سوالات متداول

سوالات متداول قبل از ثبت نام

 لطفا به ویدیو “اصول برنامه ریزی صحیح برای موفقیت در آموزش و کار حرفه ای” در زیر که به دانشجویان جدید آکادمی تری مارکتز آموزش داده می شود، مراجعه کنید.

قطعاً بله، دوره پرایس اکشن رایگان مربوط به آموزش های لنس در سال های 2010 و 2011 هست که به صورت کاملاً تئوری بوده و از پشتیبانی استاد و مربی برخوردار نیست (مانند آموزش شنای بیرون از آب) اما دوره پرایس اکشن اختصاصی که بخشی از دوره جامع آکادمی تری مارکتز هست، روش شخصی سازی شده و ساده شده خود جناب دکتر اناری هست که خودشان هم با همین متد ترید می کنند. این دوره شامل کارگاه ها و تمرینات هوشمند متعدد بوده و از پشتیبانی و وبینارهای زنده استاد و مربیان برخوردار است.

مهم‌ترین نکته در این زمنیه این هست که استاد دوره‌های آموزشی آکادمی تری مارکتز، جناب دکتر اناری هستند که خود ایشان با روشی که آموزش می‌دهند سال‌ها به صورت مستمر در حال معامله در بازارهای مالی مطرح و تراز اول جهانی هستند و این مورد باعث میشه که بتونند ایرادات و مشکلات معامله‌گران در این بازارها را کاملاً درک کرده و آموزش‌های متناسب عملی (و نه یک سری ویدیو‌های تئوری غیرکاربردی، امری که متأسفانه تمامی مؤسسات آموزشی دیگر مشغول آن هستند) را در این زمینه ارائه کنند.

ضمن اینکه آکادمی تری مارکتز تنها آکادمی در سطح ایران و کشورهای فارسی زبان منطقه هست که آموزش‌های کاملاً عملی و کاربردی را بر پایه تمرینات هوشمند تعاملی طراحی کرده و در اختیار دانشجویان عزیز آکادمی قرار داده است که می‌توانید برتری فوق‌العاده این سیستم آموزشی را در نظرات دانشجویان فعلی آکادمی به همراه کارنامه معاملاتیشان در بازارهای مالی را مشاهده بفرمایید.

برای مشاهده سرفصل‌های دوره جامع معامله‌گری آکادمی تری مارکتز به صفحه چارت دوره جامع مراجعه نمایید.

بله حتماً، در این صورت شما با اطمینان بیشتری می‌توانید برای ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های اختصاصی آکادمی تصمیم‌گیری نمایید. شما هم‌اکنون در صفحه تست تمرینات هوشمند تعاملی پرایس اکشن می‌توانید بخش‌هایی از کارگاه ۱ و ۲ دوره اختصاصی پرایس اکشن را مشاهده و انجام دهید تا شخصاً به برتری این سبک نوین و منحصر به فرد آموزشی پی ببرید.

همچنین بخشی از کارگاه های دوره روانشناسی اختصاصی آکادمی با نام قاتل زنجیره ای معامله گری دربازارهای سرمایه و بورس و بخشی از کارگاه های دوره مدیریت ریسک و سرمایه اختصاصی آکادمی با نام حد سوددهی متداول در بازارهای مالی قابل مشاهده هست.

خیر، دوره‌ها از یکدیگر مجزا هستند و نیازی به گذراندن دوره رایگان قبل از ثبت‌نام در دوره‌های اختصاصی وجود ندارد.

با ثبت‌نام در دوره جامع معامله‌گری آکادمی تری مارکتز در حقیقت شما هر ۳ دوره اختصاصی آکادمی تری مارکتز یعنی (دوره پرایس اکشن اختصاصی آکادمی تری مارکتز، دوره روانشناسی اختصاصی آکادمی تری مارکتز و دوره مدیریت ریسک و سرمایه اختصاصی آکادمی تری مارکتز) را ثبت‌نام نموده‌اید و به هر ۳ این دوره اساسی و کلیدی برای موفقیت در بازارهای مالی دسترسی پیدا خواهید کرد.

بله، یکی از امتیازهای ارزشمند دوره‌های ما پشتیبانی مداوم در طول گذراندن دوره است، به این صورت که بعد از ثبت‌نام و فعال‌سازی دسترسی شما به بخش مباحث سیستم LMS آکادمی تری مارکتز، شما خواهید توانست سوالات خود را در این بخش مطرح نمایید تا توسط استاد و مربیان به آن پاسخ داده شود. همچنین وبینارهای زنده جهت پشتیبانی دانشجویان به صورت هفتگی برگزار می‌شود که برنامه این وبینارها در قسمت “تقویم درسی” سیستم LMS و همچنین صفحه اصلی سایت تری مارکتز قابل مشاهده است.

خیر، دوره های آکادمی شامل پشتیبانی نفر به نفر و اختصاصی برای هر دانشجو نیستند. نحوه پشتیبانی آموزشی و درسی به صورت کامل در سوال قبل توضیح داده شد.

دوره‌ها تماماً به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، چرا که جناب دکتر اناری خارج از کشور اقامت دارند و به همین دلیل امکان برگزاری دوره‌ها به صورت حضوری فراهم نیست. کلیه دانشجویان به کمک سیستم وبینار پیشرفته با استاد، مربیان و دانشجویان ارشد که در نقاط مختلف دنیا هستند به صورت زنده در ارتباط بوده و به تمرین و حل سوالات تریدینگ خود در وبینارهای هفتگی می‌پردازند.

خیر، بعد از ثبت نام شما در دوره و تایید ثبت‌نام توسط ادمین آکادمی، دسترسی شما به محتوای دوره فعال می‌شود.

بله، چون متد پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران موجود در بازار می‌باشد، لذا در تمام بازارهای مالی و در تمامی تایم فریم‌ها کاملاً کاربردی و قابل استفاده می‌باشد. ضمناً با مراجعه به تجربیات موفق دانشجویان دوره BIT، می‌توانید کارنامه دانشجویان در بازار بورس سهام تهران را مشاهده بفرمایید.

بله، مشابه سوال قبل چون متد پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران موجود در بازار می‌باشد، لذا در تمام بازارهای مالی و در تمامی تایم فریم‌ها کاملاً کاربردی و قابل استفاده می‌باشد.

آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال از جمله حمایت و مقاومت، خط روند و همچنین آشنایی با اصطلاحات رایج در معامله گری (که بخش تئوری و ساده در معامله گری هستند) و آشنایی با یک پلتفرم معاملاتی مانند متاتریدر مورد نیاز خواهد بود و باعث درک بهتر شما از محتوای آموزش داده شده در طول دوره خواهد شد. برای آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال، لطفا به بخش “اصطلاحات رایج معامله‌گری” مراجعه نمایید. 

این مورد کاملاً بستگی به زمان آزاد و میزان علاقه شما جهت تمرین و گذراندن آموزش‌ها دارد و با توجه به آنلاین بودن محتوای آموزشی، از لحاظ ساعت فعالیت شما در طول روز محدودیتی وجود ندارد. اما به صورت کلی اگر بتوانید روزانه حدود 1 تا 2 ساعت وقت برای این امر اختصاص بدهید مناسب خواهد بود. لطفاً به بخش برنامه ریزی SMART در ویدیو زیر در همین صفحه مراجعه کنید.

این امکان بدین صورت فراهم هست که می‌توانید دوره‌ها را به جای اینکه با هم و یکجا (منظور دوره جامع که شامل هر ۳ دوره اختصاصی آکادمی هست) تهیه کنید، به صورت جداگانه ثبت‌نام کنید که همان حالت پرداخت قسطی می شود.

مدت زمان گذراندن و پشتیبانی دوره تا تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۰ خواهد بود که البته دانشجویانی که تمایل به سریع‌تر گذراندن دوره‌ها را داشته باشند، می‌توانند طی مدت ۳ ماه به محتوای کلیه کارگاه‌ها دسترسی پیدا کرده و آنها را به اتمام برسانند. (تاریخ اتمام دسترسی و پشتیبانی دوره درنظر گرفته شده برای دانشجویانی که بعد از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۳۹۹ ثبت‌نام می‌کنند، تا تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۰ خواهد بود.)

 ۱- حتماً نیازمند اینترنت پرسرعت هستید.
۲- سیستم کامپیوتری متوسط از لحاظ سخت افزاری و کارت گرافیک مناسب 
۳- آخرین نسخه های مرورگرهای کروم یا فایرفاکس

خیر، این دوره‌ها به صورت آنلاین و تحت سیستم تعاملی LMS ارائه می‌گردد، در نتیجه دانلود محتوای دوره امکان پذیر نیست و در صورت هر گونه سوءاستفاده برابر قوانین و مقررات آکادمی تری مارکتز عمل خواهد شد.

قطعاً خیر! برابر قوانین آکادمی، از لحاظ فنی برای این مورد محدودیت لحاظ شده است و استفاده اشتراکی از محتوای دوره امکان پذیر نیست و در صورت هر گونه سوءاستفاده احتمالی و تقص قوانین، برابر قوانین و مقررات آکادمی تری مارکتز عمل خواهد شد و دانشجوی متخلف بلافاصله از سایت اخراج شده و وجه واریزی نیز به ایشان مسترد نمی‌شود.

 سوال مهمی است، پاسخ آن مراجعه به نظرات دانشجویان آکادمی و کارنامه معاملاتی دانشجویانی است که قبل از ورود به دوره با وجود تجربه طولانی کار در بازار سودده نبوده‌اند و با گذراندن دوره‌های اختصاصی آکادمی زیر نظر مربی، به همراه بهره‌گیری از تمرینات هوشمند ایجاد شده برای کارگاه‌ها در بستر سیستم آموزشی LMS، به سود دهی مستمر رسیده‌اند.

تمامی سوالات و پاسخ‌های صحیح پیرامون این موضوع مهم را جناب دکتر اناری در یکی از وبینارهای خودشان با نام حد سوددهی متداول در بازارهای مالی برای دانشجویان به صورت کامل باز کرده‌اند. این وبینار بخشی از کارگاه‌های دوره اختصاصی مدیریت ریسک و سرمایه آکادمی تری مارکتز می‌باشد.

فرایند خرید دوره های آموزشی از سایت آکادمی تری مارکتز توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از دوره های آموزشی و خدمات ارائه شده در سایت و افزودن دوره مورد نظر به سبد خرید
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت سایت توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال رسید دوره آموزشی و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط آکادمی تری مارکتز
قسمت چهارم: ارتباط با ادمین آکادمی تری مارکتز جهت فعالسازی دسترسی کاربر به دوره

بله، به آیدی ادمین آکادمی تری مارکتز در تلگرام پیام دهید تا روند تکمیل ثبت‌نام شما توسط ایشان انجام و راهنمایی‌های اولیه خدمت شما ارسال شود.

بهترین حالت و پیشنهاد ما به این صورت هست که هر ۳ دوره را در کنار یکدیگر مطابق چارت دوره جامع آکادمی تری مارکتز بگذرانید.

انتخاب بروکر مناسب بر عهده خود معامله‌گر گرامی هست و آکادمی تری مارکتز هیچگونه پیشنهادی در این زمنیه ارائه نمی‌کند؛ لذا لازم هست خود معامله‌گر در این زمینه تحقیقات کافی را انجام دهد.

متأسفانه با توجه به تحریم‌ها، افتتاح حساب در این بازار مالی برای ایرانیان امکان پذیر نیست.

 جهت مشاهده رمز موفقیت معامه گران حرفه ای و راهکارهای آن مطابق سیستم آموزشی آکادمی تری مارکتز کلیک کنید.

سوالات متداول بعد از ثبت نام

خیر، به علت مشکلات تجربه شده شبکه‌های اجتماعی جهت تمرکز و پشتیبانی دانشجویان، گروه‌های تلگرامی قدیمی آکادمی غیرفعال شده و سیستم مباحث LMS جایگزین آن شده است.

این مورد به علت سرعت نامناسب و کم ارتباط اینترنتی دانشجو با سیستم آموزشی LMS هست که برای رفع آن می‌بایست نسبت به ارتقاء سرعت و کیفیت ارتباط اینترنت خود اقدام نمایید. حداقل سرعت ارتباطی پیشنهاد شده 4 مگابیت هست و قطعا هرچه این میزان بیشتر باشد، تجربه بهتری را در گذراندن آموزش‌های آنلاین خواهید داشت.

کارگاه های آموزشی آکادمی مطابق عددی که در کنارشان بر حسب میزان روز مشخص شده است، بعد از زمان ثبت‌نام دانشجو به صورت خودکار فعال خواهند شد. این تنظیمات مربوط به ساختار دوره هست و به صورت شخصی برای دانشجو قابل تغییر نیست. در این مدت دانشجو می‌بایست برای کارگاه های گذرانده شده تمرینات فورواردتست را انجام دهد تا مفاهیم را به صورت عمقی فرا بگیرید تا در این پروسه مهم دانش آموخته شده به مهارت تبدیل شود.

البته راهنمای ورود به وبینار به صورت کامل در فایل راهنمای دانشجویان جدید که در زمان مراحل تکمیل ثبت‌نام توسط ادمین برای دانشجو ارسال می‌شود، درج و توضیح داده شده است. به طور خلاصه ابتدا وارد سیستم آموزشی LMS آکادمی تری مارکتز شده، سپس وارد بخش “بحث ها” شده، سپس وارد مبحث با نام “مشخصات و لینک ورود به وبینارهای آکادمی تری مارکتز” شده و توضیحات کامل جهت ورود به همراه لینک دانلود اپلیکیشن‌های موبایل و همچنین جدیدترین لینک ورود به وبینارها را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که به طور مرتب مشخصات و رمز عبور ورود به وبینارهای آکادمی تغییر پیدا خواهد کرد.

این وبینارهای کمک آموزشی جهت پشتیبانی، رفع اشکال و پاسخ به سوالات دانشجویان توسط مربیان آکادمی و جناب آقای دکتر اناری برگزار می‌شود.

وبینارهای تمرینی دانشجویان در ترم های مختلف به صورت مرتب توسط خود دانشجویان برگزار می‌شود که نقش اتاق تمرین برای آموخته‌های ایشان را دارد.

بله این امکان وجود دارد، ولی قطعاً پیشنهاد می‌شود که دانشجو تنها وبینارهایی را شرکت کند که در سطح کنونی آموزشی‌اش در دوره می‌باشد تا بدین ترتیب ذهن و تمرکزش درگیر به کارگاه‌های پیشرفته‌تر بعدی نشود و ترتیب صحیح آموزشی را دنبال نماید.

وبینارهای آکادمی شامل وبینارهای استاد و مربیان همواره رکورد می‌شود و در سیستم آموزشی LMS قرار می‌گیرد. اما برای وبینارهای دانشجویی بدین صورت نیست و در صورت تمایل دانشجو می‌بایست به صورت زنده در وبینار شرکت کند.

ارتباط مستقیم با ایشان مخصوص دانشجویان دوره BIT هست. دانشجویان دوره‌های اختصاصی تا قبل از ورود به دوره ذکر شده از بستر بحث‌های سیستم آموزشی LMS و همچنین وبینارهای برگزار شده توسط ایشان، با جناب دکتر اناری در ارتباط خواهند بود.

در صورتی که وبینار به صورت عمومی و برای تمامی کارگاه‌ها برگزار شود، جهت اینکه دانشجویان جدید ذهن و تمرکزشان درگیر به کارگاه‌های پیشرفته‌تر بعدی نشود و ترتیب صحیح آموزشی را دنبال نمایند، بدین صورت عمل می‌شود.

در این حالت اکانت دانشجو طبق قوانین، به دلیل عدم فعالیت بیش از یک ماه غيرفعال شده است. به ادمین آکادمی جهت بررسی مجدد دسترسی (در صورت عدم اتمام طول دوره) پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند.

ملاک محاسبه تاریخ ثبت‌نام و اولین فعال‌سازی و ایجاد اکانت دانشجو در سیستم آموزشی LMS می باشد که می‌تواند با تاریخی که در پنل سیستم آموزشی LMS دانشجویان تحت عنوان تاریخ انقضای دوره نمایش داده می‌شود متفاوت باشد. (تاریخ اتمام دسترسی و پشتیبانی دوره درنظر گرفته شده برای دانشجویانی که بعد از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۳۹۹ ثبت‌نام می‌کنند، تا تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۰ خواهد بود.)

هزینه تمدید دوره برای دانشجویان آکادمی معادل 50% مبلغ تعیین شده دوره آموزشی در فروشگاه سایت آکادمی تری مارکتز در زمان تمدید می‌باشد. البته دانشجویانی که به دوره BIT راه پیدا کنند، مادامی که در این دوره فعال باشند (به صورت فعالانه در حال انجام معامله و ارسال کارنامه به جناب دکتر اناری باشند)، به سیستم آموزشی LMS و همه خدمات آموزشی بدون پرداخت هزینه دسترسی خواهند داشت. (تا زمان اتمام فعالیت آکادمی)