روش معامله گری ما

مسیر کسب سوددهی مستمر در بازارهای مالی 

معامله گران ما بر اساس روش پرایس اکشن اختصاصی تری مارکتز آموزش دیده و معامله میکنند. قبل از شروع آموزش تکنیکال و دوره های جامع تریدینگ، دانشجویان باید با ماهیت واقعی بیزینس تریدینگ و مفهوم ایجاد مهارت با تمرینات مستمر آشنا شوند. تریدینگ نظیر سایر مهارت ها نظیر خلبانی و رانندگی از یک پروسه تشکیل شده که یادگیری آن نیاز به درک و اجرای صحیح و به موقع جزئیات پروسه با ترتیب خاصی را دارد. در این صورت دانشجو میتواند این مراحل را در اثر تکرار به مهارت تبدیل نموده و در زمان تریدینگ به صورت صحیح و مستمر و اتوماتیک اجرا کند که ضامن موفقیتش خواهد شد.

ماهیت متفاوت بیزینس تریدینگ

تریدینگ و جنگ

   –  نیاز به استراتژی و تاکتیک 

 –  نیاز به ابزار، تکنیک و پروسه

   –  نیاز به آموزش مستمر 

تریدینگ و ورزش رزمی

   –  نیاز به شفافیت و انعطاف بالا

   –  نیاز به تصمیم و عمل در زمان حال

   –  نیاز به تمرین مستمر

تریدینگ و قمار بازی

   –  نیاز به تحمل روانی بالا

   –  درک احتمالات و عدم پیش بینی

   –  مدیریت ریسک بالا

قاتل های زنجیره ای معامله گری

به غیر از فقدان  سیستم آموزشی و تمرینات مناسب جهت ایجاد آگاهی و عادات مناسب، خود ضرر در تریدینگ که حداقل در ۲۰ درصد مواقع در بهترین سیستم های تریدینگ دیده میشود، باعث ایجاد واکنش های تدافعی  و ذهن منفی در تریدر می گردد. این سیکل معیوب به اصطلاح قاتل های زنجیره ای معامله گری با  تشدید ریسک گریزی و تضیف دیسپلین تا آنجا پیش میرود که با وجود دستیابی به سیستم سود ده معامله گری، تریدر نمیتواند آنرا در عمل به طور مستمر با موفقیت اجرا نماید. 

 ۱- محیط بیزینس متفاوت

      –  تریدینگ و جنگ 

      –  تریدینگ و ورزش رزمی 

      –  تریدینگ و قمار بازی 

 

۲- آموزش ها و ابزارها و عادات نامناسب

      –  استراتژی، تاکتیک، پروسه و ابزار مناسب 

      –  تمرین زیر نظر مربی، ماندن در زمان حال

      –  قبول ضرر، درک عدم اطمینان، مدیریت ریسک

۳- دام ذهن منفی

      –  واکنش های ضررده تدافعی 

      –  تبدیل ضرر به شکست

      –  تشدید ریسک گریزی

   

روش و آموزش های ما در مسیر کسب سوددهی مستمر در بازارهای مالی  

 آزمایش تکان دهنده تاریخی دکتر رالف وینس موید این نکته مهم میباشد که نشان داد چگونه 95% از باهوشترین دانشجویان با یک سیستم سودده نتوانستند بدون روانشناسی و مدیریت ریسک مناسب موفق بشوند. لذا جای تعجب نیست که با وجود این مشکلات روانی درونی، احتمال موفقیت اکثر تریدر ها در ۵ سال اول بیشتر از ۵% نیست!!   

برای رفع این موانع آموزشی و روانی و کسب سود دهی مستمر، دوره جامع آکادمی تری مارکتز طراحی گردیده که تلفیقی از متد پرایس اکشن، روانشناسی کاربردی و مدیریت ریسک پیشرفته است دانشجویان ما بطور همزمان با سه فاکتور مهم و حیاتی موفقیت در تریدینگ در سطح حرفه ای آشنا می شوند:

 

۱- متد سودده تکنیکال: دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز (M1)

۲- روانشناسی کاربردی:  دوره روانشناسی اختصاصی تری مارکتز (M2)

۳- مدیریت سرمایه و ریسک: دوره مدیریت ریسک و سرمایه اختصاصی تری مارکتز (M3)

پرایس اکشن به سبک اختصاصی تری مارکتز​

معامله گران ما بر اساس روش پرایس اکشن اختصاصی تری مارکتز آموزش دیده و معامله میکنند.

این نحوه تحليل تکنيکال ازحرکات واقعی قيمت نشات گرفته و به معامله گر دیدگاه جدیدی میدهد تا بتواند فشار عرضه و تقاضا را (که علت اصلی حرکات مارکت هستند) بطور مستقیم از چارت قیمت بخوانند.

همچنین معامله گران ما، بدون استفاده از اندیکاتورها که مشتقات قیمت هستند و تاخیر دارند، با خواندن صحیح چارت قیمت میتوانند نواحی را که سایر معامله گران به دام افتاده اند و تصمیمات هیجانی آنها را شناسایی نموده و از آن در جهت سود دهی بالای خود استفاده نماید.

دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز بر اساس یک پروسه و نه تمرینات پراکنده تریدینگ طراحی شده است. این پروسه برگرفته از عملکرد موفق تریدرهای حرفه ای دنیاست که با ساده سازی و ترتیب خاص  طراحی و در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.  


پروسه پرایس اکشن ما شامل 3 فرایند 14 مرحله ای هست که با  ترتیب و شروط خاصی در قالب  کارگاه های عملی  طراحی شده است. دانشجو به این ترتیب یاد می گیرد که مطابق یک سیستم موفق و فرایند خاص شبیه تریدرهای حرفه ای فکر، تحلیل، و عمل کند و به موفقیت برسد. 

 

با تمرینات مستمر و ترکیبی این پروسه ها در قالب ۲۰ کارگاه عملی، معامله گران ما میتوانند تحلیل سریع و خودکاری از روند آینده بازار ارائه داده و ستاپ های با ریسک کم و درصد احتمال برد بالا را بموقع شناسایی نمایند.

دوره پرایس اکشن آکادمی تری مارکتز

تمرین مکرر در کارگاه ها و تبدیل دانش به مهارت و عادات صحیح،
رمز موفقیت متد پرایس اکشن و تریدرهای آکادمی تری مارکتز  هست!

مزایای معامله گری بر اساس روش پرایس اکشن​  

بهترین روش آموزش دوره پرایس اکشن بهینه سودمند با تمرینات تعاملی در قالب سیستم مدیریت آموزشی LMS

برای اطلاعات بیشتر درباره دوره اختصاصی آموزش پرایس اکشن و ویژگی های منحصر به فرد آن ویدیو زیر را مشاهده کنید :