آموزش معامله‌ گری با تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ

تمرینات پایه تا پیشرفته پرایس اکشن

آموزش رایگان پرایس اکشن

ما در این دوره منحصر به فرد همراه با تمرینات هوشمند تعاملی، اصول پایه پرایس اکشن مورد استفاده بوسیله معامله گران موفق را به شما نشان خواهیم داد.

کافیست دکمه شروع دوره را کلیک کنید تا رایگان وارد کارگاه های عملی پرایس اکشن شوید.

اطلاعات دوره:

۹۹ دلار  رایگان

بیشتر از این، زمان خود را با دوره های پراکنده و تئوری معامله گری تلف نکنید!
چرا که بسیاری از مهارت ها را مانند معامله گری ، رانندگی ، شنا ، خلبانی و ... تا عملی یاد نگیرید نمیتوانید به خوبی معامله کنید و به درآمد مستمر برسید!

اطلاعات تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ​

تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ
محتوای دوره تریدینگ

محتوای دوره:

۴ ماژول پرایس اکشن، ۱۲ کارگاه، ۲۷ درس و ۱۲ تمرین معامله گری

هزیمه دوره معامله گری

قیمت دوره:

کاملا رایگان

تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ

مکان برگزاری:

هرجا شما بخواهید

تاریخ شروع دوره معامله گری

زمان برگزاری:

هر زمان که شما بخواهید

ویژگی های سیستم معاملاتی پرایس اکشن الگو تریدینگ

سیستم معامله گری یکپارچه

سیستم معامله گری /مربیگری یکپارچه

PAAT یک سیستم جامع مربیگری همزمان است که بر اساس سیستم معامله گری پرایس اکشن با احتمال درصد برنده بالا ساخته شده است، که در همه بازارهای مالی کار می کند.

عادات معامله گری مناسب

ایجاد عادات معامله گری مناسب

شما بهترین فرآیند الگوریتمی تصمیم گیری، از معامله گران موفق را فرا خواهید گرفت و عادات اجرای مطمئن معامله گری را به مرور زمان فرا خواهید گرفت.

آموزش معامله گری

آموزش با سرعت دلخواه خود و بی خطر

شما بدون به خطر انداختن سرمایه تجاری و ترس از دست دادن پول و اعتماد به نفس در بازارهای مالی با سرعت دلخواه  خود، تمام مهارت های لازم را فرا میگیرید.

تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ

بازخورد فوری و یادگیری مداوم

اپلیکیشن آموزشی ما تحت سیستم ال ام اس به شما امکان می دهد روش صحیح انجام یک کار را یاد گرفته، و هر اشتباهی را اصلاح کرده و آن را به مهارت و عادت های ناخودآگاه مناسب تبدیل کنید.

یادگیری لذت بخش معامله گری

تجربه یادگیری لذت بخش

با استفاده از عناصر بازی گونه مانند امتیاز، رتبه و مدال ها و مشاهده پیشرفت خود ، تمرین های عملی دشوار و تکراری به یک تجربه یادگیری جذاب تبدیل میشود.

نظارت مربی در معامله گری

نظارت مداوم مربی

سیستم LMS به طور مداوم پیشرفت شما را رصد می کند و شما را در مسیر تکمیل دوره به ترتیب و مرحله به مرحله راهنمایی می کند.

بحث های معامله گری

ارتباط با دیگران برای شرکت در بحث ها

شما این فرصت را خواهید داشت که با دانشجویان و معامله گران موفق ما ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آنها در ماژول های پیشرفته استفاده کنید.

ترید از طریق موبایل

سازگار با سیستم عامل های IOS و Android

هر دو سیستم عامل iOS و Android از اپلیکیشن آموزشی ما پشتیبانی می کنند ، که به شما امکان می دهد با استفاده از هر دستگاهی تمرین کنید.

ترید در هر شرایطی

تمرین در هر شرایطی

با اپلیکشن تلفن همراه بصورت آفلاین هم به کارگاه های اختصاصی دسترسی پیدا می کنید و میتوانید تمرین کنید و در هر مکان و هر زمان یاد بگیرید.

آموزش تریدینگ

بستر مستقل

دوره های در حال انجام را که قبلاً از طریق دسک تاپ شروع کرده اید، میتوانید با موبایل یا تبلت دنبال و تکمیل کنید.

تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن  آکادمی تری مارکتز

رمز اصلی موفقیت در معامله گری، اجرای صحیح سیستم تریدینگ سودمند است که با تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن زیر نظر مربی تریدر ایجاد می شود.  تمرینات هوشمند تعاملی در سیستم مدیریت آموزشی  LMS  شبیه یک مربی شخصی عمل کرده و دانشجو از لحظه ورود به سمت پیشرفت در محیطی امن و بدون استرس هدایت می شود تا مهارت های لازم را به تدریج کسب کند. در عین حال مربیان هم میتوانند پیشرفت آموزشی دانشجو را در مقایسه با بقیه دانشجویان زیر نظر داشته و به صورت گروهی یا  تک تک با دانشجویان کار کنند .

آقای دکتر اناری سیستم پرایس اکشن بهینه شخصی خود را به صورت تمرینات تعاملی هوشمند در محیط ال ام اس طراحی کرده اند که نظیر یادگیری مهارت شنا زیر نظر مربی هست. سیستم پیشرفته ال ام اس به صورت فوروارد تست و با دید احتمالی، هر مرحله مهم مهارت معامله‌گری را به صورت عملی به دانشجویان نشان می دهد تا با تکرار به صورت عادت های صحیح درآورده و نظیر معامله گران حرفه ای اجرا کنند.

تمرینات هوشمند پرایس اکشن در سیستم LMS

بهترین روش آموزش بهینه سودمند با تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن در قالب سیستم مدیریت آموزشی LMS

دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ تری مارکتز به صورت یک پروسه و بر اساس طرح معاملاتی بهینه شده سودمند طراحی شده است. دانشجویان با طی کردن این پروسه که به ترتیب خاص در کارگاه های مختلف قرار گرفته، مهارت تفسیر اطلاعات و تصمیم گیری اجرای صحیح یک پلن معاملاتی سیستم سودمند را در حد حرفه ای فرا میگیرند. تنها تمرینات تعاملی هوشمند در سیستم ال ام اس قادر به مدیریت کارگاه ها به ترتیب خاص بوده و به دانشجو اجازه می دهد تا بعد از تکمیل همه تمرینات و آزمون های یک درس به کارگاه عملی بعدی برود، که اهمیت زیادی در یادگیری مهارتهای عملی پیچیده و حساس نظیر تریدینگ را دارد. 

پروسه تمرینات هوشمند پرایس اکشن
تمرینات هوشمند دوره پرایس اکشن در سیستم LMS
تمرینات هوشمند پرایس اکشن در سیستم LMS

مزیت اساسی دیگر این تمرینات، یادگیری الکترونیکی در قالب LMS  علاوه بر دسترسی آسان به اطلاعات، ویژگی ارتباطی و تعاملی آن است. بدون آموزشهای تعاملی، نه تنها یادگیرندگان انگیزه‌ای برای ادامه دوره در خود نمی‌بینند، بلکه فراگیری و ایجاد مهارت عملی پیچیده که نیاز به محیط  شبیه سازی دارد نیز به وقوع نمی‌پیوندد. 
همین نکته باعث گردیده تا تیم آکادمی تری مارکتز بیشتر از پیش به مسأله تعامل و ایجاد تمرینات هوشمند در محیط آموزش الکترونیکی بیندیشند و آنرا برای همه دوره های آموزشی دانشجویان خود فراهم نمایند. 

آکادمی تری مارکتز برای اولین بار این سیستم آموزشی را برای تریدرهای شخصی ارایه میدهد، چون این سیستم های پیشرفته در اختیار موسسات مالی بزرگ هستند که توانایی تولید سیستم مدیریت آموزشی و تمرینات هوشمند را دارند.

دانشجویان با تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن و یادگیری پروسه پلن معاملاتی پرایس اکشن، با راندمان بالا پیشرفت نموده که اثرات آن در کارنامه سوددهی تریدرهای دوره BIT مشهود هست.

تمرینات هوشمند پرایس اکشن در سیستم LMS

 با تمرینات تعاملی هوشمند در محیط ال ام اس، همه تریدرها با رقابت و همکاری مثبت تلاش می کنند و تمرکز آنها روی افزایش یادگیری و مهارت هست، که باعث شده سوددهی آنها به طور اتوماتیک افزایش یابد. پیشرفت آموزشی دانشجو و نتیجه تمرینات هوشمند پرایس اکشن و امتحانات او در سیستم ال ام اس به گونه ای شفاف به وسیله دانشجو و مربی قابل ارزیابی می باشد. همچنین  تریدرها به آموزش ها از همه جا و در هر زمان دسترسی داشته و بدون اتلاف وقت و با راندمان بالا به سمت حرفه ای شدن تلاش می کنند.

لذا ما از این مزیت ها در دوره های تری مارکتز استفاده کرده ایم و با کمک تمرینات هوشمند کارگاهی انگیزه یادگیری را در دانشجویان افزایش می دهیم. به این  ترتیب ماکزیمم راندمان آموزشی با حداقل اتلاف وقت برای دانشجو و مربی در این محیط فراهم می گردد.

 

همین الان تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن الگو تریدنیگ را رایگان امتحان کنید!

آکادمی تری مارکتز توسط معامله گران با استراتژی‌های معامله گری موفق ایجاد شده است، ما به شما کمک می‌کنیم تا با تمرینات تعاملی پرایس اکشن به یک معامله گر سودآور تبدیل شوید. شما یاد می‌گیرید که با استفاده از سیستم معامله گری انحصاری سودآور ما معامله کنید تا به محض شروع معامله در بازارهای مالی سودآور شوید.

هزینه این دوره ۹۹ دلار است که هم اکنون رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. با شرکت در دوره رایگان پرایس اکشن الگو تریدینگ متوجه می شوید که این دوره چگونه به شما کمک می‌کند تا به یک معامله گر موفق تبدیل شوید.

برنامه درسی دوره

تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ 00:00:00

نقد و بررسی دوره

4.9

4.9
28 امتیاز
 • 5 ستاره25
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره1
 • 1 ستاره0
 1. 5

  واقعا ممنون از دکتر اناری بابت زحمات بی منتشون امیدوارم هرکجا هستند سلامت باشن و همچنان صفت بخشندگی و خیرخواهی رو هیچوقت ترک نکنند

 2. 5

  درود. سطح آموزشهای دکتر اناری نسبت به دیگر آموزشهایی که من دیدم واقعا بالاتر است.در واقع میشه اینطور بیان کرد که آموزشهایی که من دیده بودم فقط جنبه تئوری داشت و در عمل (روی چارت) خیلی کم کار میکرد.در حالیکه این سری آموزشها و نکات آنها برای من که مبتدی محسوب میشوم در 80 درصد مواقع کار میکرد و این نشون میده که در مسیر درستی قرار گرفتم.من واقعا از این سری آموزشها لذت بردم.امیدوارم جناب دکتر و همکارانشون همیشه سلامت باشند.

 3. با سلام وخسته نباشید

  5

  با سلام وخسته نباشید
  دوره خوبی بود ممنون

 4. 5

  با تشکر از سایت پرمحتوا و مفیدتون.

 5. 5

  بسیار ممنون و سپاسگزارم. تنها انتقاد من توجه بیشتر به کاربر دوست شدن سایت و بهبود UI سایت محترمتان میباشد.

  • سپاس از اینکه نظر خوبتان را با ما به اشتراک گذاشتید. همواره در این جهت تلاش کرده ایم که بتوانیم بهترین تجربه کاربری را برای کاربران عزیزمان فراهم کنیم.
   امیدواریم که بتوانیم به این هدف دست یابیم.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 6. 5

  سلام وعرض ادب خدمت استاد ارجمند وتوانا دکتر اناری عزیز واقعا کار بینظیری در رابطه با تریدری بورس انجام دادین وکامل و جامع توضیح داده شده در همه موارد

 7. تقدیر و تشکر

  5

  با سلام و عرض ادب
  دوره ای که به همت آکادمی خوب تری مارکتز تهیه شده و با بیان شیوای دکتر اناری اجرا شد بسیار عالی و کاربردی بود .
  از آکادمی کمال تشکر و قدردانی را دارم .
  علی خذری

 8. تمرینات تعاملی

  5

  بسیار عالی و آموزنده بود
  با تشکر از جناب اناری و دیگر دوستان دست اندرکار

 9. عالی

  5

  عالی بود، تا حالا مشابه ش رو ندیده بودم. ممنون

  • متشکر از لطف شما آقای دهقانی
   خوشحالیم که تمرینات تعاملی هوشمند پرایس اکشن براتون مفید بوده و ممنون بابت اینکه نظر خودتان را با ما و سایر کاربران به اشتراک گذاشتید.
   امیدواریم که بتونیم در دوره‌های اختصاصی نیز میزبان شما باشیم. با آرزوی موفقیت برای شما

 10. تمرینات تعاملی هوشمند

  5

  سلام و عرض ادب خدمت تیم و آکادمی سوپر استار پرایس اکشن جناب دکتر اناری!
  خواستم به نوبه خودم از تک تک زحمات این تیم و خوشبختی بزرگم که آشنایی با شما و سایت تری مارکتز بود کمال تشکر را داشته باشم و دست جناب دکتر را به عنوان استاد بزرگ خودم ببوسم.من خودم را همیشه مدیون شما میدانم.امیدوارم در کل سال های زندگی تان موفق و سلامت و ثروتمند باشید.

 11. بررسی دوره آزمایشی رایگان پرایس اکشن

  5

  با سلام
  دوره عالی بود
  با تشکر

 12. 5

  از نظر من این روش فوق العاده هستش با انجام بلافاصله تمرینات فراوون پس از درسنامه کوتاهی که داره همه چیز در ذهن تثبیت میشه
  فوق العاده بود
  ممنون از جناب دکتر عزیز و دلسوز ما جوون ها و کلیه تمیم زحمت کش تری مارکتز

  • با عرض سلام و احترام
   بله، دقیقاً این بزرگترین برتری آموزش‌های تعاملی هست که این تکرار و تمرین باعث می‌شود که دانش آموخته شده دانشجو به مهارت تبدیل شود و هرگز از یاد وی نرود.
   دقیقاً برعکس آموزش‌های تئوری و مبتنی بر ویدیوهای دانلودی که در انتهای دوره فرد تازه باید سراغ جلسه اول برود تا یادش بیاد موضوع آن چی بوده است!!
   ممنون که تجربه خود را از تست تمرینات هوشمند با سایر کاربران سایت و ما در میان گذاشتید.
   شاد و سلامت باشید.

 13. آموزش هوشمند

  5

  بسیار روش آموزشی جالب و جدیدی هست برای من … تشکر از همگی شما

 14. 5

  با عرض سلام و خسته نباشید
  واقعا تمرینات خوبی بود،از همه دوستان و همکارهایتان و جناب استاد انارکی کمال تشکر را دارم،‌شاد و پیروز باشید

 15. در خصوص فراکچال ها

  5

  با سلام و تشکر از زحمات
  ی سوال داشتم، آیا ما میتونیم بحث ماژور و مینور رو برای سوئینگها داشته باشیم و برای اعتبار بیشتر ترند لاین فقط از سوئینگهای ماژور استفاده کنیم؟
  سپاس

 16. swing low- swing high

  5

  باسلام خدمت شما عزیزان که با روش جدید پرایس اکشن را با روش تعاملی آموزش می دهید البته اگر در این روش تعاملی این اجازه به دانشجو داده می شد ونقاط را خودش پیدا می کرد وامتیاز داده می شد عمق یاد گیری خیلی بهتر بود .
  بسپاس فراوان

  • با سلام و احترام
   سپاس از اینکه نظر خوبتان را با ما در میان گذاشتید و خوشحالیم که سیستم آموزشی نوین آکادمی برای شما مفید بوده است.
   در مورد پیشنهادتان هم بله این مورد در دوره های آتی جناب دکتر اناری در نظر گرفته خواهد شد و به این موضوع هم توجه شده است.
   شاد و سربلند باشید.

 17. عدم دسترسی

  5

  سلام. این دوره رو زدید جزو دوره های رایگان ولی دسترسی ای بهش وجود نداره
  چجوری استفاده کنیم؟

  • سلام کاربر گرامی
   لطفاً‌ جهت دسترسی به محتوای این دوره، مطابق راهنمای درج شده در انتهای توضیحات این صفحه اقدام نمایید و در صورت داشتن هرگونه مشکل، با پشتیانی آنلاین سایت در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.
   در خدمتتان هستیم.

 18. چیزی در سبد اخلاص نداشتم جز تشکر

  5

  جناب دکتر اناری من از همین جا دستتون رو می بوسم واقعا لذت بردم از این خلاقیتتون در دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ شما، من دوره های رایگان زیادی رو دیدم و گوش دادم ولی هیچکدوم به اینصورت واضح و شیوا نبودن، همه مطالب ارائه شده ملکه ذهنم شده و جدا لذت بردم ،ایکاش میتونستم دوره هاتون رو خریداری کنم و همه رو با دقت نگاه کنم.درود بر شرفتون

  • با سلام و احترام
   از لطف و بزرگواری شما دوست گرامی بسیار قدردانی و سپاسگزاری می کنیم. دریافت چنین نظراتی باعث افتخار برای ماست و خوشحالیم که می توانیم در زمینه معامله گری حرفه ای به علاقه مندان کمک کنیم.
   امیدواریم که بتوانیم شاهد حضور شما در جمع دانشجویان آکادمی نیز باشیم.
   شاد و سربلند و موفق باشید.

 19. سلام

  4

  سلام وقت بخیر. بنده به تازگی با وبسایت شما آشنا شدم. خواستم فرق دوره هاتون رو بدونم.
  “تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ” با دوره “پرایس اکشن الگو تریدینگ” با “دوره رایگان پرایس اکشن دکتر اناری” چه فرقی دارند؟

 20. با سلام و احترام
  بسیار خوشحالیم که به جمع کاربران گرامی آکادمی تری مارکتز پیوسته اید. تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ بخش هایی از دوره پرایس اکشن الگو تریدنیگ هست که به صورت رایگان جهت تست و بررسی کاربران از نحوه آموزش و منظور از تمرینات تعاملی هوشمند ارائه شده است. دوره آموزش پرایس اکشن رایگان دکتر اناری به صورت تئوری بوده و فاقد تمرینات تعاملی هوشمند که مهمترین نکته در موفقیت دانشجویان آکادمی بوده است، می باشد و همچنین امکان پشتیبانی آموزشی نیز در آن وجود ندارد.
  جهت اطلاعات بیشتر نیز می توانید صفحه سوالات متداول در سایت آکادمی را نیز مطالعه بفرمایید.
  در صورت تمایل با افتخار در خدمتتان خواهیم بود.

 21. عااااااااالی بود!

  5

  دمتون گرم! عاااالی بود.
  به جرأت میشه گفت بهترین روش آموزشی معامله گری در کل زندگیم بوده که تا الان دیدم. با تست این دوره تصمیم حتمی گرفتم که در دوره های غیررایگانتون هم ثبتنام کنم تا بتونم به کلیه ماژول ها و تمرینات تعاملی دوره به صورت کامل دسترسی پیدا کنم.
  ممنون بابت قراردادن بخشی از دوره به صورت رایگان در سایتتون که قطعاً به علت اعتماد شما به سیستم آموزشی مفیدتان می باشد.
  به زودی واسه ثبتنام مزاحمتون میشم.
  مرسیییی

  • با سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
   رضایت دانشجویان مان همواره باعث افتخار و دلگرمی ما جهت ادامه فعالیت مان بوده است و در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.
   خوشحال هستیم که متوجه تمایز و برتری دوره های آموزشی معامله گری آکادمی تری مارکتز نسبت به سایر مجموعه ها شده اید و تصمیم به پیوستن به جمع دانشجویان آکادمی تری مارکتز گرفته اید.
   با افتخار میزبان شما خواهیم بود.

 22. کاملاً حرفه ای

  5

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد اناری و تیم اکادمی
  من در دوره اصلی شرکت کردم و به شدت به بقیه دوستان هم توصیه می کنم چون واقعا از نکات عملی این دوره شگفت زده شدم. دوره های عملی آقای دکتر اناری بهترین میانبر برای رسیدن به اهداف هستند.

 23. با سلام و احترام
  خوشحالیم که در تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ متوجه وجه تمایز منحصر به فرد و ویژه آموزش مهارت محور به سبک مدرن و روز دنیا شده اید و با افتخار میزبان شما هستیم.
  پیروز باشید.

 24. تمرینات فوق العاده

  5

  عالی عالی عااااالی
  مفید بود و کاربردی، نظیر این دوره عملی واقعا نیست

 25. 5

  با سلام و عرض ادب
  خیلی خوشحالم که بالاخره توانستم یکی از محدود انسانهایی که در علم بازارهای مالی حرفی برای گفتن دارند را پیدا کنم و خوشحال تر اینکه ایشان ایرانی هستند و مایه مباهات حقیر
  به خود می بالم و از ایشان تشکر ویژه دارم بابت این دوره بسیار کاربردی و یک خواهش که ان شاالله دکتر مرحله 5 درصد اصل استقلال مالی را همچنان با قدرت ادامه دهند و ان شاالله هزاران برابر به ایشان بازگردد. درود و بر دکتر و تمامی همکارانش برای این همه تلاش و حوصله ای که برای دانشجویان می گذارند.

  • سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   از نظر لطف و محبت شما نسبت به مجموعه خودتان کمال سپاسگزاری را داریم و چه افتخاری برای ما بالاتر از اینکه میزبان بزرگوارانی چون شما باشیم.
   براتون بهترین ها را آرزومندیم و مطمئن باشید هر کمکی از دست ما بر بیاید، جهت رضایت و موفقیت دانشجویان عزیزمان انجام خواهیم داد.
   شاد و سلامت باشید.

 26. عالی

  5

  بسیار عالی .خدا رو شکر که انسانهای ارزشمندی مثل دکتر اناری عزیز در این دنیا هستن و خالصانه بما مبتدی ها کمک میکنن تا با دید باز وارد این بازار بشیم بسیار ممنونم که تجربیات بیست سالتون رو رایگان بما انتقال میدید .سالها کنجکاو بودم و سرچ میکردم اما اینقدر کامل و روان اموزش جایی ندیده بودم .امیدوارم خداوند شما رو همیشه سلامت نگه بداره استاد عزیز .ممنونم

  • با سپاس از محبت شما آقای گلرخ گرامی، از اینکه وقت گذاشتید و نظر پر مهر خود را با ما به اشتراک گذاشتید، صمیمانه سپاسگزاری می کنیم.
   خوشحال هستیم که آموزش های آکادمی و آقای دکتر اناری برای شما مفید و ارزشمند بوده است.
   شاد و پر سود باشید.

 27. 2

  با سلام و احترام
  نحوه استفاده و جابجایی بین دوره ها مشخص نیست و یک دوره را چنانچه در همان روز تمام نکنیم فردا باید از اول شروع کنیم

  • سلام و عرض ادب
   شما می‌توانید از منوی بالای سیستم آموزشی LMS آکادمی تری مارکتز، نسبت به جابجایی بین واحدهای درسی اقدام بفرمایید. همچنین در مورد عدم ذخیره فعالیت آموزشی دانشجو، در بخش تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ کاربر به صورت مهمان وارد سیستم LMS می شود و طبعاً امکان ذخیره نتایج و پیشرفت تحصیلی برای وی وجود ندارد.
   اما بعد از ثبت‌نام در دوره‌های اصلی و غیر رایگان آکادمی، برای شما اکانتی اختصاصی در سیستم آموزشی LMS آکادمی ایجاد شده که تمامی سوابق آموزشی شما در آن ذخیره می‌شود و از همین طریق امکان ارتباط با مربیان و بهره‌مندی از امتیاز پشتیبانی آموزشی دوره نیز برای شما فراهم خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم که حتماً صفحه سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.
   در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر از طریق بخش پشتیبانی آنلاین سایت با ما در تماس باشید. در خدمتتان خواهیم بود.
   موفق و سربلند باشید.

 28. 5

  عالی خدا به همه شما عزیزان این مجموعه سلامتی بده

 29. سلام تو سایت ثبت نامم فعال شد اما میزنم رو لینک شروع دوره خطا 403 میده

  • با سلام و احترام
   جهت ورود به بخش تست رایگان دوره پرایس اکشن الگو تریدینگ، طبق راهنما حتما دقت بفرمایید که آیپی دیوایس شما از ایران به یک کشور دیگر تغییر پیدا کند. به علت تحریم ها، امکان ورود مستقیم با آیپی ایران میسر نیست.

انتخاب این دوره
 • رایگان
 • دسترسی نامحدود
21797 دانشجو ثبت نام کرده
تست رایگان دوره پرایس اکشن اَلگو تریدینگ!
دوره آموزش تعاملی پرایس اکشن دکتر اناری را رایگان امتحان کنید!

ارسال لینک تست رایگان دوره به آدرس ایمیل شما
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link