تری مارکتز

آکادمی تری مارکتز

معامله گری حرفه ای در بازار های سرمایه

تخفیف ویــژه %30 به مناسبت عید نوروز!!!

اکادمی تری مارکتز

اولین و تنها آکادمی معامله‌گری به روش پرایس اکشن با سیستم تمرینات و آزمون هوشمند عملی همراه با فیدبک اتوماتیک

دکتر رضا اناری

سلام بر همه تریدرهای بازارهای مالی،

من رضا اناری، موسس آکادمی تری مارکتز و معامله گر بازارهای جهانی از سال ۲۰۰۰ میلادی هستم. اگر همیشه دوست داشتید در تریدینگ به سطحی برسید که حداقل معادل یک حساب شخصی چند هزار دلاری را با سوددهی مستمر ترید کنید ولی بخاطر ضررها و تلاش هایی که نتیجه نداشته به این هدف نرسیدید و حتی مورد شماتت دوستان و آشنایان قرار گرفتید، برای شما یک پیشنهاد فوق العاده داریم.

ابتدا درک این مطلب ضروری است که بسیاری از تریدرهای باهوش که با تلاش بی وقفه چند ساله موفق به سوددهی مستمر در مارکت نمی گردند، از ۲ مشکل اساسی مشترک رنج میبرند:

مشکل ۱- در حرفه معامله گری، دانستن معادل توانستن نیست!

بزرگترین سوگیری و باور غلط در میان تریدرهای علاقمند به بازارهای مالی عدم شناخت ماهیت واقعی بیزینس تریدینگ می باشد.

  • برای موفقیت در تریدینگ، به مهارت و نه دانش معامله گری احتیاج دارید. معلومات کسب شده از راه کلاسها، وبینارها، کتابها، و ویدئوهای آموزشی تریدینگ می تواند باعث ایجاد پدیده کلاف سر درگم گردیده و ضد هدف ایجاد مهارت عمل کنند. اینها نظیر یادگیری شنا در بیرون آب غیر موثر هستند.
  • اغلب آموزشهای موجود، یک سیستم تریدینگ سودده با پروسه مشخص را که در همه بازارها و زمانها کاربرد داشته باشد ارائه نمی دهند.
  • بعلاوه، برای ایجاد مهارت های سطح بالا و اجرای صحیح یک سیستم تریدینگ، فرد نیازمند انجام تمرینات مناسب و مستمر را دارد.
  • کسب این مهارت زمان بر بوده و نیازمند فراگیری یک پروسه آموزشی منسجم با ترتیب صحیح میباشد که با برنامه ریزی و تمرین دائم زیر نظر مربی تریدر ارائه گردد.

راه حل مشکل ۱: کمتر دانستن و بیشتر عمل کردن!

با شرکت در دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز و انجام تمرینات و آزمونهای هوشمند تعاملی، دانش تریدینگ را به مهارت تریدینگ تبدیل کنید!

دکتر رضا اناری

مروری بر نحوه استفاده از سیستم آموزش تریدینگ تعاملی با تمرینات هوشمند عملی و فیدبک اتوماتیک

جهت مشاهده گزیده ای از کارگاه های عملی پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز به لینک زیر مراجعه کنید:

مروری بر نحوه استفاده از سیستم اتوماتیک هوشمند تریدینگ
دکتر رضا اناری

سه خصیصه متمایز دوره پرایس اکشن آکادمی تری مارکتز

جهت مشاهده ویدیو ویژگی های منحصر به فرد دوره پرایس اکشن آکادمی تری مارکتز که ضامن سود دهی معامله گران ما بوده است ، به لینک زیر مراجعه کنید:

ویژگی سوم
ویژگی دوم
ویژگی اول

مشکل ۲- قاتل های زنجیره ای معامله گری

در نبود سیستم آموزشی و تمرینات مناسب جهت ایجاد مهارت ها و عادات مناسب در محیط امن و بدون ریسک، واکنش های تدافعی ضرر ده منجر به ایجاد ذهن منفی و حالت ترید کردن از ترس ضرر در فرد میگردد، که با دیسپلین ضعیف تریدر تشدید می گردند. این شبیهه فردی است که بدون مهارت شنا وارد دریای عمیق گردیده و بی هدف دست و پا میزند تا غرق نگردد.

این تریدهای پراکنده و واکنشی باعث ایجاد عادتهای غلط و سیکل معیوب روانی رفتاری در فرد گردیده و تا آنجا پیش میرود که تریدر حتی در صورت دستیابی به سیستم مناسب معامله گری، نمیتواند آنرا در عمل به طور منظم با موفقیت اجرا نماید. لذا جای تعجب نیست که با وجود این اشتباهات ناخودآگاه یا قاتل های زنجیره ای معامله گری، احتمال موفقیت اکثر تریدر ها در ۵ سال اول بیشتر از ۵% نیست!!

راه حل مشکل ۲: حذف قاتل های زنجیره ای و
واکسیناسیون روانی رفتاری تری مارکتز!!

با شرکت در دوره روانشناسی و مدیریت ریسک اختصاصی یا دوره جامع تریدینگ آکادمی تری مارکتز، قاتل های زنجیره ای خود را شناسایی و اعدام کنید!!

دکتر رضا اناری

سه خصیصه متمایز دوره جامع آکادمی تری مارکتز

جهت مشاهده ویدیو ویژگی های منحصر به فرد دوره جامع آکادمی تری مارکتز که ضامن سود دهی معامله گران ما بوده است ، به لینک زیر مراجعه کنید:

3 خصیصه متمایز دوره جامع آکادمی تری مارکتز

آزمایش تکان دهنده تاریخی دکتر رالف وینس موید این نکته مهم میباشد که نشان داد چگونه 95% از باهوشترین دانشجویان با یک سیستم سودده نتوانستند بدون تمرینات صحیح و روانشناسی و مدیریت ریسک مناسب موفق بشوند. لذا اگر شما هم دوست دارید این قاتل های زنجیره ای را کاملاً شناسایی و خود را در مقابل آنها واکسینه کنید و در تریدینگ به مرحله ای برسید که بعد از یک سال حداقل یک حساب شخصی چند هزار دلاری را با سوددهی مستمر بتوانید ترید کنید، می توانید در دوره جامع آکادمی تریدینگ تری مارکتز شرکت کنید تا با سه فاکتور مهم و حیاتی:

۱- متد سودده: دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز (M1)

۲- روانشناسی: دوره روانشناسی اختصاصی تری مارکتز (M2)

۳- مدیریت سرمایه: دوره مدیریت ریسک و سرمایه اختصاصی تری مارکتز (M3)

در سطح پیشرفته آشنا گردیده و امکان دسترسی رایگان به دوره های ارزشمند کار با حساب زنده BIT زیر نظر مربی تریدر را پیدا نمایید. این سیستم آموزشی منسجم با کارگاه های ضروری و تمرینات عملی هوشمند در جهت شخصی سازی و بهینه سازی سیستم تریدینگ مطابق روانشناسی فرد تریدر با کمک مربی، احتمال موفقیت شما در تریدینگ را حداقل 10 برابر افزایش می دهد.

دوره جامع معامله گری تری مارکتز

با ثبت نام در دوره جامع، شما در اصل در سه دوره مجزا ولی مکمل هم شرکت کرده اید:

1- دوره پرایس اکشن: (با تمرینات تعاملی هوشمند در ۲۰ کارگاه، ستاپ های سودده مارکت را شناسایی و با تسلط ترید کنید!!)

2- دوره روانشناسی: (با خودشناسی و تمرینات عملی، واکنش های ضررده تدافعی خود را شناسایی و قاتل های زنجیره ای معامله گری خود را اعدام کنید!!)

3- دوره مدیریت ریسک و سرمایه: (با شناخت و کنترل صحیح ریسک های پنهان مارکت، با اطمینان از عدم شکست و بازده بالا در لول تجاری ترید کنید!!)

دکتر رضا اناری

نظــرات دانـشـجـویان آکـادمی تری مارکتز

برای شنیدن و مشاهده نظرات برخی از دانشجویان دوره های آموزشی آکادمی تری مارکتز و استفاده از تجربه ارزشمند آنان به صفحه زیر مراجعه نمایید.

نظرات دانشجویان آکادمی تری مارکتز
پاسخ به سوالات اولیه و متداول شما در مورد دوره
کانال اختصاصی آکادمی تری مارکتز در آپارات

تخفیف ویژه محدود !!!

شما تا ساعت 24 روز دوشنبه 27 اسفندماه مهلت دارید تا با استفاده از تخفیف 30% در دوره های آموزشی تری مارکتز ثبت‌نام نمایید و از این فرصت فوق العاده جهت سرمایه گذاری در پیشرفت حرفه ای خود در معامله گری استفاده نمایید.

جهت استفاده از این تخفیف ، هنگام پرداخت کد تخفیف زیر را وارد کنید:

3M-1398

ثانیه دقیقه ساعت روز
توضیحات بیشتر و شرکت در دوره جامع آکادمی تری مارکتز

🔰 جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تریدینگ، صفحه پاسخ به سوالات مکرر زیر را به صورت کامل مطالعه نمایید، چرا که جواب اکثر سوالات اولیه خود را در آن خواهید یافت:

پاسخ به سوالات مکرر

🔰 جهت دریافت دوره حرفه ای پرایس اکشن (آموزش پرایس اکشن توسط آقای دکتر اناری) به صورت کاملاً رایگان!! به آدرس زیر مراجعه نمایید:

دریافت رایگان دوره حرفه ای پرایس اکشن

برای دریافت آخرین اطلاعیه ها و بروزرسانی دوره ها حتماً در کانال و گروه عمومی ما در تلگرام عضو شوید.

عضویت در گروه عمومی
عضویت در کانال عمومی

آکادمی تری مارکتز

www.ThreeMarkets.com

Telegram: @ThreeMarkets