آموزش پرایس اکشن | بهترین و کامل ترین دوره رایگان با بیش از 33000 دانشجو!!

آموزش پرایس اکشن و معامله گری حرفه ای توسط آقای دکتر رضا اناری

به همراه آموزش روانشناسی و مدیریت ریسک و سرمایه

(محتوای این دوره در سال ۱۴۰۰ به صورت کامل بروزرسانی شده است)

آموزش پرایس اکشن

آموزش پرایس اکشن Price Action به زبان ساده

احتمالاً در ابتدا این سوال برای شما پیش آمده است که آموزش Price Action به چه معناست و اصولا چه تعریفی برای آن وجود دارد.

این اصطلاح از دو کلمه پرایس (Price) به معنی قیمت و اکشن (Action) به معنی عمل یا واکنش تشکیل شده است. در حالت کلی آموزش پرایس اکشن به روش معامله گری گفته می شود که در آن معامله گران بر اساس حرکات قیمت اقدام به تحلیل و ترید بازارهای معاملاتی می کنند. این تعریف می تواند طیف وسیعی از مشتقات حرکات قیمت نظیر الگوها، کندل خوانی و اندیکاتورهای رایج را در بر بگیرد.

البته باید یادآور شد که برخی از معامله گران فکر می کنند که پرایس اکشن همان کندل خوانی است!! این مورد می تواند سرچشمه از آموزش های اشتباه افرادی داشته باشد که خود معنای پرایس اکشن و معامله گری پرایس اکشن را به صورت صحیح درک نکرده اند. در پروسه معامله گری با سبک پرایس اکشن، کندل خوانی تنها بخش کوچکی از کل پروسه می باشد.

اگر بخواهیم این متد معامله گری را بطور ساده از دیدگاه خودمان تشریح بکنیم، می توان گفت که پرایس اکشن هنر تفسیر و آنالیز تکنیکال حرکات قیمت بر مبنای روانشناسی توده عام معامله گران است. لذا معامله گری پرایس اکشن از دید ما مهارت تشخیص مناطقی از حرکات قیمت است که در آن معامله گران در اثر استرس ناشی از ترس یا طمع رفتارهای مشابه و قابل پیش بینی از خود نشان می دهند.

چرا معامله با پرایس اکشن بدون تاخیر است؟

با آموزش پرایس اکشن معامله گران بدون استفاده از ابزارهای کمکی مانند اندیکاتورها و الگوها که عموماً بر اساس حرکات گذشته بازار و با تاخیر تحلیل ارائه می دهند، فقط بر اساس تفسیر مستقیم حرکات قیمت، به تحلیل تکنیکال و ترید مناطق با احتمال سود دهی بالا می پردازند.

به یاد داشته باشید که تمامی اندیکاتور ها مشتقی از قیمت (پرایس) هستند که بر اساس فرمول های مختلف ریاضی به شما نمودار جدیدی را نمایش می دهند. به زبان ساده تر زمانی که شما تصمیم به تفسیر چارت و قیمت بر اساس اندیکاتور ها را دارید، گویی که به جای علت اصلی، به دنبال معلول هستید و بدین ترتیب همواره از معامله گرانی که با سبک پرایس اکشن معامله می کنند، چند گام عقب تر خواهید بود.

آموزش پرایس اکشن

با آموزش پرایس اکشن در چه بازارهایی می توان معامله کرد؟

چون سبک معاملاتی پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران حاضر در بازار هست و در تمامی بازارهای مالی دنیا، این انسان‌ها هستند که در حال معامله و به وجود آوردن جبهه عرضه و تقاضا می‌باشند و با در نظر گرفتن این موضوع که تمامی انسان‌ها دارای یک سری رفتارها و ویژگی‌های روانی مشخص در زمان‌های تحمل فشارهای روانی (مانند حس ترس، طمع، انتقام و ..) هستند؛ به همین علت سبک پرایس اکشن در تمامی بازارهای مالی مثل بورس سهام تهران، بورس کالا، آتی زعفران، ارز و سکه و طلا، جفت‌ ارزها، ارز دیجیتال مثل بیتکوین، آپشن و در تمامی تایم‌فریم‌ها (کوتاه مدت و بلندمدت) کاربردی و قابل استفاده هست.

تاثیر روانشناسی معامله گران در پرایس اکشن

برای درک بهتر، این موضوع را با ذکر یک مثال توضیح می‌دهیم. معامله­‌گرانی را در نظر بگیرید که به اشتباه در خلاف جهت روند و در جهت ضعف بازار وارد موقعیت معامله شده‌اند. در ادامه پوزیشن این معامله‌گران در ضرر خواهد رفت و چون بازار و قیمت در جهت مخالف معامله آن‌ها حرکت کرده است و هر لحظه امکان برخورد قیمت به حد ضرر آن‌ها وجود دارد (تا پوزیشن معاملاتی آن‌ها بسته شود و از ضرر بیشتر جلوگیری شود)، لذا این موضوع باعث می‌شود تا با فعال شدن حد ضررهایی که توسط معامله­‌گران به دام افتاده تعیین شده است، جریان سفارشات معکوس ایجاد شود و موجب شدت گرفتن حرکت قیمت در این نواحی شوند.

در نتیجه به راحتی می‌توان فهمید که سبک آموزش پرایس اکشن محدود به بازار و یا تایم فریم خاصی نیست.

آموزش پرایس اکشن

فراگیری و آموزش پرایس اکشن:

جهت دریافت اطلاعات کامل و مفصل در زمینه یادگیری و آموزش پرایس اکشن، پیشنهاد می‌کنیم که دوره آموزش پرایس اکشن رایگان آقای دکتر اناری را از همین صفحه دانلود و مشاهده نمایید؛ مطمئناً بعد از مشاهده تنها چند ویدیوی ابتدای دوره آموزش پرایس اکشن، شما هم به جمع علاقه‌مندان بروزترین سبک معاملاتی دنیا افزوده خواهید شد. این دوره بهترین آموزش پرایس اکشن موجود به زبان فارسی هست که هم اکنون در اختیار شما علاقه مندان گرامی به معامله گری قرار گرفته است.

بخشی از دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری

کارگاه ۱ – آموزش اهمیت یافتن ۴ گروه متضرر و منتفع در چارت

کارگاه ۸ – آموزش تمرین جامع فرایند تحلیل اولیه بازار

کارگاه ۹ – آموزش شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن

برای دانلود کامل دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری طبق راهنمای انتهای صفحه اقدام نمایید.

سرفصل های دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری

کارگاه ۱ – یافتن ۴ گروه متضرر و منتفع در چارت

در این کارگاه، معامله گر از ابتدا با دیدگاه تفسیر چارت بر اساس احساس فشار روانی معامله گران شرکت کننده در بازار آشنا میشود. این احساسات و فشارهای روانی در معامله گران مبتدی باعث ایجاد تصمیمات ضرر ده مکرر و در معامله گران حرفه ای باعث ایجاد سود دهی مستمر می گردند. این تصمیمات معامله گران به خرید و فروش در نقاط مختلف باعث ایجاد خاصیت موجی مارکت با الگوها و رنج های مختلف می گردد.

کارگاه ۱ – آموزش اهمیت یافتن ۴ گروه متضرر و منتفع در چارت

کارگاه ۱ – آموزش تمرینات کارگاه ۱

 

کارگاه ٢ – نقاط حمایت و مقاومت

در تمرینات اولیه این کارگاه، معامله گر یاد میگیرد تا نقاط ابتدا و انتهای موجهای مارکت یا فرکچال ها را بتواند پیدا کند. این موجهای مارکت باعث ایجاد سوینگ های بالایی و پایینی گردیده و تریدر با اتصال آنها نحوه رسم ترندلاین های کاربردی را فرا میگیرد. این ترندلاین ها اساس تعریف نقاط حمایت و مقاومت به روش پرایس اکشن در همه بازارهای معاملاتی است.

کارگاه ٢ – آموزش نقاط حمایت و مقاومت و یافتن فرکچال ها

کارگاه ۲ – آموزش تمرینات ترندلاین رنج

کارگاه ۲ – آموزش تمرینات ترندلاین الگو

 

کارگاه ۳ – الگوهای معاملاتی

با کمک  تمرینات هوشمند این کارگاه و ایجاد حالت فوروارد تست شبیه بازار زنده، معامله گر به اهمیت تغییرات رنج و الگوها در ساختار اصلی مارکت پی میبرد. تریدر با تمرینات متعدد طبقه بندی شده، مهارت تشخیص رنج ها و الگوهای در حال تشکیل و تبدیل به یکدیگر را در بازار پویا در زمان حال به دست می آورد.

کارگاه ۳ – آموزش تغییر رنج

کارگاه ۳ – آموزش فیلتر رنج

کارگاه ۳ – آموزش تغییر الگوی ترند

کارگاه ۳ – آموزش تغییر الگوی سایدوی

 

کارگاه ۴ – شناسایی نقاط قوت و ضعف

در این کارگاه، معامله گر با ۲ روش ساده و موثر تشخیص مومنتوم به سبک اختصاصی تری مارکتز آشنا گردیده و نحوه استفاده صحیح از آنها را فرا میگیرد. با انجام تمرینات متعدد هوشمند و کسب مهارت تشخیص قدرت و ضعف در ساختار مارکت، تریدر به صورت دینامیک روندها را زیر نظر داشته و نقاط انتها و تبدیل آنها به یکدیگر را به خوبی شناسایی می کند.

کارگاه ۴ – آموزش ۱ تعیین قدرت و ضعف ترند – روش شیب ترند لاین رنجی

کارگاه ۴– آموزش ۲ تعیین قدرت و ضعف ترند – روش مقایسه رنج

 

کارگاه ۵ – تجزیه و تحلیل روند آینده بازار

این کارگاه به تریدر در حین در نظر گرفتن ماهیت احتمالی مارکت، مهارت تشخیص ابتدای شکل گیری روندها در ساختار مناسب را می دهد. تریدر با تمرینات متعدد با نواحی ساختاری آشنا میگردد که می توانند ابتدای تشکیل یک روند پایدار و فرصتهای خوب ورود به تریدینگ را فراهم کنند. این مهارت به تریدر یاد میدهد که این نقاط را شناسایی کرده و با اطمینان و دید احتمالی ترید کند.

کارگاه ۵ – آموزش ۱ تجزیه و تحلیل روند آینده بازار

کارگاه ۵ – آموزش ۲ تجزیه و تحلیل روند آینده بازار

 

کارگاه ۶ – تمرین تعیین جهت آینده

این کارگاه به تریدر یک دید حرفه ای می دهد تا با احتمالات آشنا شود و در حین در نظر گرفتن ماهیت احتمالی مارکت، فرصتهای ساختاری مناسب برای ورود به ترید را تشخیص بدهد. به این ترتیب تریدر با تمرینات متعدد یاد میگیرد که وقتی که با ۸۰ درصد احتمالات قالب یک مسیر را  تعیین کرد، اجازه دهد که الگوهای جدید مارکت یکی از جهت های ممکن را انتخاب کند و دیگری را حذف کند. لذا آشنایی با صبر برای اینکه جهت غالب را مارکت انتخاب کند اهمیت دارد. در ترند، جهت غالب در مسیر روند اصلی ساختاری خواهد بود و موج های کوچک در مسیر موج های بزرگ حرکت قیمت شکل میگیرند.

کارگاه ۶ – آموزش تعیین جهت آینده حرکت قیمت

 

کارگاه ۷ – طرحهای معاملاتی محتمل

در این کارگاه، تریدر با اصول کار مارکت که باعث می شود ستاپ های غالب ما از آن استخراج شوند آشنا میشود.

کارگاه ۷ – آموزش طرحهای معاملاتی محتمل

 

کارگاه ۸ – تمرین جامع فرایند تحلیل اولیه بازار

تمام کارگاه های ۱ تا ۷ در این کارگاه مرور می شود تا تریدر بتواند به ترتیب و سرعت این مراحل را پشت سر هم درست انجام بدهد. تریدر بایستی قبل از اینکه وارد ستاپ ها بشود، بتواند همه مراحل تشخیص ساختار و الگوها و جهت غالب را درست تشخیص داده و انجام دهد.

کارگاه ۸ – آموزش تمرین جامع فرایند تحلیل اولیه بازار

 

کارگاه ۹ – تمرین شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن

در این کارگاه که تمرین شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن است، تریدر یاد می گیرد که بهترین ستاپ ها را در بهترین ساختار و الگو تشخیص دهد و آن هایی که مربوط به همان ستاپ و ساختار است را که از قبل منتظرش بوده درست اجرا کند. لذا بایستی تریدر ضعف را در پولبک ها ببیند و به اندازه کافی صبر کند تا چرخش ضعف تکمیل بشود ودر جهت ضد ضعف قدم بردارد که ستاپ های ما است.

کارگاه ۹ – آموزش ۱ شناسایی ستاپ های معامله گری پرایس اکشن

کارگاه ۹ – آموزش ۲ شناسایی ستاپهای معامله گری پرایس اکشن

 

کارگاه ۱۰ – تمرین تجزیه و تحلیل همزمان بازار

در این کارگاه تریدر بعد از تکمیل فرآیند ۱ که از کارگاه ۱ تا ۸ بدست آمده بود، وارد فرآیند ۲ یا تجزیه و تحلیل همزمان بازار می شود. با کمک تحلیل ساختار اصلی، تریدر آماده گرفتن ستاپ های با برتری بالا شده بود. حال با کمک تحلیل نقطه سوینگ فعلی در تایم فریم معاملاتی، تریدر می تواند در زمان حال ببیند که آیا قیمت در جای منا سبی برای ورود به پوزیشن هست و یا باید با تحلیل مدام در زمان حال صبر کرد تا شرایط مناسب ورود پیش بیاید.

کارگاه ۱۰ – آموزش تجزیه و تحلیل همزمان بازار

 

کارگاه ۱۱ – تشخیص میزان ریسک ستأپ ها در هر ساختار

در این کارگاه تریدر با مفاهیم تشخیص بهترین ستاپ ها در هر ساختار و میزان ریسک نسبی آنها آشنا می شود و اینکه هر ستاپی از نظر درصد احتمالات و میزان سود به ضرر آن چه خصوصیاتی دارد.

کارگاه ۱۱ – آموزش تشخیص میزان ریسک ستأپ ها در هر ساختار

 

کارگاه ۱۲ – تعیین نقاط حد ضرر

در این کارگاه تریدر با مفاهیم تعیین نقاط حد ضرر به صورت مفصل و با جزئیات کامل آشنا می شود و اهمیت حد ضرر را از نظر مدیریت ریسک به ریوارد که به عنوان یک فیلتر از آن استفاده میکند درک می کند.

کارگاه ۱۲ – آموزش ۱ تعیین نقاط حد ضرر

کارگاه ۱۲ – آموزش ۲ تعیین نقاط حد ضرر

 

کارگاه ۱۳ – تعیین نقاط هدف

در کارگاه تریدر  یاد می گیرد تا به طور صحیح از دید پرایس اکشن و هنری و نه از دید  مهندسی و حسابی نقاط هدف را که درصد احتمال برخوردش بالا است و خیلی دور از دسترس نیست تعیین نماید.

کارگاه ۱۳ – آموزش تعیین نقاط هدف

 

کارگاه ۱۴ – نسبت ریسک به ریوارد و تعیین نقاط ورود

در این کارگاه تریدر با نحوه ورود به طور مفصل آشنا می شود و انواع ورود ها از لحاظ Limit Order   و Stop Order و مزایا و معایب هر کدام در هر ساختار را به تفصیل یاد می گیرد و با فوروارد تست آنها را تمرین می کند.

کارگاه ۱۴ – آموزش نسبت ریسک به ریوارد و تعیین نقاط ورود

 

کارگاه ۱۵ – استراتژی های خروج

کارگاه ۱۵ – استراتژی های خروج: اهمیت استراتژی خروج

کارگاه ۱۵ – آموزش ۱ استراتژی های خروج

کارگاه ۱۵ – آموزش ۲ استراتژی های خروج

کارگاه ۱۵ – آموزش ۳ استراتژی های خروج

کارگاه ۱۵ – آموزش ۴ استراتژی های خروج

کارگاه ۱۵ – آموزش ۵ استراتژی های خروج

کارگاه ۱۵ – آموزش ۶ استراتژی های خروج

 

کارگاه ۱۶ – قاتل زنجیره ای

کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۱

کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۲

کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۳

کارگاه ۱۶- روانشناسی _درس ۴

 

کارگاه ۱۷ – نقشه سفر

کارگاه ۱۷ – درس ۱ – مراحل تکامل تریدر حرفه ای
کارگاه ۱۷ – درس ۲ – ماهیت متفاوت Trading

 

کارگاه ۱۸ – مدیریت استرس و احساسات – اصل عدم قطعیت

کارگاه ۱۸ –روانشناسی – تاثیر منفی استرس بر ترید

کارگاه ۱۸ – روانشناسی – مدیریت ریسک VS مدیریت پاداش

 

کارگاه ۱۹ – (کارگاه مدیریت ریسک) – طرح بقای مالی

کارگاه ۱۹ – مدیریت ریسک – Drawdown

کارگاه ۱۹ – مدیریت ریسک – اطمینان از بقا

 

کارگاه ۲۰- روانشناسی عدم اطمینان

کارگاه ۲۰ – مدیریت ریسک – درس  ۱

کارگاه ۲۰ – مدیریت ریسک – درس ۲

 

کارگاه ۲۱ – تمرین جامع همه مراحل ترید ستاپ T

کارگاه ۲۱ – آموزش تمرین جامع همه مراحل ترید ستاپ T

ترید لایو دانشجویان

راهنمای دانلود دوره آموزش پرایس اکشن

1- ابتدا به صورت رایگان در سایت ثبت نام کرده و لاگین شده باشید.
2- مراجعه به همین صفحه (آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری) و انتخاب دکمه بزرگ و سبز رنگ “شرکت در دوره” یا “ادامه دوره”؛ کاربرانی که از موبایل استفاده می کنند در بخش انتهایی همین صفحه و کاربرانی که از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده می کنند، در نوار سمت چپ ابتدای همین صفحه این دکمه را مشاهده خواهند نمود.
3- بر روی دکمه شروع دوره کلیک بفرمایید.
4- مشاهده لینک های دانلود دوره آموزش پرایس اکشن
در صورت وقوع هر گونه مشکل یا نیاز به راهنمایی بیشتر، با پشتیبانی آنلاین آکادمی تری مارکتز در تماس باشید.
 
یک پیشنهاد ويژه: در صورت علاقه‌مندی به یادگیری متد شخصی معاملاتی آقای دکتر اناری به صورت کاملاً عملی و لذت بخش (مبتنی بر تمرینات تعاملی هوشمند طراحی شده توسط ایشان) بهتر هست سری به تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ بزنید که بخشی از دوره جامع الگو تریدینگ (بهترین و کامل ترین دوره آموزشی آکادمی تری مارکتز) می باشد.

برنامه درسی دوره

دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری 00:00:00

نقد و بررسی دوره

4.9

4.9
28 امتیاز
 • 5 ستاره26
 • 4 ستاره1
 • 3 ستاره1
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. سپاس

  5

  بسیار سپاس از کار ارزشمند شما

 2. تشکر

  5

  از گروه محترم 3M و استاد گرامی جناب دکتر اناری بسیار بسیار سپاسگزارم.

 3. 5

  سلام و عرض ادب و احترام،از استاد گرامی بخاطر اینکه این دوره رو رایگان در اختیار علاقمندان به پرایس اکشن قرار دادند بی نهایت سپاس گذارم، از مدیر گرامی سایت هم بخاطر زحماتشون تشکر میکنم، سرافراز و پاینده باشید

  • با سلام و احترام
   از نظر لطف و محبت شما دوست و همراه عزیز سپاسگزاری می کنیم و افتخار می کنیم که میزبان عزیزانی چون شما در مجموعه آکادمی تری مارکتز هستیم و آموزش پرایس اکشن ارائه شده برای کاربران عزیزمان مفید و کمک کننده بوده است.
   شاد و سربلند باشید.

 4. عالی

  5

  واقعا عالی بود ممنون از اینکه این آموزش گرانبها رو رایگان در دسترس هموطن هامون قرار دادین

 5. عالی

  5

  با تشکر از استاد ارجمند یکی چند قسمت از فیلم ها صدا نداشتن

  مورد بعدی اگه دستیابی به دانلود راحت تر کنید بهتره همین که لاگین میشیم قابل دانلود باشه

 6. تشکر

  5

  ممنون بابت زحماتتون. خدا خیر و برکت بده تو زندگیتون

 7. بهترین مجموعه پرایس اکشن

  5

  سلام واقعا خسته نباشید میگم خدمتتون
  محتوای بسیار ارزشمند و رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دادین و واقعا از شما ممنونم امیدوارم همیشه پرانرژی و شاد همراه سودهای عالی باشید. فرزاد

 8. 5

  با سلام
  سپاس فراوان بابت زحمت هایی که می‌کشید مخصوصا این دوره ی ارزشمند که به صورت رایگان در دسترس قرار دادید
  بهترین و کاملترین مجموعه ای بود که تا امروز دیدم

 9. فوق العاده دوره قوی

  5

  سلام با تشکر از تیم خوبتون این دوره از نظر روانشناسی و مدیریت ریسک فوق العاده قوی هست و بابت این که این محصول رو رایگان در اختیار ما قرار دادین تشکر میکنم فوق العاد کامله و به همه ی جنبه ها پرداخته شده
  مخصوصا اون چک لیست قسمت آخرش اکه عالیه

 10. تمرینات و دوره

  5

  سلام دوتا سوال دارم در رالطه با دوره رایگان پرایس اکشن دکتر اناری
  1- دکتر اناری خودشون شخصا رضایت دارند دورشون رایگان ارایه میشود؟
  2- دکتر در ابتدای جلسه سوم گفتن تمرینات را انجام دهید ، منظورشون اینه که تو خونه خودمون تمرین کنیم روی چارت یا توی سایت تمرین گذاشتن برامون؟

 11. 5

  فوق العاده بود
  الان که نگاه می کنم قبل از این دوره هیچ چیزی بلد نبود
  ممنون از جناب دکتر عزیز و دلسوز ما جوون ها و کلیه تمیم زحمت کش تری مارکتز

 12. حجم اضافی و تکرار اطلاعات

  3

  با سلام
  بسیار متشکرم که این اطلاعات رو در اختیار عموم مردم قرار دادید ولی احساس میکنم مطالب بسیار فرسایشی توضیح داده شده و خیلی جاها تکرار صورت گرفته تو فیلم های آموزشی هر چقدر ساده تر و به قول معروف لُپ کلام گفته بشه برای دانشجو جذاب تر میشه و مشتاق میشه ادامه کلیپ رو ببینه مثلا متن های اطراف کلیپ مثل یک جزوه نوشته شده بود ولی تو این سبک فیلم های آموزشی خلاصه نویسی مثل پاورپوینت باید انجام بشه کلمات و جملات کلیدی قرارداده بشه .. باز هم ممنونم از سایت خوب شما

 13. تشکر

  5

  با سلام و وقت بخیر
  واقعا نمیدونم چجوری از اینکه این مطالب رو به رایگان در اختیار گذاشتید تشکر کنم
  امیدوارم که پیروز و سربلند باشند آقای دکتر اناری و تیم همراهشون.

 14. عالی

  4

  فوق العاده بود از استاد اناری تقاضا دارم هوای افرادی رو هم که از دوره رایگان استفاده کردند داشته باشند و چند جلسه پرسش و پاسخ برای ما نیز بگذارند

  • سپاس از لطف شما دوست گرامی، با توجه به پر بودن زمان جناب دکتر اناری و همچنین اینکه ایشان و دانشجویان آکادمی با روش آموزش داده شده در دوره های اختصاصی معامله می کنند، دیگر امکان پشتیبانی و رفع اشکال در دوره رایگان آموزش پرایس اکشن محیا نمی باشد.
   در صورت تمایل در دوره های اختصاصی آکادمی میزبان تان خواهیم بود.
   شاد و سربلند باشید.

 15. یک دوره کامل و مفید

  5

  سلام دوستان
  بنده به تازیگی این دوره رایگان رو تموم کردم.
  در مورد این دوره باید بگم که آقای اناری با صبر و حوصله زیاد، مطالب رو به سادگی یاد میدن.
  در کنار دیدن فیلم هر جلسه، جزوه نویسی و تمرین هم داشته باشین و صد البته صبر برای رسیدن به سود دهی مستمر.
  ممنون از آقای اناری و سایت تری مارکت

  • با سلام و احترام
   سپاس از لطف شما کاربر گرامی و ممنون از اینکه وقت گذاشتید و نظر و تجربیات خودتان پیرامون دوره آموزش رایگان پرایس اکشن دکتر اناری را با سایر کاربران سایت به اشتراک گذاشتید.
   از همراهی شما با آکادمی خوشحالیم؛ شاد و پرسود باشید.

 16. متفاوت

  5

  سلام دکتر جان
  ممنون بابت آموزش جامع و کاربردی بنده تازه این آموزش شروع کردم

 17. نقد

  5

  باسلام خدمت استاد اناری بزرگوار و تیم زخمتکششون . من دوره اولی رو که در اختیار عموم قرار دارد دانلود کردم و به دقت نگاه کردم استاد با بیانی شیوا و ساده و بسیار کامل که برای همه هم قابل فهم است توضیح داده بودند واقعا جا داره تقدیر وتشکر ویژه داشته باشم از شما و تیم خوبتون انشاالله بتونم در کنار شما دوره رو به موفقیت به اتمام برسونم و بتونم یک شاگردی که در خور شاگردی استاد باشد رو باشم . سپاس

  • با سلام و احترام
   سپاس فراوان از نظر لطف شما دوست گرامی و خوشحالیم که دوره رایگان آموزش پرایس اکشن جناب دکتر اناری برای شما هم مفید و مثمر ثمر بوده است و امیدواریم به زودی شاهد حضور شما در جمع دانشجویان دوره های اختصاصی ایشان باشیم تا بتوانیم هر چه بیشتر در این مسیر در کنار شما باشیم.
   شاد و سلامت باشید. 🌺🙏🏻

 18. 5

  سلام
  ممنون بابت زحمات
  کارگاه 19 قسمت اول جواب نمیده

 19. یکسان بودن فایل کارگاه 10 و 11

  5

  اشتباهی فایل کارگاه 10 رو واسه کارگاه 11 هم قرار دادین لطفا هرچه سریع تر اصلاحش کنید. کل دوره عالی بود.

 20. قدردانی از زحمات تیم آکادمی تری مارکتز و آقای دکتر اناری

  5

  سلام و وقت بخیر عرض میکنم.
  خواستم از این راه مراتب ارادت و تشکر خودم را نسبت به تیم همکاران آکادمی تری مارکتز و همچنین شخص آقای دکتر اناری تقدیم کنم و بگم که حق زیادی به گردن معامله گران پرایس اکشن کار در ایران دارید. واقعاً تا قبل از آشنایی خودم با سبک معاملاتی پرایس اکشن آقای دکتر اناری، درک صحیحی از مارکت و علت حرکت قیمت نداشتم و فقط وقتم را صرف چرخیدن در بین آموزش های موجود در سطح اینترنت می کردم که به واسطه معرفی یکی از دوستانم،‌ با مجوعه شما آشنا شدم و دوره آموزش پرایس اکشن را از ابتدا چندین و چندبار مشاهده کردم و شکر خدا توانسته ام به سوددهی معقولی نیز دست پیدا کنم.
  خیلی ممنونتونم..

  • با سلام و احترام
   ممنون از لطف شما دانشجوی گرامی؛ مشاهده نظر شما باعث خوشحالی و افتخار برای مجموعه آکادمی هست.
   بسیار خرسندیم که آموزش ها و خدمات آکادمی به موفقیت شما در بازارهای مالی کمک کرده است و توانسته اید به سوددهی موردنظر برسید.
   برای شما بهترین ها را آرزومندیم و با افتخار در خدمتتان هستیم.

 21. فایل ها

  5

  درود
  با سپاس از آقای اناری عزیز بابت انتشار دوره های رایگان و بروزرسانی آنها.
  امیدوارم زندگی ایشان و خانواده محترم شان پر از برکت و سلامتی باشد.

  درضمن خیلی ممنون می شوم اگر PDF ها ، چک لیست و اسلاید های استفاده شده در دوره را هم بارگذاری کنید.
  باتشکر از توجه شما.

  • سلام و عرض ادب
   خواهش می کنم دوست عزیز و خوشحالیم که دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری برای شما هم مفید و مؤثر واقع شده است.
   در مورد اسلایدهای آموزشی ضمن پوزش از شما صرفاً جهت تدریس خود آقای دکتر اناری هست و به علت قوانین کپی رایت امکان ارائه آن به صورت عمومی فراهم نمی باشد.
   شاد و سربلند باشید.

 22. بهترین دوره پرایس اکشن

  5

  از دکتر رضا اناری و تیم آکادمی تری مارکتز بابت ارائه این آموزش فوق العاده کاربردی خیلی ممنونم. موفق باشید

 23. آموزش پرایس اکشن

  5

  واقعا فوق العاده بود و ممنون از آقای دکتر اناری که این دوره پرمحتوا و عالی را رایگان در اختیار همه قرار داده اند. امیدوارم همیشه سلامت و پاینده باشند.

 24. درجه یک

  5

  سلام ودرود بر آقای دکتر اناری و تیم خوب شما
  تمام مباحث پرایس اکشن شما واقعا پرایس اکشن نابی هست و با اختلاف بسیار زیاد در کار خود استاد و در آموزش خبره هستید.
  سپاسگزار زحمات شما معلم خوب هستم

  • درود خدمت شما دوست گرامی
   صمیمانه از لطف و محبت شما سپاسگزاریم و خوشحالیم که کاربران عزیزمان همواره نسبت به مجموعه آکادمی تری مارکتز و آقای دکتر اناری نظر مثبت داشته اند. این سرمایه ای ارزشمند برای ماست.
   با افتخار در خدمتتان هستیم.

 25. ممنون از دوره کامل پرایس اکشن

  5

  سلام استاد عزیز
  واقعا لذت بردم از نحوه آموزش , بسیار جامع و کامل بود.

 26. مفید و کاربردی بود

  5

  این دوره دیدگاهی کاملا متفاوت و تاثیرگذار به من داد و مطالب کاملا نو و جدید و غیرتکراری بود. خیلی خیلی ممنونم از همه تیم عالی آکادمی تری مارکتز

شرکت در دوره
 • رایگان
 • دسترسی نامحدود
33259 دانشجو ثبت نام کرد