پرایس اکشن الگو تریدینگ (PAAT)

برای موفقیت مسیر معامله‌گران حرفه‌ای را دنبال کنید!

وقت و سرمایه خود را با دوره‌های معامله‌گری تئوری پراکنده تلف نکنید!

با پیروی از مسیر دانشجویان موفق ما به یک معامله‌گر با سوددهی مستمر تبدیل شوید!

به جای گرفتن تریدهای بی‌برنامه و تصادفی در شرایط پر ریسک بازار که در نهایت باعث زیان‌های عمده، آسیب‌های روانی و عادت‌های بد می‌شود، با آموزش کامل سیستم معاملاتی سودآور ما (بر اساس تمرینات هوشمند تحت LMS و پشتیبانی مربیان)، با اعتماد کامل و با موفقیت به معامله‌گری بپردازید!

Previous slide
Next slide

رمز موفقیت تریدرهای سیستم PAAT در رسیدن به سوددهی مستمر و دریافت و حفظ سرمایه در چیست؟

PAAT یک سیستم معامله‌گری پرایس اکشن دینامیک است که امکان رسیدن به سوددهی مستمر را برای تریدرهای مبتدی فراهم می‌کند. معامله‌گران پیشرفته می‌توانند PAAT را با والیوم تردیدینگ و تحلیل جریانات سفارشات ترکیب کرده و به عملکرد بالای تریدرهای حرفه‌ای مؤسسات مالی موفق برسند.
دوره‌ها و سیستم‌های معامله‌گری رایج پرایس اکشن، دیدگاهی استاتیک از ساختار بازار دارند که بر اساس خواندن کندل‌ها، سطوح استاتیک حمایت و مقاومت، الگوهای قیمت و سیگنال یا استراتژی ورود است. این سیستم‌ها معمولاً به صورت تئوری و بدون تمرین‌های عملی هوشمند تعاملی و بدون برنامه معامله‌گری واضح ارائه می‌شوند. این سیستم‌ها بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌های گذشته قیمت بصورت بک تست طراحی شده‌اند و لذا در ارزیابی ساختار و ریسک‌های بازار و انطباق با تغییرات پویای قیمت در بازارهای زنده بی‌اثر هستند.
سیستم پرایس اکشن الگو تریدینگ بر اساس ماهیت واقعی روانشناسی حرکت قیمت طراحی شده است. PAAT یک چشم‌انداز سه بعدی از الگو، میزان رنج حرکت، مومنتوم و روابط متقابل بین آن‌ها در بازه‌های زمانی متعدد ارائه می‌دهد. این دیدگاه پویا از پرایس اکشن، همراه با متد نوین آموزش به سبک تمرینات تعاملی (Deliberate Practice) با استفاده از تمرینات هوشمند، مهارت شناخت ساختار بازار و ریسک‌ها و انطباق با شرایط متغیر بازار را به معامله‌گران می‌دهد.
تمرکز اصلی PAAT بر روی یک ستاپ دنبال رو روند (Setup T) است، که به‌طور خاص برای حل مشکل زیان‌گریزی معامله‌گران مبتدی طراحی شده است و درصد برنده بالایی را با نسبت پاداش به ریسک خوب تضمین می‌کند. بنابراین درادون حساب را به حداقل می‌رساند و آن را به یک سیستم معاملاتی ایده‌آل از دو منظر روان‌شناسی و مدیریت ریسک تبدیل می‌کند، که مناسب تریدرهایی است که به دنبال دریافت فاند از پراپ‌فرم‌ها و مدیریت موثر آن‌ها هستند.

حرفه معامله‌گری در رده مشاغل با عملکرد مهارتی بالا قرار دارد. آکادمی تری مارکتز با بیش از ۲۰ سال تجربه در تریدینگ و و تربیت تریدر های موفق جهانی، سیستم منحصر به فرد مربیگری و معامله‌گری PAAT را بر اساس تمرینات تعاملی هوشمند طراحی نموده که می‌تواند یک معامله‌گر تازه کار را به سطح حرفه‌ای برساند.

کوچینگ معامله گری
پرایس اکشن اَلگو تریدینگ (PAAT) و مسیر موفقیت در معامله‌گری

اگر واقعاً علاقه‌مند به تبدیل شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای هستید که قادر به دریافت فاند و دستیابی به آزادی مالی بدون محدودیت در زمان یا محل کار هستید، ما طیف وسیعی از گزینه‌ها را بر اساس بودجه و وقت آزاد شما ارائه می‌دهیم. فرصت را غنیمت شمرده و با بهره‌گیری از سیستم منحصربفرد معامله‌گری و مربیگری PAAT، اهداف خود را دنبال کنید.

PAAT -TRIAL

پرایس اکشن الگو تریدینگ -
رایگان

تدریس: آموزش اصول پرایس اکشن دینامیک ​

 • ۴ ماژول
 • ۱۲ کارگاه
 • ۲۸ درس: ۲۹ ویدئو انیمیشنی آموزشی
 • ۱۲ تمرین هوشمند تعاملی

منتورینگ

کوچینگ

99  دلار

رایگان

PAAT PREMIUM FLEXIBLE PAYMENT

دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ - ماژول به ماژول

تدریس: آموزش اصول پرایس اکشن دینامیک ​و سیستم PAAT

 • ۱۲ ماژول
 • ۳۶ کارگاه
 • ۷۲ درس: بیش از ۱۰۰ کلیپ انیمیشنی و ویدیو
 • ۷۶۰ تمرین هوشمند تعاملی

منتورینگ:

 • پاسخ روزانه سوالات توسط مربی معامله‌گر
 • وبینارهای زنده با مربیان و دکتر اناری

کوچینگ/نظارت:

 • 🎁۱ جلسه کوچینگ خصوصی با آقای دکتر اناری به ارزش ۲۰۰ دلار

PAAT PREMIUM
ONE-TIME PAYMENT

دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ کل دوره (20٪ تخفیف)

تدریس:آموزش اصول پرایس اکشن دینامیک ​و سیستم PAAT

 • ۱۲ ماژول
 • ۳۶ کارگاه
 • ۷۲ درس: بیش از ۱۰۰ کلیپ انیمیشنی و ویدیو
 • ۷۶۰ تمرین هوشمند تعاملی

منتورینگ:

 • پاسخ روزانه سوالات توسط مربی معامله‌گر
 • وبینارهای زنده با مربیان و دکتر اناری

کوچینگ/نظارت:

 • 🎁۱ جلسه کوچینگ خصوصی با آقای دکتر اناری به ارزش ۲۰۰ دلار

کوچینگ معامله‌گری خصوصی

مربیان تریدر ارشد آکادمی فرآیندهای مربیگری را بر اساس سبک آموزش Deliberate Practice ایجاد کرده‌اند که متغیرهای شخصی ذاتی مانند سبک معامله، تحمل ریسک و مسائل روانی که بر موفقیت معاملات تأثیر می‌گذارد را پوشش می‌دهد. در جلسه کوچینگ اولیه، با دانشجویان مصاحبه می‌شود تا با شناخت متغیرهای شخصی، بهترین ستاپ معاملاتی و استراتژی‌های مناسب برای آن‌ها شناسایی شود. در طول جلسات کوچینگ، تریدینگ ژورنال دانشجویان برای تطبیق نهایی الگوریتم‌های سودآور سیستم PAAT و برنامه معاملاتی با روانشناسی و متغیرهای شخصی آن‌ها تجزیه و تحلیل می‌شود.

معرفی دوره پرایس اکشن اَلگو تریدینگ

اساس پرایس اکشن اَلگو تریدینگ یک ستاپ پرایس اکشن سودده با ۵ شرط الگوریتم ورود، خروج و مدیریت ریسک و سرمایه قوی است که درصد برد بالا و افت حساب کمی دارد و مناسب با روانشناسی شخصی معامله‌گران است.

این پروسه و الگوریتم‌های فیلترینگ با بیش از ۶۱ درس انیمیشنی و ۷۶۰ تمرین تعاملی هوشمند به صورت یک پلن معاملاتی و کوچینگ زنده درآمده است که تصمیم‌گیری صحیح و عادت‌های اجرایی قوی را در شما ایجاد می‌کند.

لذا شما با کمک این سیستم معامله‌گری و کوچینگ با پشتیبانی مربیان تریدر، می‌توانید شبیه معامله‌گران حرفه‌ای با دانش و مهارت بالا، در همه بازارهای مالی به سوددهی مستمر برسید.

دوره پرایس اکشن اَلگو تریدینگ شامل سه راز موفقیت در معامله‌گری است:

سیستم معامله گری موفق

(۱) طراحی شده بر اساس سیستم معاملاتی پرایس اکشن داینامیک سودده ما

اولین عنصر کلیدی موفقیت در معامله‌گری، طراحی یک سیستم معاملاتی سودآور و تسلط بر اجرای آن در بازار زنده است. با تحقیقات گسترده و تست سایر دوره‌ها و سیستم‌های پرایس اکشن، ما به این نتیجه رسیدیم که اغلب آن‌ها قادر به ارائه درک جامع از پویایی مارکت و انطباق با بازارهای زنده‌ی همیشه در حال تغییر نیستند.
سیستم پرایس اکشن داینامیک PAAT بر اساس ماهیت واقعی روان‌شناسی حرکات قیمت طراحی شده است تا یک چشم‌انداز سه بعدی از الگو، رنج و مومنتوم را با کمک چندین تایم فریم در بازار زنده ارائه دهد. این رویکرد، روابط متقابل بین الگوها، رنج‌ها و مومنتوم‌های همه بازیگران دخیل در حرکات قیمت را در نظر می‌گیرد، که مهارت شناخت ساختار پویای مارکت و ریسک‌های آن را برای معامله‌گران فراهم می‌کند. بنابراین معامله‌گران می‌توانند با شرایط بازار سازگار شوند و تصمیمات معامله‌گری آگاهانه را بر اساس سیستم سودده PAAT در بازار زنده اتخاذ کنند.
مطالب آموزشی PAAT با دقت بر اساس سبک آموزش Deliberate Practice طراحی شده تا مفاهیم دانش پرایس اکشن را ساده‌سازی کند، و بر مفاهیمی تمرکز نموده که مستقیماً به ایجاد مهارت‌های معامله‌گری کمک می‌کند. تئوری‌های غیر کاربردی و اصطلاحات مبهم حذف شده‌اند تا از درک واضح مفاهیم کاربردی که زیربنای مزایای پرایس اکشن خالص پویا هستند اطمینان حاصل شود. علاوه بر این، گنجاندن فلوچارت‌های گویا برای تصمیم‌گیری فرآیندی و الگوریتمی صحیح با تمرین‌های هوشمند متعدد، به تغییر ذهنیت معامله‌گران از کسب دانش به ایجاد مهارت کمک نموده تا توانمندی درک تغییرات قیمت را به طور موثر در هر لحظه بدست آورند و بتوانند با اجرای اقدامات قاطع و صحیح در شرایط غیرقابل پیش‌بینی و دائما در حال تغییر بازار موفق عمل کنند.

سیستم پرایس اکشن الگو تریدینگ از تمامی مزایای پرایس اکشن به عنوان بهترین ابزار تحلیل تکنیکال بهره می‌برد که در اینجا ذکر شده است:

√ غیر وابسته به تایم فریم معاملاتی: برای معامله‌گری موفقیت‌آمیز در هر بازه زمانی مانند تیک، پوینت، دقیقه، ساعت، روز، هفته و ماه می‌تواند استفاده شود.
√ غیر وابسته به سبک معاملاتی: برای تریدینگ به هر سبکی از معامله‌گری از قبیل Scalping، Day-Trading، Swing Trading، Position Trading می‌تواند استفاده شود.
عدم نیاز به اندیکاتورهای دارای تأخیر: برخلاف همه اندیکاتورها و مشتقات قیمت که دارای تاخیر ذاتی هستند، تصمیمات بر اساس نمودار ساده قیمت به طور مستقیم و بدون تأخیر اتخاذ می‌شود.
√ امکان در نظر گرفتن همه متغیرهای بازار در یک لحظه و بدون سردرگمی: هیچ سیگنال متضاد و سردرگمی از الگوریتم‌های تصمیم‌گیری بر اساس سیستم PAAT در بازه‌های زمانی مختلف و با متغیرهای دیگری مانند حجم، والیوم پروفایل و جریان سفارشات ایجاد نمی‌شود.
√ بدون نیاز به نرم‌افزار پیچیده و گران قیمت: نیازی به خرید، نصب اندیکاتورها و نرم افزارهای گران قیمت و اکسپرت‌ها برای تجزیه و تحلیل و سوددهی مستمر نیست. از همه پلتفرم‌های معاملاتی که قادر به رسم نمودار ساده کندل استیک می‌باشند، می‌توان استفاده کرد.
√ ترید همه بازارهای مالی: برای معامله‌گری در همه بازارهای مالی مانند سهام، آتی، آپشن، فارکس، باینری آپشن، ارزهای دیجیتال می‌توان از سیستم دینامیک پرایس اکشن استفاده کرد.

(۲) ایجاد مهارت‌ها و عادت‌های معاملاتی صحیح با تمرینات تعاملی هوشمند تحت سیستم LMS

بسیاری از معامله‌گران مبتدی ماهیت واقعی معامله‌گری را درک نمی‌کنند و تصور می‌کنند که به تنهایی با خواندن چندین کتاب و تماشای ویدیوهای آموزشی و ستاپ‌های معاملاتی دانش کافی در این زمینه را کسب نموده‌اند و این دانش آن‌ها را به سرعت به یک معامله‌گر سود ده مستمر برای سال‌های متمالی تبدیل می‌کند.
واقعیت این است که معامله‌گری یک حرفه با عملکرد بالا (High Performance Skill) است که فرد نیاز به ایجاد سطح بالایی از مهارت‌های پیچیده، شبیه به رشته‌های با عملکرد بالا مانند قهرمانان ورزشی، نوازندگان، هنرمندان، متخصصان پزشکی و… دارد. شما باید وقت خود را با پیوستن به یک کلوپ حرفه‌ای که آموزش‌های جامعی بر اساس سبک آموزش Deliberate Practice توسط مربیان آگاه ارائه می‌دهد، سرمایه‌گذاری کنید، تا تمام مهارت‌های لازم آن حرفه با عملکرد بالا را توسعه دهید.
سیستم PAAT شامل بیش از ۱۰۰ درس انیمیشنی و ویدیو آموزشی و ۷۶۰ تمرین هوشمند می‌باشد. این دوره بجز دانش تئوری، برای کسب مهارت‌های تصمیات فرآیندی و الگوریتی سیستم PAAT طراحی شده است تا معامله‌گران بتوانند آنرا به طور مستمر و با دقت اجرا کنند. تمرینات هوشمند تعاملی تحت سیستم مدیریت یادگیری (LMS)، مانند یک مربی شخصی عمل می‌کند و شما از لحظه ورود به پیشرفت در یک محیط امن و بدون استرس راهنمایی می‌شوید تا به تدریج مهارت‌های اساسی معامله‌گری را به دست آورید. این مانند یادگیری شنا کردن در آب، زیر نظر یک نجات غریق در یک استخر کم عمق و امن است.
تمرین‌های تکراری هوشمند با استفاده از نمودارهای واقعی بازار، مهارت‌های معاملاتی مهم هر درس را در فرد ایجاد می‌کنند. با پیشرفت به سمت ورکشاپ‌های پیشرفته، هر مهارت جداگانه به تدریج با مجموعه‌ای از مهارت‌های تصمیم‌گیری فرآیندی و الگوریتمی جدید پیچیده‌تر ترکیب می‌شود که در نهایت به عادات تصمیم گیری اتوماتیک صحیح ختم شده تا شما بتوانید سیستم معاملاتی زنده PAAT را به درستی مانند یک معامله‌گر حرفه‌ای اجرا کنید.
معامله گران با شروع دوره، یک محیط یادگیری مثبت و حمایتی با گیمیفیکیشن تعبیه شده در هر تمرین هوشمند تحت محیط LMS را تجربه خواهند کرد و مربیان آکادمی به همه سوالات مطرح شده خصوصی و عمومی معامله‌گران از طریق سیستم LMS و در وبینارها پاسخ می‌دهند. این پشتیبانی مستمر اعتماد به نفس دانشجویان را در حین بهبود مهارت‌های اجرایی معاملاتی سیستم PAAT بالا می‌برد و شاخصه‌های روانی، انگیزه، مسئولیت‌پذیری و استمرار آموزشی آن‌ها را افزایش می‌دهد. پیشرفت تحصیلی دانشجو و نتایج تمرینات و امتحانات وی در سیستم LMS به وضوح توسط دانشجو و مربی قابل ارزیابی است. معامله‌گران به همه مطالب ورکشاپ‌های آموزشی و تمرینات تعاملی، از هر مکان و در هر زمان دسترسی دارند!

(۳) درصد برنده بالا و درادون کم حساب، همراه با کوچینگ جهت تطبیق PAAT با روانشناسی معامله‌گران و دریافت فاند

ستاپ اصلی که ما به دانشجویان آموزش داده و به آن‌ها توصیه می‌کنیم که بر آن تسلط پیدا کنند، درصد برنده بالایی بین ۷۰٪ تا ۹۰٪ دارد که با روانشناسی بسیاری از معامله‌گران سازگار است. تمایل به داشتن درصد برد بالا ناشی از طبیعت ریسک‌گریزی و ضررگریزی ذهن انسان است که باعث می‌شود فرد درد هر ضرر را ۲.۵ برابر بیشتر از لذت همین مقدار سود احساس کند. ما با تمرکز بر آموزش و تسلط بر اجرای ستاپ دنباله رو روند T با احتمال درصد برنده بالا، مشکل ضررگریزی بسیاری از معامله‌گران را حل کرده‌ایم.

همچنین آموزش ستاپ‌های C و B در بخش PAAT پیشرفته ارائه می‌گردد، که با کمک مربیان و شخصی سازی، ممکن است برای شخصیت برخی از معامله‌گران مناسب باشند. درصد برنده بالا منجر به درادون و ریسک مارجین کال کم حساب معامله گر از منظر مدیریت سرمایه می‌گردد. بنابراین سیستم PAAT معامله‌گران را آماده می‌کند تا بتوانند مراحل چالش‌های دریافت فاند و تحمیل قوانین سخت‌گیرانه درادون یا زیان روزانه پراپ‌فرم‌ها را پشت سر بگذارند و بتوانند توسط این شرکت‌ها فاندهای مناسب دریافت کنند.
پس از طراحی یک سیستم معاملاتی پرایس اکشن سودآور، متناسب با روانشناسی معامله‌گر و تسلط بر اجرای آن تحت تمرینات تعاملی با بهره‌گیری از تمرینات هوشمند، معامله‌گر باید این سیستم معاملاتی را در یک طرح معاملاتی مناسب با روانشناسی، تحمل ریسک و سبک زندگی معامله‌گر تطبیق دهد. ما این را «شخصی‌سازی معامله‌گری» می‌نامیم که در ماژول‌های ۱۲ و PAAT پیشرفته توضیح داده شده است، که پایه‌ی همه جلسات مربیگری ما است. در طول این جلسات کوچینگ خصوصی، متغیرهای اصلی شخصی مانند شخصیت معامله‌گر، تحمل ضرر دلاری، سرعت پردازش ذهن، میزان ریسک‌پذیری و شیوه زندگی معامله‌گر مورد بحث قرار خواهند گرفت که تاثیر عمده‌ای بر انتخاب سایر متغیرهای پیچیده مانند تایم فریم ها، ستاپ‌های مناسب، میزان حد ریسک، ابزار معاملاتی، استراتژی خروج، انتخاب کارگزار و سبک معاملات دارند.

برای حل سایر مشکلات مهم ناشی از تعارضات روانشناسی انسان و بازار نظیر: فشار عملکرد فردی، تروما، توهم تخصص و بالانس زندگی و کار، جلسات مربیگری خصوصی و نقشه راه برای موفقیت به معامله‌گر ارایه می‌گردد، که راه حل‌های عملی برای همه مسائل مربوط به پیشرفت در این حرفه را در بر می‌گیرد. همه دانش آموزان باید این نقشه راه را دنبال کنند و پیوسته تریدهای خود را در ژورنال معاملاتی PAAT ثبت کنند، که توسط مربیان ما بررسی و تحلیل می‌گردد تا تمام مشکلات تریدر به تدریج رفع شود.

چگونه می‌توانید با سیستم پرایس اکشن اَلگو تریدینگ به طور مداوم سودآور شوید؟

تسلط بر معامله گری

تسلط بر استراتژی معامله‌گری سودآور پرایس اکشن داینامیک اختصاصی ما

پرایس اکشن الگو تریدینگ

انجام تمرینات تعاملی هوشمند و ایجاد عادات صحیح برای اجرای ستاپ‌های معاملاتی

تمرین معامله گری با مربی

کسب مهارت با بهترین سبک آموزش به کمک تمرینات هوشمند تحت LMS و پشتیبانی مربیان ما

دریافت بازخورد در معامله گری

دریافت بازخورد فوری از سیستم تمرینات هوشمند تعاملی در زمان اجرای تمرین‌ها و آزمون‌ها

رمز موفقیت سیستم کوچینگ پرایس اکشن اَلگو تریدینگ در پرورش معامله‌گران حرفه‌ای در چیست؟

سبک تمرین تعاملی Deliberate Practice تحت مدیریت LMS پایه اصلی ایجاد یک برنامه آموزشی بسیار موثر برای آموزش معامله‌گران مبتدی است. در این متد آموزش مدرن، ارزیابی دائمی عملکرد معامله‌گر و بازخورد فوری از طریق تمرینات هوشمند همراه با اهداف یادگیری مشخص وجود دارد. با بهبود عملکرد دانشجو بعد از تکمیل هر ورکشاپ، دشواری این تمرینات به تدریج افزایش می‌یابد. بازخورد فوری تمرینات، روش درست اجرای یک مهارت لازم را به تریدر آموزش می‌دهد تا بتواند به سرعت از اشتباهات خود درس گرفته و پیشرفت کند.

پرایس اکشن الگو تریدینگ

پرایس اکشن اَلگو تریدینگ را می‌توان بر روی هر دستگاه تلفن همراه و تبلت اجرا کرد:

PAAT می‌تواند با تلفن همراه یا تبلت شما با اتصال به اینترنت قابل دسترسی باشد. این بدان معنی است که شما می‌توانید آموزش خود را در هر زمان و هر مکان ادامه دهید. مهم‌تر از آن قابلیت سینک سیستم است؛ یعنی به محض اینکه بصورت آنلاین به حساب خود متصل شوید، پیشرفت شما به طور خودکار با سرورهای مجازی ما همگام‌سازی می‌شود و می‌توانید تمرینات خود را ادامه دهید.

پرایس اکشن الگو تریدینگ
ویژگی های سیستم معاملاتی پرایس اکشن اَلگو تریدینگ
سیستم معامله گری یکپارچه

سیستم معامله‌گری و مربیگری یکپارچه

PAAT یک سیستم جامع تریدینگ و مربیگری یکپارچه است که بر اساس سیستم معامله‌گری پرایس اکشن داینامیک با احتمال موفقیت بالا ساخته شده است که در همه بازارهای مالی سودده است.

عادات معامله گری مناسب

ایجاد عادات معامله‌گری مناسب

شما بهترین فرآیند تصمیم‌گیری پروسه‌ای و الگوریتمی معامله‌گران موفق را با سیستم PAAT فرا خواهید گرفت که عادات اجرای صحیح معامله‌گری را به مرور زمان در شما ایجاد خواهد کرد.

آموزش معامله گری

اموزش با سرعت دلخواه خود و بی‌خطر

شما بدون به خطر انداختن سرمایه اصلی‌تان و ترس از دست دادن پول و اعتماد به نفس در بازارهای مالی، بسته به وقت آزاد خود، تمام مهارت‌های لازم معامله‌گری را فرا می‌گیرید.

پرایس اکشن الگو تریدینگ

بازخورد فوری و یادگیری مداوم

اپلیکیشن آموزشی ما تحت سیستم LMS، با کمک تمرینات هوشمند به شما مهارت روش صحیح انجام هر مرحله کار را آموزش می‌دهد، تا اشتباهات‌تان را اصلاح کرده و آن را به عادت‌های تصمیم‌گیری صحیح ناخودآگاه تبدیل کنید.

یادگیری لذت بخش معامله گری

تجربه یادگیری لذت بخش

با استفاده از عناصر بازی‌گونه مانند امتیازات، سطح‌بندی و مدال‌ها و مشاهده پیشرفت خود، تمرین‌های عملی دشوار را با  تکرار به یک تجربه یادگیری جذاب تبدیل می‌کند.

نظارت مربی در معامله گری

نظارت مداوم مربی

سیستم LMS به طور مداوم پیشرفت شما را رصد می کند و شما را در مسیر تکمیل دوره به سبک تمرین تعاملی راهنمایی می‌کند.

بحث های معامله گری

ارتباط با دیگران برای شرکت در مباحث و یادگیری

شما این فرصت را خواهید داشت که با دانشجویان و مربیان موفق ما ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آنها در ماژول‌های پیشرفته استفاده کنید.

ترید از طریق موبایل

سازگار با سیستم عامل های IOS و Android

هر دو سیستم عامل iOS و Android از پلتفرم آموزشی ما پشتیبانی می‌کنند که به شما امکان می‌دهد با استفاده از هر دستگاهی تمرین کنید.

ترید در هر شرایطی

تمرین در هر شرایطی

مزیت کلیدی استفاده از پلتفرم ما از طریق موبایل، توانایی ادامه آموزش در زمان‌های دوری از کامپیوتر و لپتاپ است. همواره پیشرفت شما به طور خودکار با سرورهای LMS ما همگام‌سازی می‌گردد.

آموزش تریدینگ

استفاده از تلفن همراه یا تبلت یا دسکتاپ یا هر مرورگر

با تلفن همراه یا تبلت یا دسکتاپ یا هر نرم‌افزار مرورگر، شما می‌توانید بصورت آنلاین به همه کارگاه‌های تخصصی دسترسی پیدا کنید و در هر مکان و هر زمان به تمرین بپردازید و آموزش‌های خود را تکمیل کنید.

محتوای دوره: ۱۲ ماژول، ۳۶ کارگاه، ۷۶۰ تمرین هوشمند

Workshop 1: Price Turning Points – Swing Low (SL) & Swing High (SH)
Workshop 2: Range, Drawing Range Line, Identifying/Update Range lines in live market
Workshop 3: Dynamic Support (DS) line & Dynamic Resistance (DR)

Total number of Drills completed by the end of Module 1 = 80 / 700

Workshop 4: Dynamic Channels (DC)
Workshop 5: Determining the Types of Patterns
Workshop 6: Relationship between Pattern and Range

Total number of Drills completed by the end of Module 2 = 150 / 700

Workshop 7: Trend Channel Break Out
Workshop 8: Sideway Channel Break Out
Workshop 9: Sideway and Trend Channel Break Out – Advance

Total number of Drills completed by the end of Module 3 = 210 / 700

Workshop 10: Momentum Slope Analysis (MSA)
Workshop 11: Momentum Range Analysis (MRA)
Workshop 12: Combining Momentum Slope & Range Analysis

Total number of Drills completed by the end of Module 4 = 270 / 700

Workshop 13: Identifying Major Swings
Workshop 14: Drawing Structural Channels
Workshop 15: Combining Structural Channels and Trading Channels

Total number of Drills completed by the end of Module 5 = 330 / 700

Workshop 16: Trading Rule – Future Structure Direction
Workshop 17: Trading Rule – Future Trading Channels Direction
Workshop 18: Combining Future Structure Direction & Future Trading Channels Direction

Total number of Drills completed by the end of Module 6 = 390 / 700

Workshop 19: High Probability Trade Area
Workshop 20: 4 Groups Winners and Losers
Workshop 21: Setup Trades

Total number of Drills completed by the end of Module 7 = 450 / 700

Workshop 22: Over Bought/Over Sold Areas
Workshop 23: Stop Loss
Workshop 24: Targets

Total number of Drills completed by the end of Module 8 = 510 / 700

Workshop 25: R/R and Enter
Workshop 26: Trade Risk Evaluation
Workshop 27: Exit Strategies

Total number of Drills completed by the end of Module 9 = 570 / 700

Workshop 28: Range Filter
Workshop 29: Pattern Filter
Workshop 30: Momentum Filter

Total number of Drills completed by the end of Module 10 = 630 / 700

Workshop 31: High Probability Trade Area Filter
Workshop 32: OB/OS Zones Filter
Workshop 33: R/R Ratio Filter

Total number of Drills completed by the end of Module 11 = 700 / 700

Workshop 34: Personalized Time Frame Variable
Workshop 35: Stop Loss Tolerance based on Psychology, Personalize Risk Tolerance Variable, Personalize Trade Size based on Risk and Psychology
Workshop 36: PAAT Checklist and Recording

مدرسین و طراحان دوره PAAT

پس از سال‌ها تحقیق، عیب‌یابی و صحبت با متخصصان، ما سیستمی که به سودآوری نسل آینده معامله‌گران کمک می‌کند را ارائه داده‌ایم. ما به شما در صرفه‌جویی در هزینه، وقت و انرژی کمک خواهیم کرد؛ بنابراین شما در تله‌هایی که ما برای شروع کار خود با آن مواجه بودیم، نخواهید افتاد و سفر سریع‌تری برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر موفق را دارید.

PAAT - TRIAL

پرایس اکشن الگو تریدینگ -
رایگان

تدریس: آموزش اصول پرایس اکشن دینامیک ​

 • ۴ ماژول
 • ۱۲ کارگاه
 • ۲۸ درس: ۲۹ ویدئو انیمیشنی آموزشی
 • ۱۲ تمرین هوشمند تعاملی

منتورینگ

کوچینگ

99  دلار

رایگان

PAAT PREMIUM FLEXIBLE PAYMENT

دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ - ماژول به ماژول

تدریس: آموزش اصول پرایس اکشن دینامیک ​و سیستم PAAT

 • ۱۲ ماژول
 • ۳۶ کارگاه
 • ۷۲ درس: بیش از ۱۰۰ کلیپ انیمیشنی و ویدیو
 • ۷۶۰ تمرین هوشمند تعاملی

منتورینگ:

 • پاسخ روزانه سوالات توسط مربی معامله‌گر
 • وبینارهای زنده با مربیان و دکتر اناری

کوچینگ/نظارت:

 • 🎁۱ جلسه کوچینگ خصوصی با آقای دکتر اناری به ارزش ۲۰۰ دلار

PAAT PREMIUM
ONE-TIME PAYMENT

دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ کل دوره (20٪ تخفیف)

تدریس:آموزش اصول پرایس اکشن دینامیک ​و سیستم PAAT

 • ۱۲ ماژول
 • ۳۶ کارگاه
 • ۷۲ درس: بیش از ۱۰۰ کلیپ انیمیشنی و ویدیو
 • ۷۶۰ تمرین هوشمند تعاملی

منتورینگ:

 • پاسخ روزانه سوالات توسط مربی معامله‌گر
 • وبینارهای زنده با مربیان و دکتر اناری

کوچینگ/نظارت:

 • 🎁۱ جلسه کوچینگ خصوصی با آقای دکتر اناری به ارزش ۲۰۰ دلار
تست رایگان دوره پرایس اکشن اَلگو تریدینگ!
دوره آموزش تعاملی پرایس اکشن دکتر اناری را رایگان امتحان کنید!

ارسال لینک تست رایگان دوره به آدرس ایمیل شما
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link