قاتل زنجیره ای معامله گری دربازارهای سرمایه و بورس

۱- محیط بیزینس متفاوت

۲- آموزش ها و ابزارها و عادات نامناسب
۳- دام ذهن منفی

با سلام و آرزوی موفقیت و سلامتی برای همگی معامله‌گران عزیز.
من دکتر رضا اناری مدیرعامل موسسه‌ی آکادمی تری مارکتز و معامله‌گر بازارهای مالی از سال 2000 میلادی تا کنون هستم. در مدت زمان 4 سال اول فعالیت من در مارکت که با آزمون و خطای زیادی همراه بود به درک بعضی از باورها و رفتارهای غلط و ضررده در خودم رسیدم که با آگاهی، آموزش و الگوگیری  از بهترین معامله‌گران بین‌الملل توانستم آن‌ها را شناسایی کنم  و بعد از 6 سال به سوددهی مستمر برسم.
بعد از آن هم در مدت 12 سال فعالیت حرفه‌ای و آموزشی من در جهت تربیت معامله‌گران جوان این الگوها را در اغلب افراد مشاهده کردم و دیدم که چگونه مجموعه‌ای از همین افکار و عادات غلط به‌صورت یک قاتل زنجیره‌ای در پشت سر هر trader حرکت می‌کنند و یکی یکی آن‌ها را از پای در می‌آورد. بدون اینکه واقعا این trader ها درک صحیحی داشته باشند که علت این پدیده چیست و چرا مرتب ضرر می‌دهند. 

این قاتل زنجیره‌ای در همه‌ی بازارهای مالی و روش‌های معامله‌گری وجود دارد و تحقیقات نشان داده که باعث شکست 90% معامله‌گران در چندسال اول معامله‌گری خواهد شد و جالب است بدانید که در حقیقت این trader های ضررده جز باهوش‌ترین، فعال‌ترین، سخت‌کوش‌ترین و موفق‌ترین افراد جامعه بودند.
لذا اگر شما هم ناخواسته قربانی این قاتل درونی زنجیره‌ای هستید و مرتب ضرر می‌دهید ولی به‌طور جدی بخواهید که راه‌های مقابله با این پدیده را  که متضمن سلامت روانی و مالی شما خواهد بود را درک کنید به این کلیپ‌های رایگان بعدی ما در زیر مراجعه کنید. 

معرفی قاتل زنجیره ای معامله گری در 4 بخش تنظیم شده است:

توسط آقای دکتر اناری

قسمت اول: زمان: 14:25  | حجم: 27.6 مگابایت

قسمت دوم: زمان: 29:22  | حجم: 66.2 مگابایت

قسمت سوم: زمان: 44:31  | حجم: 100 مگابایت

قسمت چهارم: زمان: 25:59  | حجم: 102 مگابایت

10 پاسخ به "قاتل زنجیره ای معامله گری دربازارهای سرمایه و بورس"

  1. سلام خيلي خيلي ممنونم از حماتتؤن

  2. سلام.به نوبه خودم از شما نهایت تشکر رو دارم.درسته فعلا نمی تونم دوره جامع و اختصاصی رو بخرم ولی با همین پرایس اکشن رایگان امیدورام هزینه خرید اونها رو جور کنم.خدا بهتون خیر بده منم چند جلسه پرایس اکشن رو دیدم واقعا مطالب ناب و کاربردی .فعلا دارم ادامه می دم

  3. واقعا تشکر میکنم از زحمتاتون
    انشالله به زودی دوره تخصصیمم برمبدارم
    بازم ممنون

ارسال یک پیام

اطلاعیه مهم: از تاریخ ۵ مرداد ماه تمامی دوره‌های اختصاصی آکادمی تری مارکتز غیرقابل ثبت‌نام خواهد شد و پس از آن امکان پذیرش دانشجوی جدید نخواهد بود.آخرین فرصت جهت ثبت‌نام در دوره‌های اختصاصی
+