دهند.

  چرا معامله با پرایس اکشن بدون تاخیر است؟

  با آموزش پرایس اکشن معامله گران بدون استفاده از ابزارهای کمکی مانند اندیکاتورها و الگوها که عموماً بر اساس حرکات گذشته بازار و با تاخیر تحلیل ارائه می دهند، فقط بر اساس تفسیر مستقیم حرکات قیمت، به تحلیل تکنیکال و ترید مناطق با احتمال سود دهی بالا می پردازند.

  به یاد داشته باشید که تمامی اندیکاتور ها مشتقی از قیمت (پرایس) هستند که بر اساس فرمول های مختلف ریاضی به شما نمودار جدیدی را نمایش می دهند. به زبان ساده تر زمانی که شما تصمیم به تفسیر چارت و قیمت بر اساس اندیکاتور ها را دارید، گویی که به جای علت اصلی، به دنبال معلول هستید و بدین ترتیب همواره از معامله گرانی که با سبک پرایس اکشن معامله می کنند، چند گام عقب تر خواهید بود.

  آموزش پرایس اکشن

  با آموزش پرایس اکشن در چه بازارهایی می توان معامله کرد؟

  چون سبک معاملاتی پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران حاضر در بازار هست و در تمامی بازارهای مالی دنیا، این انسان‌ها هستند که در حال معامله و به وجود آوردن جبهه عرضه و تقاضا می‌باشند و با در نظر گرفتن این موضوع که تمامی انسان‌ها دارای یک سری رفتارها و ویژگی‌های روانی مشخص در زمان‌های تحمل فشارهای روانی (مانند حس ترس، طمع، انتقام و ..) هستند؛ به همین علت سبک پرایس اکشن در تمامی بازارهای مالی مثل بورس سهام تهران، بورس کالا، آتی زعفران، ارز و سکه و طلا، جفت‌ ارزها، ارز دیجیتال مثل بیتکوین، آپشن و در تمامی تایم‌فریم‌ها (کوتاه مدت و بلندمدت) کاربردی و قابل استفاده هست.

  تاثیر روانشناسی معامله گران در پرایس اکشن

  برای درک بهتر، این موضوع را با ذکر یک مثال توضیح می‌دهیم. معامله­‌گرانی را در نظر بگیرید که به اشتباه در خلاف جهت روند و در جهت ضعف بازار وارد موقعیت معامله شده‌اند. در ادامه پوزیشن این معامله‌گران در ضرر خواهد رفت و چون بازار و قیمت در جهت مخالف معامله آن‌ها حرکت کرده است و هر لحظه امکان برخورد قیمت به حد ضرر آن‌ها وجود دارد (تا پوزیشن معاملاتی آن‌ها بسته شود و از ضرر بیشتر جلوگیری شود)، لذا این موضوع باعث می‌شود تا با فعال شدن حد ضررهایی که توسط معامله­‌گران به دام افتاده تعیین شده است، جریان سفارشات معکوس ایجاد شود و موجب شدت گرفتن حرکت قیمت در این نواحی شوند.

  در نتیجه به راحتی می‌توان فهمید که سبک آموزش پرایس اکشن محدود به بازار و یا تایم فریم خاصی نیست.

  آموزش پرایس اکشن

  چگونه می توان معامله گری پرایس اکشن را آموزش دید؟

  به صورت کلی پرایس اکشن همان حرکت قیمت در طول زمان هست و بخشی از تحلیل تکنیکال می باشد. اساس عملکرد پرایس اکشن در بحث عرضه و تقاضا در بازارهای مالی می باشد که باعث حرکت قیمت و بالا و پایین رفتن آن می شود.
  در این روش معامله گر با ارتباط دادن قیمت گذشته به قیمت فعلی بازار، می تواند تصمیم گیری های بهتری انجام دهد. بر خلاف سایر روش های معاملاتی، این متد دقیقاً همان اتفاقی که در بازار در حال رخ دادن است را بیان می کند که می تواند مربوط به اخبارهای اقتصادی و یا سایر رخدادهای پنهان باشد. شما با استفاده از پرایس اکشن امکان شناسایی زودهنگام فرصت ها را خواهید داشت.
  چون نهایتاً تمامی اخبار و رویدادهای مهم در بازارهای مالی، خود را در قیمت نمایش خواهد داد.
  یک معالمه گر پرایس اکشن عوامل کلیدی مثل حجم، قیمت، روند بازار و الگوهای رفتاری انسان ها را با استفاده از ابزار ساده ترندلاین تحلیل و بررسی می کند.

  فراگیری و آموزش پرایس اکشن دکتر اناری:

  جهت دریافت اطلاعات کامل و مفصل در زمینه یادگیری و آموزش پرایس اکشن، پیشنهاد می‌کنیم که دوره آموزش پرایس اکشن رایگان آقای دکتر اناری را از همین صفحه دانلود و مشاهده نمایید؛ مطمئناً بعد از مشاهده تنها چند ویدیوی ابتدای دوره آموزش پرایس اکشن، شما هم به جمع علاقه‌مندان بروزترین سبک معاملاتی دنیا افزوده خواهید شد. این دوره بهترین آموزش پرایس اکشن موجود به زبان فارسی هست که هم اکنون در اختیار شما علاقه مندان گرامی به معامله گری قرار گرفته است.

  بخشی از دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری

  کارگاه ۱ – آموزش اهمیت یافتن ۴ گروه متضرر و منتفع در چارت

  کارگاه ۸ – آموزش تمرین جامع فرایند تحلیل اولیه بازار

  کارگاه ۹ – آموزش شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن

  سرفصل های دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری

  کارگاه ۱ – یافتن ۴ گروه متضرر و منتفع در چارت

  در این کارگاه، معامله گر از ابتدا با دیدگاه تفسیر چارت بر اساس احساس فشار روانی معامله گران شرکت کننده در بازار آشنا میشود. این احساسات و فشارهای روانی در معامله گران مبتدی باعث ایجاد تصمیمات ضرر ده مکرر و در معامله گران حرفه ای باعث ایجاد سود دهی مستمر می گردند. این تصمیمات معامله گران به خرید و فروش در نقاط مختلف باعث ایجاد خاصیت موجی مارکت با الگوها و رنج های مختلف می گردد.

  کارگاه ۱ – آموزش اهمیت یافتن ۴ گروه متضرر و منتفع در چارت

  کارگاه ۱ – آموزش تمرینات کارگاه ۱

   

  کارگاه ٢ – نقاط حمایت و مقاومت

  در تمرینات اولیه این کارگاه، معامله گر یاد میگیرد تا نقاط ابتدا و انتهای موجهای مارکت یا فرکچال ها را بتواند پیدا کند. این موجهای مارکت باعث ایجاد سوینگ های بالایی و پایینی گردیده و تریدر با اتصال آنها نحوه رسم ترندلاین های کاربردی را فرا میگیرد. این ترندلاین ها اساس تعریف نقاط حمایت و مقاومت به روش پرایس اکشن در همه بازارهای معاملاتی است.

  کارگاه ٢ – آموزش نقاط حمایت و مقاومت و یافتن فرکچال ها

  کارگاه ۲ – آموزش تمرینات ترندلاین رنج

  کارگاه ۲ – آموزش تمرینات ترندلاین الگو

   

  کارگاه ۳ – الگوهای معاملاتی

  با کمک  تمرینات هوشمند این کارگاه و ایجاد حالت فوروارد تست شبیه بازار زنده، معامله گر به اهمیت تغییرات رنج و الگوها در ساختار اصلی مارکت پی میبرد. تریدر با تمرینات متعدد طبقه بندی شده، مهارت تشخیص رنج ها و الگوهای در حال تشکیل و تبدیل به یکدیگر را در بازار پویا در زمان حال به دست می آورد.

  کارگاه ۳ – آموزش تغییر رنج

  کارگاه ۳ – آموزش فیلتر رنج

  کارگاه ۳ – آموزش تغییر الگوی ترند

  کارگاه ۳ – آموزش تغییر الگوی سایدوی

   

  کارگاه ۴ – شناسایی نقاط قوت و ضعف

  در این کارگاه، معامله گر با ۲ روش ساده و موثر تشخیص مومنتوم به سبک اختصاصی تری مارکتز آشنا گردیده و نحوه استفاده صحیح از آنها را فرا میگیرد. با انجام تمرینات متعدد هوشمند و کسب مهارت تشخیص قدرت و ضعف در ساختار مارکت، تریدر به صورت دینامیک روندها را زیر نظر داشته و نقاط انتها و تبدیل آنها به یکدیگر را به خوبی شناسایی می کند.

  کارگاه ۴ – آموزش ۱ تعیین قدرت و ضعف ترند – روش شیب ترند لاین رنجی

  کارگاه ۴– آموزش ۲ تعیین قدرت و ضعف ترند – روش مقایسه رنج

   

  کارگاه ۵ – تجزیه و تحلیل روند آینده بازار

  این کارگاه به تریدر در حین در نظر گرفتن ماهیت احتمالی مارکت، مهارت تشخیص ابتدای شکل گیری روندها در ساختار مناسب را می دهد. تریدر با تمرینات متعدد با نواحی ساختاری آشنا میگردد که می توانند ابتدای تشکیل یک روند پایدار و فرصتهای خوب ورود به تریدینگ را فراهم کنند. این مهارت به تریدر یاد میدهد که این نقاط را شناسایی کرده و با اطمینان و دید احتمالی ترید کند.

  کارگاه ۵ – آموزش ۱ تجزیه و تحلیل روند آینده بازار

  کارگاه ۵ – آموزش ۲ تجزیه و تحلیل روند آینده بازار

   

  کارگاه ۶ – تمرین تعیین جهت آینده

  این کارگاه به تریدر یک دید حرفه ای می دهد تا با احتمالات آشنا شود و در حین در نظر گرفتن ماهیت احتمالی مارکت، فرصتهای ساختاری مناسب برای ورود به ترید را تشخیص بدهد. به این ترتیب تریدر با تمرینات متعدد یاد میگیرد که وقتی که با ۸۰ درصد احتمالات قالب یک مسیر را  تعیین کرد، اجازه دهد که الگوهای جدید مارکت یکی از جهت های ممکن را انتخاب کند و دیگری را حذف کند. لذا آشنایی با صبر برای اینکه جهت غالب را مارکت انتخاب کند اهمیت دارد. در ترند، جهت غالب در مسیر روند اصلی ساختاری خواهد بود و موج های کوچک در مسیر موج های بزرگ حرکت قیمت شکل میگیرند.

  کارگاه ۶ – آموزش تعیین جهت آینده حرکت قیمت

   

  کارگاه ۷ – طرحهای معاملاتی محتمل

  در این کارگاه، تریدر با اصول کار مارکت که باعث می شود ستاپ های غالب ما از آن استخراج شوند آشنا میشود.

  کارگاه ۷ – آموزش طرحهای معاملاتی محتمل

   

  کارگاه ۸ – تمرین جامع فرایند تحلیل اولیه بازار

  تمام کارگاه های ۱ تا ۷ در این کارگاه مرور می شود تا تریدر بتواند به ترتیب و سرعت این مراحل را پشت سر هم درست انجام بدهد. تریدر بایستی قبل از اینکه وارد ستاپ ها بشود، بتواند همه مراحل تشخیص ساختار و الگوها و جهت غالب را درست تشخیص داده و انجام دهد.

  کارگاه ۸ – آموزش تمرین جامع فرایند تحلیل اولیه بازار

   

  کارگاه ۹ – تمرین شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن

  در این کارگاه که تمرین شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن است، تریدر یاد می گیرد که بهترین ستاپ ها را در بهترین ساختار و الگو تشخیص دهد و آن هایی که مربوط به همان ستاپ و ساختار است را که از قبل منتظرش بوده درست اجرا کند. لذا بایستی تریدر ضعف را در پولبک ها ببیند و به اندازه کافی صبر کند تا چرخش ضعف تکمیل بشود ودر جهت ضد ضعف قدم بردارد که ستاپ های ما است.

  کارگاه ۹ – آموزش ۱ شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن

  کارگاه ۹ – آموزش ۲ شناسایی ستاپهای معامله گری پرایس اکشن

   

  کارگاه ۱۰ – تمرین تجزیه و تحلیل همزمان بازار

  در این کارگاه تریدر بعد از تکمیل فرآیند ۱ که از کارگاه ۱ تا ۸ بدست آمده بود، وارد فرآیند ۲ یا تجزیه و تحلیل همزمان بازار می شود. با کمک تحلیل ساختار اصلی، تریدر آماده گرفتن ستاپ های با برتری بالا شده بود. حال با کمک تحلیل نقطه سوینگ فعلی در تایم فریم معاملاتی، تریدر می تواند در زمان حال ببیند که آیا قیمت در جای منا سبی برای ورود به پوزیشن هست و یا باید با تحلیل مدام در زمان حال صبر کرد تا شرایط مناسب ورود پیش بیاید.

  کارگاه ۱۰ – آموزش تجزیه و تحلیل همزمان بازار

   

  کارگاه ۱۱ – تشخیص میزان ریسک ستأپ ها در هر ساختار

  در این کارگاه تریدر با مفاهیم تشخیص بهترین ستاپ ها در هر ساختار و میزان ریسک نسبی آنها آشنا می شود و اینکه هر ستاپی از نظر درصد احتمالات و میزان سود به ضرر آن چه خصوصیاتی دارد.

  کارگاه ۱۱ – آموزش تشخیص میزان ریسک ستأپ ها در هر ساختار

   

  کارگاه ۱۲ – تعیین نقاط حد ضرر

  در این کارگاه تریدر با مفاهیم تعیین نقاط حد ضرر به صورت مفصل و با جزئیات کامل آشنا می شود و اهمیت حد ضرر را از نظر مدیریت ریسک به ریوارد که به عنوان یک فیلتر از آن استفاده میکند درک می کند.

  کارگاه ۱۲ – آموزش ۱ تعیین نقاط حد ضرر

  کارگاه ۱۲ – آموزش ۲ تعیین نقاط حد ضرر

   

  کارگاه ۱۳ – تعیین نقاط هدف

  در کارگاه تریدر  یاد می گیرد تا به طور صحیح از دید پرایس اکشن و هنری و نه از دید  مهندسی و حسابی نقاط هدف را که درصد احتمال برخوردش بالا است و خیلی دور از دسترس نیست تعیین نماید.

  کارگاه ۱۳ – آموزش تعیین نقاط هدف

   

  کارگاه ۱۴ – نسبت ریسک به ریوارد و تعیین نقاط ورود

  در این کارگاه تریدر با نحوه ورود به طور مفصل آشنا می شود و انواع ورود ها از لحاظ Limit Order   و Stop Order و مزایا و معایب هر کدام در هر ساختار را به تفصیل یاد می گیرد و با فوروارد تست آنها را تمرین می کند.

  کارگاه ۱۴ – آموزش نسبت ریسک به ریوارد و تعیین نقاط ورود

   

  کارگاه ۱۵ – استراتژی های خروج

  کارگاه ۱۵ – استراتژی های خروج: اهمیت استراتژی خروج

  کارگاه ۱۵ – آموزش ۱ استراتژی های خروج

  کارگاه ۱۵ – آموزش ۲ استراتژی های خروج

  کارگاه ۱۵ – آموزش ۳ استراتژی های خروج

  کارگاه ۱۵ – آموزش ۴ استراتژی های خروج

  کارگاه ۱۵ – آموزش ۵ استراتژی های خروج

  کارگاه ۱۵ – آموزش ۶ استراتژی های خروج

   

  کارگاه ۱۶ – قاتل زنجیره ای

  کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۱

  کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۲

  کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۳

  کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۴

   

  کارگاه ۱۷ – نقشه سفر

  کارگاه ۱۷ – درس ۱ – مراحل تکامل تریدر حرفه ای
  کارگاه ۱۷ – درس ۲ – ماهیت متفاوت Trading

   

  کارگاه ۱۸ – مدیریت استرس و احساسات – اصل عدم قطعیت

  کارگاه ۱۸ –روانشناسی – تاثیر منفی استرس بر ترید

  کارگاه ۱۸ – روانشناسی – مدیریت ریسک VS مدیریت پاداش

   

  کارگاه ۱۹ – (کارگاه مدیریت ریسک) – طرح بقای مالی

  کارگاه ۱۹ – مدیریت ریسک – Drawdown

  کارگاه ۱۹ – مدیریت ریسک – اطمینان از بقا

   

  کارگاه ۲۰- روانشناسی عدم اطمینان

  کارگاه ۲۰ – مدیریت ریسک – درس  ۱

  کارگاه ۲۰ – مدیریت ریسک – درس ۲

   

  کارگاه ۲۱ – تمرین جامع همه مراحل ترید ستاپ T

  کارگاه ۲۱ – آموزش تمرین جامع همه مراحل ترید ستاپ T

  ترید لایو دانشجویان

   
  یک پیشنهاد ويژه: در صورت علاقه‌مندی به یادگیری متد شخصی معاملاتی آقای دکتر اناری به صورت کاملاً عملی و لذت بخش (مبتنی بر تمرینات تعاملی هوشمند طراحی شده توسط ایشان) بهتر هست سری به تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ بزنید که بخشی از دوره جامع الگو تریدینگ (بهترین و کامل ترین دوره آموزشی آکادمی تری مارکتز) می باشد.
  رایگان
 • روانشناسی معامله گری برت استینبارگر
  5( 2 بررسی )
  7065 دانشجو

  دوره مربی روانشناسی معامله گری در ۳ دقیقه

  پروفسور برت ان. استینبارگر

  مترجم و گوینده: مربی آکادمی تری مارکتز آقای سهیل مخلصی

   

  دوره روانشناسی معامله گری استینبرگر

  در ابتدا برای گذراندن این دوره بسیار پربار به شما تبریک می‌گوییم، چرا که این دوره در سطح جهانی استقبال گسترده‌ای دارد. به همین خاطر این دوره ارزشمند را ترجمه و با امواج الفا ترکیب کرده‌ایم که باعث بازنویسی ذهن ناخودآگاه شما می‌شود.

  دوره مربی روانشناسی معامله‌گری در سه دقیقه آخرین کار دکتر برت استینبرگر می‌باشد که از سال ۲۰۲۰ شروع و همچنان هم در حال ادامه است و در آن به مباحث و مسائل مهم روانی و روانشناسی که یک معامله‌گر با آن‌ها روبروست به زبان ساده و کوتاه می‌پردازد.
  دکتر برت استینبارگر روانشناس بسیار معروف در سطح جهانی و با تخصص روانشناسی معامله‌گر، دارای کتب مقالات و آثار بسیاری در این زمینه می‌باشد و دوره‌ای که هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است (دوره روانشناسی معامله‌گری در ۳ دقیقه) خلاصه‌ای از تمام آثار ایشان می‌باشد که با بیان ساده و مختصر در حدود ۳ الی ۵ دقیقه در هر درس در اختیار شما قرار گرفته است. ایشان دکتر و دستیار پروفسور در رشته روانپزشکی و علوم رفتاری و بالینی در دانشگاه پزشکی نیویورک در آمریکا می‌باشد و مربی روانشناسی برای گروه‌های معامله‌گران در هج‌فاندها و موسسات مالی بزرگ و بانک‌های نیویورک و شیکاگو از سال ۲۰۰۴ می‌باشد و البته یک تریدر و معامله‌گر موفق از سال ۱۹۷۰.

  دوره‌ای که هم اکنون در اختیار شماست به مشکلات چالش‌ها و مسائل مهم روانشناسی که یک معامله‌گر با آن‌ها روبروست می‌پردازد و با بیان راه حل‌های کاربردی و بنیادی و همچنین با ریشه‌یابی توسط علوم شناختی به حل و ایمن کردن معامله‌گران کمک بسیار بسیاری می‌کند.

  سر فصل‌های دوره مربی روانشناسی معامله‌گری در ۳ دقیقه

  مقدمه

  درس ۱ – زنگ تفریح

  درس ۲ – چک کردن احساسات

  درس ۳ – تغییر حالات

  درس ۴ – درمعرض قرار دادن

  درس ۵ – تثبیت کردن

  درس ۶ – نجوای ذهنی

  درس ۷ – بازسازی روانی

  درس ۸ – ذهنیت فرصت

  درس ۹ – برسی برتر

  درس ۱۰ – برسی فرصت‌های بازار

  درس ۱۱ – برسی عملکرد

  درس ۱۲ – نقاط قوت

  درس ۱۳ – الگو و سرمشق

  درس ۱۴ – درحاشیه

  درس ۱۵ – راه حل

  درس ۱۶ – رسیدن به خوشبختی

  درس ۱۷ – رسیدن به اهداف روانشناسی

  درس ۱۸ – ذهن باز

  درس ۱۹ – ترک عادت های بد

  درس ۲۰ – تقویم، ابزار روانشناسی

  درس ۲۱ – منشا برتری ها

  درس ۲۲ – معامله گر سود ده

  درس ۲۳- تجربیات روزانه

  درس ۲۴- کارت های گزارش

  درس ۲۵- استفاده از احساست

  درس ۲۶- برتری های جدید

  درس ۲۷- خلق اهداف عالی

  درس ۲۸- غلبه بر سرکوفت ها

  درس ۲۹ – راهنما و مربی خود باشید.

  درس ۳۰- از معامله خوب به عالی

  .

  .

  .

  .

  درس ۵۰ –

   

  درس ۱ – زنگ تفریح

  درس ٢ – چک کردن احساسات

  درس ۳ – تغییر حالات

  درس ۴ – درمعرض قرار دادن

   
  یک پیشنهاد ويژه: در صورت علاقه‌مندی به یادگیری متد شخصی معاملاتی آقای دکتر اناری به صورت کاملاً عملی و لذت بخش (مبتنی بر تمرینات تعاملی هوشمند طراحی شده توسط ایشان) بهتر هست سری به تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ بزنید که بخشی از دوره جامع الگو تریدینگ (بهترین و کامل ترین دوره آموزشی آکادمی تری مارکتز) می باشد.
  رایگان
 • تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ
  4.9( 28 بررسی )
  39084 دانشجو

  آموزش معامله‌ گری با تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ

  تمرینات پایه تا پیشرفته پرایس اکشن

  آموزش رایگان پرایس اکشن

  ما در این دوره منحصر به فرد همراه با تمرینات هوشمند تعاملی، اصول پایه پرایس اکشن مورد استفاده بوسیله معامله گران موفق را به شما نشان خواهیم داد.

  کافیست دکمه شروع دوره را کلیک کنید تا رایگان وارد کارگاه های عملی پرایس اکشن شوید.

  اطلاعات دوره:

  ۹۹ دلار  رایگان

  بیشتر از این، زمان خود را با دوره های پراکنده و تئوری معامله گری تلف نکنید!
  چرا که بسیاری از مهارت ها را مانند معامله گری ، رانندگی ، شنا ، خلبانی و ... تا عملی یاد نگیرید نمیتوانید به خوبی معامله کنید و به درآمد مستمر برسید!

  اطلاعات تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ​

  دوره ها
  محتوای دوره تریدینگ

  محتوای دوره:

  ۴ ماژول پرایس اکشن، ۱۲ کارگاه، ۲۷ درس و ۱۲ تمرین معامله گری

  هزیمه دوره معامله گری

  قیمت دوره:

  کاملا رایگان

  دوره ها

  مکان برگزاری:

  هرجا شما بخواهید

  تاریخ شروع دوره معامله گری

  زمان برگزاری:

  هر زمان که شما بخواهید

  ویژگی های سیستم معاملاتی پرایس اکشن الگو تریدینگ

  سیستم معامله گری یکپارچه

  سیستم معامله گری /مربیگری یکپارچه

  PAAT یک سیستم جامع مربیگری همزمان است که بر اساس سیستم معامله گری پرایس اکشن با احتمال درصد برنده بالا ساخته شده است، که در همه بازارهای مالی کار می کند.

  عادات معامله گری مناسب

  ایجاد عادات معامله گری مناسب

  شما بهترین فرآیند الگوریتمی تصمیم گیری، از معامله گران موفق را فرا خواهید گرفت و عادات اجرای مطمئن معامله گری را به مرور زمان فرا خواهید گرفت.

  آموزش معامله گری

  آموزش با سرعت دلخواه خود و بی خطر

  شما بدون به خطر انداختن سرمایه تجاری و ترس از دست دادن پول و اعتماد به نفس در بازارهای مالی با سرعت دلخواه  خود، تمام مهارت های لازم را فرا میگیرید.

  دوره ها

  بازخورد فوری و یادگیری مداوم

  اپلیکیشن آموزشی ما تحت سیستم ال ام اس به شما امکان می دهد روش صحیح انجام یک کار را یاد گرفته، و هر اشتباهی را اصلاح کرده و آن را به مهارت و عادت های ناخودآگاه مناسب تبدیل کنید.

  یادگیری لذت بخش معامله گری

  تجربه یادگیری لذت بخش

  با استفاده از عناصر بازی گونه مانند امتیاز، رتبه و مدال ها و مشاهده پیشرفت خود ، تمرین های عملی دشوار و تکراری به یک تجربه یادگیری جذاب تبدیل میشود.

  نظارت مربی در معامله گری

  نظارت مداوم مربی

  سیستم LMS به طور مداوم پیشرفت شما را رصد می کند و شما را در مسیر تکمیل دوره به ترتیب و مرحله به مرحله راهنمایی می کند.

  بحث های معامله گری

  ارتباط با دیگران برای شرکت در بحث ها

  شما این فرصت را خواهید داشت که با دانشجویان و معامله گران موفق ما ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آنها در ماژول های پیشرفته استفاده کنید.

  ترید از طریق موبایل

  سازگار با سیستم عامل های IOS و Android

  هر دو سیستم عامل iOS و Android از اپلیکیشن آموزشی ما پشتیبانی می کنند ، که به شما امکان می دهد با استفاده از هر دستگاهی تمرین کنید.

  ترید در هر شرایطی

  تمرین در هر شرایطی

  با اپلیکشن تلفن همراه بصورت آفلاین هم به کارگاه های اختصاصی دسترسی پیدا می کنید و میتوانید تمرین کنید و در هر مکان و هر زمان یاد بگیرید.

  آموزش تریدینگ

  بستر مستقل

  دوره های در حال انجام را که قبلاً از طریق دسک تاپ شروع کرده اید، میتوانید با موبایل یا تبلت دنبال و تکمیل کنید.

  تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن  آکادمی تری مارکتز

  رمز اصلی موفقیت در معامله گری، اجرای صحیح سیستم تریدینگ سودمند است که با تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن زیر نظر مربی تریدر ایجاد می شود.  تمرینات هوشمند تعاملی در سیستم مدیریت آموزشی  LMS  شبیه یک مربی شخصی عمل کرده و دانشجو از لحظه ورود به سمت پیشرفت در محیطی امن و بدون استرس هدایت می شود تا مهارت های لازم را به تدریج کسب کند. در عین حال مربیان هم میتوانند پیشرفت آموزشی دانشجو را در مقایسه با بقیه دانشجویان زیر نظر داشته و به صورت گروهی یا  تک تک با دانشجویان کار کنند .

  آقای دکتر اناری سیستم پرایس اکشن بهینه شخصی خود را به صورت تمرینات تعاملی هوشمند در محیط ال ام اس طراحی کرده اند که نظیر یادگیری مهارت شنا زیر نظر مربی هست. سیستم پیشرفته ال ام اس به صورت فوروارد تست و با دید احتمالی، هر مرحله مهم مهارت معامله‌گری را به صورت عملی به دانشجویان نشان می دهد تا با تکرار به صورت عادت های صحیح درآورده و نظیر معامله گران حرفه ای اجرا کنند.

  تمرینات هوشمند پرایس اکشن در سیستم LMS

  بهترین روش آموزش بهینه سودمند با تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن در قالب سیستم مدیریت آموزشی LMS

  دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ تری مارکتز به صورت یک پروسه و بر اساس طرح معاملاتی بهینه شده سودمند طراحی شده است. دانشجویان با طی کردن این پروسه که به ترتیب خاص در کارگاه های مختلف قرار گرفته، مهارت تفسیر اطلاعات و تصمیم گیری اجرای صحیح یک پلن معاملاتی سیستم سودمند را در حد حرفه ای فرا میگیرند. تنها تمرینات تعاملی هوشمند در سیستم ال ام اس قادر به مدیریت کارگاه ها به ترتیب خاص بوده و به دانشجو اجازه می دهد تا بعد از تکمیل همه تمرینات و آزمون های یک درس به کارگاه عملی بعدی برود، که اهمیت زیادی در یادگیری مهارتهای عملی پیچیده و حساس نظیر تریدینگ را دارد. 

  پروسه تمرینات هوشمند پرایس اکشن
  تمرینات هوشمند دوره پرایس اکشن در سیستم LMS
  تمرینات هوشمند پرایس اکشن در سیستم LMS

  مزیت اساسی دیگر این تمرینات، یادگیری الکترونیکی در قالب LMS  علاوه بر دسترسی آسان به اطلاعات، ویژگی ارتباطی و تعاملی آن است. بدون آموزشهای تعاملی، نه تنها یادگیرندگان انگیزه‌ای برای ادامه دوره در خود نمی‌بینند، بلکه فراگیری و ایجاد مهارت عملی پیچیده که نیاز به محیط  شبیه سازی دارد نیز به وقوع نمی‌پیوندد. 
  همین نکته باعث گردیده تا تیم آکادمی تری مارکتز بیشتر از پیش به مسأله تعامل و ایجاد تمرینات هوشمند در محیط آموزش الکترونیکی بیندیشند و آنرا برای همه دوره های آموزشی دانشجویان خود فراهم نمایند. 

  آکادمی تری مارکتز برای اولین بار این سیستم آموزشی را برای تریدرهای شخصی ارایه میدهد، چون این سیستم های پیشرفته در اختیار موسسات مالی بزرگ هستند که توانایی تولید سیستم مدیریت آموزشی و تمرینات هوشمند را دارند.

  دانشجویان با تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن و یادگیری پروسه پلن معاملاتی پرایس اکشن، با راندمان بالا پیشرفت نموده که اثرات آن در کارنامه سوددهی تریدرهای دوره BIT مشهود هست.

  تمرینات هوشمند پرایس اکشن در سیستم LMS

   با تمرینات تعاملی هوشمند در محیط ال ام اس، همه تریدرها با رقابت و همکاری مثبت تلاش می کنند و تمرکز آنها روی افزایش یادگیری و مهارت هست، که باعث شده سوددهی آنها به طور اتوماتیک افزایش یابد. پیشرفت آموزشی دانشجو و نتیجه تمرینات هوشمند پرایس اکشن و امتحانات او در سیستم ال ام اس به گونه ای شفاف به وسیله دانشجو و مربی قابل ارزیابی می باشد. همچنین  تریدرها به آموزش ها از همه جا و در هر زمان دسترسی داشته و بدون اتلاف وقت و با راندمان بالا به سمت حرفه ای شدن تلاش می کنند.

  لذا ما از این مزیت ها در دوره های تری مارکتز استفاده کرده ایم و با کمک تمرینات هوشمند کارگاهی انگیزه یادگیری را در دانشجویان افزایش می دهیم. به این  ترتیب ماکزیمم راندمان آموزشی با حداقل اتلاف وقت برای دانشجو و مربی در این محیط فراهم می گردد.

   

  همین الان تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن الگو تریدنیگ را رایگان امتحان کنید!

  آکادمی تری مارکتز توسط معامله گران با استراتژی‌های معامله گری موفق ایجاد شده است، ما به شما کمک می‌کنیم تا با تمرینات تعاملی پرایس اکشن به یک معامله گر سودآور تبدیل شوید. شما یاد می‌گیرید که با استفاده از سیستم معامله گری انحصاری سودآور ما معامله کنید تا به محض شروع معامله در بازارهای مالی سودآور شوید.

  هزینه این دوره ۹۹ دلار است که هم اکنون رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. با شرکت در دوره رایگان پرایس اکشن الگو تریدینگ متوجه می شوید که این دوره چگونه به شما کمک می‌کند تا به یک معامله گر موفق تبدیل شوید.

  رایگان
 • کتاب صوتی 7 گناه
  5( 7 بررسی )
  43567 دانشجو

  کتاب صوتی 7 گناه کشنده در معامله گری

  (گویندگی و تالیف توسط آقای دکتر اناری)

  معرفی 7 گناه کشنده در معامله گری

  کتاب صوتی 7 گناه

   فصل اول: ترس – Fear

  ترس پدیده ای همه جایی است و در معامله گری به همراه برادرش که طمع است دو تا از مهمترین احساساتی هستند که ما را دربر می گیرند و باعث می شوند که ما کل پدیده معامله گری را آنطور که می خواهیم نتوانیم به ثمر برسانیم. ترس چیست و ما از چه چیز می ترسیم؟ ما از همه چیز عموماً می ترسیم چه مسائل کوچک و چه بسیار بزرگ، فکر می کنیم تمام دنیا به زمین خواهد آمد و از نظر مالی در مارکت ورشکست خواهیم شد. ما از شکست می ترسیم و حتی از موفقیت می ترسیم. ما می ترسیم که تصمیم اشتباهی بگیریم و حتی اگر تصمیم درستی هم بگیریم در ترس و نگرانی هستیم. ما از ناشناخته ها می ترسیم ولی در حقیقت همه چیز معامله گری ناشناخته است، برای اینکه آینده مارکت قابل پیش بینی نیست.

   فصل دوم: طمع – Greed

  طمع یک نیاز غیرمنطقی است که خارج از حد کنترل است. طمع هیچوقت سیراب نخواهد شد بخاطر اینکه ما وقتی چیزی را می خواهیم و به دست می آوریم هیچوقت احساس بی نیازی از آن را نخواهیم کرد. در معامله گری یکی از مشکلات مهم از دست دادن فرصت است ولی باید فرق قائل شویم که ما می خواهیم فرصت خوب به دست بیاوریم یا اینکه دچار طمع بشویم.

   فصل سوم: بی احتیاطی – Carelessness

  سومین اشتباه که خطرناک است بی احتیاطی است یا کله شقی در معامله کردن. ما برای اینکه یک معامله گر موفق باشیم باید خطر را را بپذیریم. یعنی شجاعت ورود به معامله را داشته باشیم با اینکه می دانیم می تواند برای ما ریسک مالی داشته باشد و دو دو تا چهارتا نیست پس کمی شجاعت لازم است تا جای ترس را بگیرد و ما بتوانیم پولمان را در ریسک بگذاریم به امید سودی چندین برابر ریسک. ولی اینجا یک دنیا تفاوت است بین اینکه یک ریسک حساب شده ای را که حدش معقول و مشخص و کوچک است در مقابل احتمالات مارکت بگیریم در مقابل کسی که فقط ریسک می کند بدون اینکه بداند حد ریسکش چیست و بدون محاسبه و استاندارد فقط ریسک را می پذیرد.

  فصل چهارم: غلبه بر گناه بی نقصی – Overcoming Perfect Sin

  معامله گری هیچوقت بازی بی نقص و عیب نیست و در مقابل معامله گری همیشه بازی احتمالات است، احتمالات اساس ساختار معامله گری را تشکیل می دهد و برنامه معاملاتی خود را بر اساس احتمالات را باید بنویسید. شما باید طراحی هدف معاملات بر اساس احتمالات انجام دهید، نه بر اساس بی نقصی. لذا به عنوان یک معامله گر شما فقط عملگرا هستید و با واقعیات مارکت سر و کار دارید که روی احتمالات می چرخد و نه ایده آل گرا که دنبال یک چیز صد در صد می گردد.

  فصل پنجم: غرور – Pride

  روس می گوید معامله گری چیزی نیست در ارتباط با من و یا شما. معاملات یک واکنش بزرگ هست به انواع تریدها که سرمایه داران و خبرهای اقتصادی می دهند و لذا کارش در ارتباط هست با زمان که قیمت، حجم و تعادل قیمت و ما وظیفه داریم آن ها را مشاهده کنیم و ببینیم چه فرصت هایی به دست می آید تا از آنها استفاده کنیم.

  فصل ششم: خشم و غضب – Anger and Rage

  نظیر ترس غرور طمع خشم هم یکی از گناهانی هست که در مذهب ما هم جزء گناهان کبیره است و مذموم. خانم روس این بحث را باز می کند و می گوید خشم کورکورانه راه خوب و سریع برای از دست دادن پول است که به سرعت می تواند شما را تخلیه کند و از پا بیندازد. برای مارکت اهمیتی ندارد شما چه احساسی می کنید و پوزیشن شما چیست.

  فصل هفتم: گناه ناشکیبایی و بی صبری – The Sin of Impatience and Impatience

  ناشکیبایی مثل بسیاری از معامله گرها است که بیش از حد وارد و خارج می شود در ترید به طور مکرر و خیلی سریع و این باعث می شود اکثراً از برنامه معامله گریی که داشته اند تخطی کنند و به اون احتمالات مفید نرسند. به عقیده بسیاری از آنالیستها که روس با آن ها کار کرده معامله گری انقدری که باید تمرکز روی قیمت باشد باید روی بُعد زمان هم دقت کرد. چون اگر قیمت به طور ناگهانی در یک جهت جهش پیدا کند به احتمال زیاد مانند یک کش بر می گردد و خودش را تا حد زیادی تصحیح می کند. بسیاری مواقع قیمت داخل یک رنج گیر می افتد و باید مدت زمانی بگذرد آن رنج را بشکند تا ما تغییر قیمت قابل توجهی را ببینیم که نیاز به صبر دارد.

  فصل هشتم: یافتن مهمترین گناهان معامله گری شخصی شما – Find the Most Important Sins of Your Personal Trading

  هر فردی یک سری رفتارها و طرز تفکرهای مخصوص دارد که به صورت تکراری در فرد اجرا می شود و در نحوه معامله گری فرد اثر می گذارد و دخالت می کند. شما به عنوان یک معامله گر باید از خودتان سوال کنید که چه رفتارهایی در تردینگ روی شما اثر منفی می گذارد و کارنامه شما را خراب می کند. در اینجا لیستی تهیه کردند از رفتارهایی که می تواند مداخله کند با موفقیت در معامله گری و گفته این لیست را بخوانید و هرکدام به شما می خورد علامت بزنید تا واضح شود برایتان.

   

  فصل نهم: حد متعادل از اعمال و رفتار – Balanced Limit of Actions and Behavior

  در مباحث روانشناسی معاملات در فصل های اول تا هفتم هفت گناه مهم را باز کرد و فصل هشتم این بود که چگونه این اشتباهات را در خودمان پیدا کنیم و رفعشان کنیم و مشتقات این اشتباهات که ممکن است جزو این هفت مورد نباشد اما باز هم باعث آسیب پذیری شود مثل حسادت، تنبلی، شک داشتن بیش از حد و وسواس، خجالت و … در این فصل می خواهد توضیح بدهد یک معامله گری که ایده آل است و می تواند الگو باشد و خود خانم روس سال ها تمرین کرده تا به این حالت برسد، چه مشخصاتی دارد.

  دانلود فصل اول کتاب صوتی 7 گناه کشنده در معامله گری

  رایگان