سوالات متداول

سوالات متداول
سوالات متداول

سوالات متداول قبل از ثبت نام

معمولاً معامله‌گران تازه‌کار با ذهنیت ناشی از آموزش‌های پیش دانشگاهی و آکادمیک که «من چون می‌دانم، پس می‌توانم» تصور می‌کنند که موفقیت در معامله‌گری شبیه به سایر مشاغل به دانش زیاد بستگی دارد. لذا با مطالعه دوره‌های آموزشی با سبک‌های مختلف و کتاب‌های گوناگون، دانش زیادی در زمینه تریدینگ کسب کرده و آنرا رمز موفقیت خود می‌دانند و تمایلی جهت پرداخت شهریه برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مهارت محور آکادمی ندارند؛ غافل از اینکه به نظر آقای دکتر رضا اناری «آموزش شنای بیرون از آب دیده اند!»
در معامله‌گری بر خلاف خیلی از حوزه‌های دیگر، دانش زیاد و پراکنده دشمن شما در رسیدن به موفقیت خواهد بود! کسب دانش زیاد به مانند مسافری است که برای رسیدن به مقصدی دشوار، تنها دارد کوله بار خود را با ابزارهای غیر کاربردی، سنگین و سنگین‌تر می‌کند و طبعاً در این مسیر از پای در خواهد آمد و به هدف و مقصد خود نیز نخواهد رسید.
بسیاری از معامله‌گران مبتدی از درک این واقعیت که تریدینگ یک حرفه با عملکرد بالاست غافل هستند. لذا موفقیت در معامله‌گری نظیر رشته‌های ورزشی، نوازندگی، هنر، خلبانی و متخصصین پزشکی، به کسب مهارت‌های سطح بالای عملی نیاز دارد. برای کسب مهارت‌های پیچیده عملی، آموزش‌های دانش محور آکادمیک کافی نیست؛ در این رشته‌ها از سبک مدرن تمرین تعاملی (که دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ بر اساس آن طراحی شده است) استفاده می‌شود.
معمولاً افرادی به درک این واقعیت می‌رسند که سابقه و تجربه گذراندن تمامی دوره‌های ویدیویی و تئوری آموزشی خارجی یا ایرانی را داشته‌اند و با انواع و اقسام سیستم‌های معاملاتی و اندیکاتورهای مربوطه کار کرده‌اند و وقت زیادی را برای پیدا کردن اکسپرت‌های معاملاتی هزینه کرده‌اند؛ همچنین کتاب‌های مختلفی را در زمینه معامله‌گری مطالعه کرده‌اند و نهایتاً بدین نتیجه رسیده‌اند که با ۱۰۰ها گیگ اطلاعات رایگان و پراکنده از اساتید مختلف، نه تنها در بازارهای مالی موفق نشده‌اند، بلکه وقت با ارزش خود را از دست داده و امکان موفقیت‌شان نیز کاهش پیدا کرده است!

برخلاف دوره‌های معامله‌گری مرسوم که صرفاً بر تدریس آموزش‌های دانش محور تئوری از طریق کتاب‌ها، ویدیوها و وبینارها متکی هستند، سبک آموزش تمرین تعاملی مورد استفاده در دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ بر انجام تمرینات هوشمند، با اهداف قابل اندازه‌گیری و پیوسته زیر نظر مربی متمرکز است. این سبک بر اساس یک ساختار اصولی و هدفمند طراحی شده است که تمرکز اصلی آن بر بهبود مستمر و یادگیری مهارت‌های فراگیر عملی است.
دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ با استفاده از تمرینات متعدد هوشمند و ممارست در اجرای مداوم آن‌ها به کمک سیستم مدرن مدیریت آموزشی (LMS)، مشابه یک شبیه‌ساز مجازی عمل می‌کند که منجر به توسعه مهارت‌های مهم کلیدی در مدت زمان کوتاه می‌گردد.
به کمک تمرینات هوشمند، دقیق، دشوار، تکراری و با بازخورد فوری، معامله‌گران می‌توانند نقاط ضعف مهارت‌های عملی خود را شناسایی کرده و به طور سیستماتیک بر اجرای صحیح آن‌ها کار کنند. این تمرینات هدفمند به معامله‌گران کمک می‌کند تا درک عمیق از پویایی مارکت و کاربرد پرایس اکشن دینامیک، مدیریت ریسک و استراتژی‌های معاملاتی داشته باشند.
همه مزایای این پروسه آموزشی مدرن در دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ پیاده‌سازی شده است و شما مهارت‌های اجرای دقیق یک سیستم معاملاتی ساده اما کاملاً کارا را از طریق انجام تمرینات زیاد، به صورت کامل و حرفه‌ای فرا خواهید گرفت و عملاً در این پروسه، دانشی که می‌آموزید به مهارت کاربردی تبدیل می‌شود و نظیر مهارت رانندگی می‌توانید برای همیشه از آن استفاده ببرید و به راحتی آن را در تمامی بازارهای مالی اجرا نمایید.

دوره‌ها و سیستم‌های معامله‌گری رایج پرایس اکشن، دیدگاهی استاتیک از ساختار بازار دارند که بر اساس خواندن کندل‌ها، سطوح استاتیک حمایت و مقاومت، الگوهای قیمت و سیگنال یا استراتژی ورود است. این سیستم‌ها معمولاً به صورت تئوری و بدون تمرین‌های تعاملی هوشمند و بدون برنامه معامله‌گری واضح ارائه می‌شوند. این سیستم‌ها بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌های گذشته قیمت بصورت بک تست طراحی شده‌اند و لذا در ارزیابی ساختار و ریسک‌های بازار و انطباق با تغییرات پویای قیمت در بازارهای زنده ناکارآمد هستند.
در مقابل، سیستم پرایس اکشن الگو تریدینگ بر اساس ماهیت واقعی روانشناسی حرکت قیمت طراحی شده است. PAAT یک چشم‌انداز سه بعدی از الگو، میزان رنج حرکت، مومنتوم و روابط متقابل بین آن‌ها در بازه‌های زمانی متعدد ارائه می‌دهد. این دیدگاه پویا از پرایس اکشن، همراه با متد نوین آموزش به سبک تمرین تعاملی (Deliberate Practice) با استفاده از تمرینات هوشمند، مهارت شناخت ساختار بازار و ریسک‌ها و انطباق با شرایط متغیر بازار را به معامله‌گران می‌دهد.

بله؛ شما می توانید در ساعات مشخص شده در صفحه تماس با ما، به صورت رایگان با مشاور دوره های آموزشی آکادمی در ارتباط باشید و پرسش ها و دغدغه های خود را مطرح نمایید.

قطعاً بله، دوره آموزش پرایس اکشن رایگان مربوط به آموزش های قبلی جناب دکتر اناری هست که به صورت تئوری بوده و از پشتیبانی استاد و مربی برخوردار نیست. (مانند آموزش شنای بیرون از آب)؛ اما دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ که بخشی از دوره جامع الگو تریدینگ هست، روش شخصی سازی شده و ساده شده خود جناب دکتر اناری هست که خودشان هم با همین متد ترید می کنند. این دوره شامل کارگاه ها و تمرینات هوشمند تعاملی متعدد می باشد (می توان گفت یکی از علل اصلی موفقیت دانشجویان آکادمی، همین سیستم آموزشی پیشرفته و منحصر به فرد می باشد) و همچنین از پشتیبانی و وبینارهای زنده استاد و مربیان در انتهای دوره نیز برخوردار می باشد.

مهم‌ترین نکته در این زمنیه این هست که استاد دوره‌های آموزشی آکادمی تری مارکتز، جناب دکتر اناری هستند که خود ایشان با روشی که آموزش می‌دهند سال‌ها به صورت مستمر در حال معامله در بازارهای مالی مطرح و تراز اول جهانی هستند و این مورد باعث میشه که بتونند ایرادات و مشکلات معامله‌گران در این بازارها را کاملاً درک کرده و آموزش‌های متناسب عملی (و نه یک سری ویدیو‌های تئوری غیرکاربردی، امری که متأسفانه تمامی مؤسسات آموزشی دیگر مشغول آن هستند) را در این زمینه ارائه کنند.

ضمن اینکه آکادمی تری مارکتز تنها آکادمی در سطح ایران و کشورهای فارسی زبان منطقه هست که آموزش‌های کاملاً عملی و کاربردی را بر پایه تمرینات هوشمند تعاملی طراحی کرده و در اختیار دانشجویان عزیز آکادمی قرار داده است که می‌توانید برتری فوق‌العاده این سیستم آموزشی را در نظرات دانشجویان فعلی آکادمی به همراه کارنامه معاملاتیشان در بازارهای مالی را مشاهده بفرمایید.

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم که صفحه رمز موفقیت معامله گران حرفه ای را نیز مشاهده بفرمایید که در آن دلایل و رمز موفقیت سیستم آموزشی آکادمی تری مارکتز را به تفصیل شرح داده ایم.

از بدو تاسیس و شروع فعالیت آکادمی همواره تمام تلاش‌مان بر این بوده است که قیمت دوره و خدماتمان را به گونه‌ای تنظیم کنیم که هم بتوانیم از کیفیت دوره‌های آموزشی و سطح پشتیبانی مطلوب مدنظرمان با بهره گیری از دانش اساتید مجرب و کارآزموده اطمینان داشته باشیم و هم اینکه زمینه‌ساز حضور و همراهی طیف وسیع‌تری از علاقه‌مندان به معامله‌گری پرایس اکشن گردیم.

مهم‌ترین علت این موضوع این هست که دوره‌های آموزشی آکادمی تحت بستر سیستم آموزشی پیشرفته LMS ارائه می‌گردد که خود ما نیز به صورت اشتراک دلاری هزینه استفاده از این سیستم آموزشی نوین را برای دانشجویانمان پرداخت می‌کنیم. در نظر داشته باشید که هیچ مجموعه آموزشی دیگر دانش و توان پیاده‌سازی آموزش خود، بر بستر تمرینات تعاملی هوشمند را نداشته و مشابه آن تاکنون ارائه نشده است.

طبعاً اگر ما هم می‌خواستیم با ضبط کردن یک سری محتوای ویدویی و دانلودی به شما آموزش دهیم (همان آموزش شنای بیرون از آب!!) هزینه تمام شده دوره برایمان بسیار کمتر می‌بود و بالطبع شهریه دوره‌های ما نیز ارزان‌تر می‌بود. اما می‌دانیم که این نوع آموزش منجر به موفقیت دانشجویانمان نخواهد شد.

۱- نوسانات ارز
۲- افزایش قیمت خدمات سرویس‌دهنده‌های مورد استفاده آکادمی (سیستم LMS، سرور و هاستینگ، پلتفرم برگزاری وبینارها و…)
۳- مدت زمان دسترسی و پشتیبانی آموزشی دانشجویان

متاسفانه وقتی مایحتاج روزانه‌مان قیمت ثابتی ندارند و هر روز سقف قیمتی جدیدی تجربه می‌کنند، هیچ تغییر قیمتی عجیب نخواهد بود و طبعاً موارد شماره ۱ و ۲ خارج از کنترل ما می‌باشد.

اما در مورد گزینه سوم با توجه به درخواست متعدد کاربران پیرو محدودیت‌های اقتصادی جهت شرکت و ثبت‌نام در دوره‌های آکادمی، سعی کردیم با افزودن گزینه انتخاب مدت زمان دسترسی به سیستم آموزشی LMS و پشتیبانی آموزشی، کاهش محسوسی در هزینه نهایی شهریه دوره‌های آموزشی آکادمی داشته باشیم.

معمولاً افرادی هستند که با این استدلال که من به جای اینکه پولم را صرف شرکت در دوره آموزشی کنم، همان پول را به عنوان سرمایه در بازارهای مالی قرار میدم و باهاش سود بیشتری کسب می‌کنم، بدون آموزش صحیح و اصولی وارد بازارهای مالی می‌شوند.
تجربه این قبیل افراد که ماشین و خانه‌شان را فروخته‌اند و در بازارهای مالی بدون آموزش صحیح شروع به معامله کرده‌اند و ورشکست شده‌اند را نیز زیاد شنیده ایم. اما اگر به همین فرد توصیه می‌کردیم که قبل از ورود به بازارهای مالی، ابتدا شروع به سرمایه‌گذاری روی آموزش و کسب مهارت خودت کن، احتمالاً می‌گفت که این هزینه براش زیاد بوده است.
به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از اینکه هزینه چندبرابری ضرر بابت صرفه‌جویی در این امر را متحمل شوید، روی آموزش و کسب مهارت معامله‌گری سرمایه‌گذاری کنید و از تجربه دیگران استفاده کنید.

برای مشاهده سرفصل‌های دوره مدنظر به صفحه اطلاعات همان دوره در فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

بله حتماً، در این صورت شما با اطمینان بیشتری می‌توانید برای ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های آکادمی تصمیم‌گیری نمایید. شما هم‌اکنون در صفحه تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ می‌توانید بخش‌هایی از دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ را مشاهده و انجام دهید تا شخصاً به برتری این سبک نوین و منحصر به فرد آموزشی پی ببرید.

بخشی از کارگاه های دوره روانشناسی معامله گری با نام قاتل زنجیره ای معامله گری دربازارهای سرمایه و بورس و بخشی از کارگاه های دوره مدیریت ریسک و سرمایه با نام حد سود معقول در بازارهای مالی قابل مشاهده هست.

همچنین در دوره آموزش پرایس اکشن نیز بخش هایی از دوره های روانشناسی معامله گری و مدیریت ریسک و سرمایه آکادمی تری مارکتز نیز به صورت رایگان ارائه شده است.

خیر، دوره‌ها از یکدیگر مجزا هستند و نیازی به گذراندن دوره رایگان قبل از ثبت‌نام در دوره‌های اصلی آکادمی وجود ندارد.

با ثبت‌نام در دوره جامع الگو تریدینگ در حقیقت شما هر ۳ دوره آکادمی تری مارکتز یعنی (دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ، دوره روانشناسی معامله گری و دوره مدیریت ریسک و سرمایه) را با تخفیف در نظر گرفته شده ثبت‌نام نموده‌اید و به هر ۳ این دوره اساسی و کلیدی برای موفقیت در بازارهای مالی دسترسی پیدا خواهید کرد.

بله، یکی از امتیازهای ارزشمند دوره‌های ما پشتیبانی مداوم در طول گذراندن دوره است، شما خواهید توانست سوالات خود را به صورت تیکت مطرح نمایید تا توسط استاد و مربیان به آن پاسخ داده شود. همچنین وبینارهای زنده جهت پشتیبانی دانشجویان در انتهای دوره برگزار می شود.

خیر، دوره های آکادمی شامل پشتیبانی نفر به نفر و اختصاصی برای هر دانشجو نیستند. نحوه پشتیبانی آموزشی و درسی به صورت کامل در سوال قبل توضیح داده شده است. البته با پراخت هزینه امکان کار خصوصی و استفاده از کوچینگ معامله گری خصوصی با آقای دکتر رضا اناری و اساتید آکادمی تری مارکتز در انتهای دوره فراهم خواهد بود.

بله؛ یکی از خدمات منحصر به فرد ما کوچینگ معامله گری خصوصی است و این امکان نیز برای دانشجویان آکادمی پیشبینی و در نظر گرفته شده است.

دوره‌های آکادمی تماماً به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، چرا که جناب دکتر اناری خارج از کشور اقامت دارند و به همین دلیل امکان برگزاری دوره‌ها به صورت حضوری فراهم نیست. کلیه دانشجویان در انتهای دوره به کمک سیستم وبینار پیشرفته با استاد، مربیان و دانشجویان ارشد که در نقاط مختلف دنیا هستند به صورت زنده در ارتباط بوده و به پرسش و پاسخ و حل سوالات تریدینگ خود می‌پردازند.

– افرادی که صبور نیستند و حوصله تمرین زیاد را ندارند و می خواهند سریع دوره را به اتمام برسانند!
– افرادی که اطلاعاتشان به قدری زیاد هست که جایی برای فراگیری آموزش صحیح جدید در ذهنشان باقی نمانده است!
– افرادی که نسبت به دانش و اطلاعات قبلی خود تعصب دارند و آموزش پذیر نیستند!
– افرادی که سرمایه مناسب جهت معامله و فعالیت در بازارهای مالی ندارند و تحت فشارهای مالی مختلف هستند!
– افرادی که دارای اینترنت با سرعت مناسب (۸ مگابیت به بالا) نیستند!

خیر، بعد از پرداخت شهریه دوره مدنظر و تایید ثبت‌نام توسط ادمین آکادمی، دسترسی شما به محتوای دوره فعال می‌شود.

بله، چون متد پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران موجود در بازار می‌باشد، لذا در تمام بازارهای مالی و در تمامی تایم فریم‌ها کاملاً کاربردی و قابل استفاده می‌باشد. ضمناً با مراجعه به تجربیات موفق دانشجویان دوره BIT، می‌توانید کارنامه دانشجویان در بازار بورس سهام تهران را مشاهده بفرمایید.

بله، مشابه سوال قبل چون متد پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران موجود در بازار می‌باشد، لذا در تمام بازارهای مالی و در تمامی تایم فریم‌ها کاملاً کاربردی و قابل استفاده می‌باشد.

آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال از جمله حمایت و مقاومت، خط روند و همچنین آشنایی با اصطلاحات رایج در معامله گری (که بخش تئوری و ساده در معامله گری هستند) و آشنایی با یک پلتفرم معاملاتی مانند متاتریدر و همچنین آشنایی مقدماتی شما با زبان انگلیسی مورد نیاز خواهد بود و باعث درک بهتر شما از محتوای آموزش داده شده در طول دوره خواهد شد. برای آشنایی با مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال، لطفا به بخش “اصطلاحات رایج معامله‌گری” مراجعه نمایید. 

این مورد کاملاً بستگی به زمان آزاد و میزان علاقه شما جهت تمرین و گذراندن آموزش‌ها دارد و با توجه به آنلاین بودن محتوای آموزشی، از لحاظ ساعت فعالیت شما در طول روز محدودیتی وجود ندارد. اما به صورت کلی اگر بتوانید روزانه حدود 1 تا 2 ساعت وقت برای این امر اختصاص بدهید مناسب خواهد بود. لطفاً به بخش برنامه ریزی SMART در صفحه رمز موفقیت معامله‌گران حرفه‌ای مراجعه کنید.

این امکان بدین صورت فراهم هست که می‌توانید دوره‌ها را به جای اینکه با هم و یکجا (منظور دوره جامع الگو تریدینگ که شامل هر ۳ دوره آکادمی هست) تهیه کنید، به صورت جداگانه ثبت‌نام کنید.

بله این امکان بدین صورت فراهم هست که می‌توانید این دوره را به صورت ماژول به ماژول (نه کامل و یکجا) تهیه کنید.

مدت زمان دسترسی و پشتیبانی دوره تا زمان مندرج و انتخاب شده توسط دانشجو در صفحه توضیحات همان دوره خواهد بود. البته دانشجویانی که تمایل به سریع‌تر گذراندن دوره‌ها را داشته باشند، می‌توانند طی مدت حداقل ۳ ماه به محتوای کلیه کارگاه‌ها دسترسی پیدا کرده و آنها را به اتمام برسانند.

۱- حتماً نیازمند اینترنت پرسرعت هستید. (حداقل ۸ مگابیت)
۲- سیستم کامپیوتری یا تبلت و موبایل متوسط از لحاظ سخت افزاری
۳- آخرین نسخه های مرورگرهای کروم یا فایرفاکس

خیر، این دوره‌ها به صورت آنلاین و تحت سیستم تعاملی LMS ارائه می‌گردد، در نتیجه دانلود محتوای دوره امکان پذیر نیست و در صورت هر گونه سوءاستفاده برابر قوانین و مقررات آکادمی تری مارکتز عمل خواهد شد.

بله تمامی دوره های آکادمی دارای مدت زمان دسترسی و پشتیبانی مشخص می باشد که در صفحه توضیحات هر دوره درج شده و توسط دانشجو قابل انتخاب می‌باشد.

بله؛ در صورتی که دانشجو جهت مرور و تکمیل دوره و یا امکان استفاده از پشتیبانی آموزشی، به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشد، امکان تمدید دوره با پرداخت شهریه تمدید فراهم می‌باشد.

قطعاً خیر! برابر قوانین آکادمی، از لحاظ فنی برای این مورد محدودیت لحاظ شده است و استفاده اشتراکی از محتوای دوره امکان پذیر نیست و در صورت هر گونه سوءاستفاده احتمالی و تقص قوانین، برابر قوانین و مقررات آکادمی تری مارکتز عمل خواهد شد و دانشجوی متخلف بلافاصله از سایت اخراج شده و وجه واریزی نیز به ایشان مسترد نمی‌شود.

خیر؛ ضمانت برگشت وجه به دلایل زیر در دوره های آکادمی ارائه نمی شود.
بخش قابل توجهی از دوره جهت تست و بررسی علاقه مندان در سایت آکادمی به صورت رایگان ارائه شده است تا کاربران گرامی قبل از هرگونه پرداخت بتوانند با بررسی صحیح و دقیق، نسبت به ثبت نام یا عدم ثبت نام خود تصمیم گیری نمایند.
همچنین علاوه بر این امکان ثبت نام به صورت ماژول به ماژول در دوره پرایس اکشن الگوتریدنیگ را نیز فراهم کرده ایم که عزیزانی که دچار شک و تردید برای ثبت نام و پرداخت مبلغ شهریه کامل می باشند، با استفاده از این امکان بتوانند در چندین مرحله پرداخت خود را انجام دهند.
در نتیجه پس از ثبت نام و پرداخت شهریه، تصمیم از طرف دانشجو قطعی تلقی می شود.

 سوال مهمی است، پاسخ آن مراجعه به نظرات دانشجویان آکادمی و کارنامه معاملاتی دانشجویانی است که قبل از ورود به دوره با وجود تجربه طولانی کار در بازار سودده نبوده‌اند و با گذراندن دوره‌های آکادمی به همراه بهره‌گیری از تمرینات تعاملی هوشمند ایجاد شده برای کارگاه‌ها در بستر سیستم آموزشی LMS، پشتیبانی آموزشی مستمر مریبان و وبینارهای زنده در حین گذراندن دوره و در نهایت با استفاده از کوچینگ معامله گری به سود دهی مستمر رسیده‌اند.

همچنین شما می‌توانید به صورت مستمر تریدهای لایو اساتید و مربیان و دانشجویان آکادمی تری مارکتز را نیز مشاهده بفرمایید.

تمامی سوالات و پاسخ‌های صحیح پیرامون این موضوع مهم را جناب دکتر اناری در یکی از وبینارهای خودشان با نام حد سود معقول در بازارهای مالی برای دانشجویان به صورت کامل باز کرده‌اند. این وبینار بخشی از کارگاه‌های دوره مدیریت ریسک و سرمایه آکادمی تری مارکتز می‌باشد.

فرایند خرید دوره های آموزشی از سایت آکادمی تری مارکتز توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از دوره های آموزشی و خدمات ارائه شده در سایت و افزودن دوره مورد نظر به سبد خرید
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت سایت توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال رسید دوره آموزشی و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط آکادمی تری مارکتز
قسمت چهارم: ارتباط با ادمین آکادمی تری مارکتز جهت فعالسازی دسترسی کاربر به دوره

بله، به آیدی ادمین آکادمی تری مارکتز در تلگرام پیام دهید تا روند تکمیل ثبت‌نام شما توسط ایشان انجام و راهنمایی‌های اولیه خدمت شما ارسال شود.

بهترین حالت و پیشنهاد ما به این صورت هست که هر ۳ دوره را به موازات و در کنار یکدیگر بگذرانید؛ چرا که اهمیت دوره های روانشناسی معامله گری و مدیریت ریسک و سرمایه بسیار زیاد هست و در موفقیت بلندمدت شما تأثیر گذار خواهد بود.

بله این امکان فراهم هست که از طریق PayPal یا ارزهای دیجیتال مثل بیتکوین، اتریوم و یا تتر پراخت خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با آیدی تلگرام ادمین آکادمی تری مارکتز در ارتباط باشید.

انتخاب بروکر مناسب بر عهده خود معامله‌گر گرامی هست و آکادمی تری مارکتز هیچگونه پیشنهادی در این زمنیه ارائه نمی‌کند؛ لذا لازم هست خود معامله‌گر در این زمینه تحقیقات کافی را انجام دهد.

متأسفانه با توجه به تحریم‌ها، افتتاح حساب در این بازار مالی برای ایرانیان امکان پذیر نیست.

خیر؛ فایل ها و اسلایدهای آموزشی تنها مخصوص تدریس خود استاد می‌باشد و قابل ارائه به صورت عمومی نیست.

در تست رایگان دوره، کاربر به صورت مهمان وارد سیستم LMS می شود و طبعاً امکان ذخیره نتایج و پیشرفت تحصیلی برای وی وجود ندارد.
اما بعد از ثبت نام در دوره‌های اصلی و غیر رایگان آکادمی، برای شما اکانتی اختصاصی در سیستم آموزشی LMS آکادمی ایجاد شده که تمامی سوابق آموزشی شما در آن ذخیره می‌شود.

سوالات متداول

سوالات متداول بعد از ثبت نام

در حال حاضر با توجه به تحریم‌ها، امکان ورود به سیستم LMS آکادمی از طریق آیپی‌های ایران مقدور نمی‌باشد. لطفاً تا رفع این مورد از سرویس DNS رایگان “شکن” استفاده بفرمایید تا بدون مشکل امکان ورود به سیستم LMS آکادمی را داشته باشید.

خیر، به علت مشکلات تجربه شده شبکه‌های اجتماعی جهت تمرکز و پشتیبانی موثرتر دانشجویان، گروه‌های تلگرامی قدیمی آکادمی غیرفعال شده است و هم اکنون آکادمی هیچگونه گروهی در تلگرام ندارد. پشتیبانی از طریق تیکت در سیستم آموزشی LMS و وبینارهای زنده در انتهای دوره می باشد.

این مورد به علت سرعت نامناسب و کم ارتباط اینترنتی دانشجو با سیستم آموزشی LMS هست که برای رفع آن می‌بایست نسبت به ارتقاء سطح سرعت و کیفیت ارتباط اینترنت خود اقدام نمایید. حداقل سرعت ارتباطی پیشنهاد شده ۸ مگابیت می باشد و قطعا هرچه این میزان بیشتر باشد، تجربه بهتری را در گذراندن آموزش‌های آنلاین خواهید داشت.

در نظر داشته باشید که میزبان سیستم آموزشی LMS آکادمی از قوی ترین و بهترین سرورهای ابری دنیا در آمریکا هستند؛ لذا مشکل سرعت و .. برای این سرورها تعریف نشده است. اگر از سرعت ارتباطی خوبی برخوردار هستید، موارد زیر می تواند به شما برای رفع این مورد کمک نماید.

– خاموش و روشن کردن مودم یا دیتا گوشی
– استفاده از VPN مناسب و پرسرعت

گاهاً سرعت اینترنت در برخی از اپراتورهای کشور با اختلال مواجه می شود که باعث کاهش کیفیت دسترسی شما خواهد شد و با استفاده از VPN مناسب، این مشکل برطرف خواهد شد.

کارگاه های آموزشی آکادمی مطابق عددی که در کنارشان بر حسب میزان روز مشخص شده است، بعد از زمان ثبت‌نام دانشجو به صورت خودکار فعال خواهند شد. این تنظیمات مربوط به ساختار دوره هست و به صورت شخصی برای دانشجو قابل تغییر نیست. در این مدت دانشجو می‌بایست برای کارگاه های گذرانده شده تمرینات فورواردتست را انجام دهد تا مفاهیم را به صورت عمقی فرا بگیرید تا در این پروسه مهم دانش آموخته شده به مهارت تبدیل شود.

این وبینارهای کمک آموزشی جهت پشتیبانی، رفع اشکال و پاسخ به سوالات پیشرفته دانشجویان توسط مربیان آکادمی و جناب آقای دکتر اناری برگزار می‌شود.

ارتباط مستقیم با ایشان مخصوص دانشجویان دوره BIT هست. دانشجویان دوره‌های آکادمی تا قبل از ورود به دوره ذکر شده از بستر وبینارهای انتهای دوره، با جناب دکتر اناری در ارتباط خواهند بود. همچنین امکان ارتباط تک‌نفره و خصوصی با ایشان، از طریق ثبت‌نام و رزرو خدمات کوچینگ معامله گری نیز فراهم می باشد.

در این حالت اکانت دانشجو طبق قوانین، به دلیل عدم فعالیت بیش از یک ماه غيرفعال شده است. به ادمین آکادمی جهت بررسی مجدد دسترسی (در صورت عدم اتمام طول دوره) پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند.

ملاک محاسبه مدت زمان دسترسی دانشجو از تاریخ اولین ثبت‌نام در هر یک از دوره‌های آکادمی (زمان پرداخت اولین شهریه) و اولین فعال سازی و ایجاد اکانت دانشجو در سیستم آموزشی LMS می باشد.

تست رایگان دوره پرایس اکشن اَلگو تریدینگ!
دوره آموزش تعاملی پرایس اکشن دکتر اناری را رایگان امتحان کنید!

ارسال لینک تست رایگان دوره به آدرس ایمیل شما
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link